Προς το περιεχόμενο

PC Monitor Acer Nitro 24" 1080p 75Hz Freesync IPS 99.00@kotsovolos


oceanborngr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Μην λες τετοια γιατι ετσι οπως παει μεχρι την αλλη παρασκευη δεν θα εχει κανεις λεφτα ουτε για τσιχλες.

Ισχύει. 

Όταν ξεκίνησε το BF ήταν μόνο την Παρασκευή. 

Τώρα το έχουν παρακάνει, ξεκινάνε 7 μέρες πριν, εβδομαδιαίο BF κάνουν. 

 

Την κανονική Παρασκευή δεν θα έχουμε €€€ για τίποτα πλέον 😁

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 minutes ago, JamesDelaney said:

Καλημερα. Θα την προτεινατε για συνδεση με λαπτοπ και ps4? Χρηση απ'ολα, gaming, ταινιες, browsing κλπ Βεβαια δεν εχει display port απο οτι βλεπω.

Το λαπτοπ ειναι αυτο http://h20195.www2.hp.com/v2/getpdf.aspx/c06368903.pdf 

Εχω στο νου μου να περιμενω να ερθει αποθεμα για την aoc 24g2u. Θα δουλεψει το freesync με το λαπτοπ ή οχι?

(144hz vs 75?? --  με την προυποθεση οτι υποστηριζεται freesync)

Αξιζει να περιμενω ή δεν εχει νοημα ?

 

41 minutes ago, sintalkas said:

λογικα ναι θα το υποστηριζει ,τσιμπα την

Αν ειναι ετσι τοτε καλυτερα να περιμενω την aoc γιατι δεν θα μπορω να αξιοποιησω το freesync μεσω hdmi, μονο με το mini displayport του λαπτοπ. Φανταζομαι μολις ενεργοποιειται το freesync στην οθονη, θα εμφανιζεται η επιλογη για gsync στο panel της nvidia. Γι αυτο ρωταω αν υποστηριζεται σιγουρα αυτο που σκεφτομαι.

Επεξ/σία από JamesDelaney
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος ενδιαφερεται για αγορα ας ριξει μια ματια σε αυτο το review: 

Δεν γνωριζω αν ειναι ακριβως το ιδιο μοντελο, ισως αυτο του θεματος να ειναι καποιο νεοτερο revision.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, umbrella co. είπε

Οποιος ενδιαφερεται για αγορα ας ριξει μια ματια σε αυτο το review: 

Δεν γνωριζω αν ειναι ακριβως το ιδιο μοντελο, ισως αυτο του θεματος να ειναι καποιο νεοτερο revision.

Η ίδια είναι, μόλις το είδα άρχισα να σκέφτομαι αν αξίζει τελικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Ισχύει. 

Όταν ξεκίνησε το BF ήταν μόνο την Παρασκευή. 

Τώρα το έχουν παρακάνει, ξεκινάνε 7 μέρες πριν, εβδομαδιαίο BF κάνουν. 

Την κανονική Παρασκευή δεν θα έχουμε €€€ για τίποτα πλέον 😁

Ναι εννοειται οτι ισχυει οποτε θελει πολυ προσοχη γιατι στο τελος και λεφτα δεν θα υπαρχουν και οπως γινεται παντα τα μισα απο αυτα που θα παρουμε δεν θα τα χρειαζομαστε.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E 48-75 είναι περιορισμένο εύρος όπως και να χει. Το θέμα είναι αν είσαι διατεθειμένος να δώσεις κάνα 50άρι πάνω που θέλει για άλλο αντίστοιχο monitor. Διαφορετικά στα 99€ δεν έχει αντίπαλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή του θεματος  ή την ASUS VZ249HE Ultra Slim 24 inch Full HD IPS monitor with Eye Care που βγαίνει στα 99€; Αν δεν ενδιαφερεσαι για game αλλα θελεις για δουλεια γραφειου.

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_asus-vz249he-ultra-slim-24-inch-full-hd-ips-monitor-with-eye-care-1214277.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Στα παιχνίδια θα τα πάει καλά η οθόνη του θέματος ή θα έχουμε θέμα με input lag και λοιπά; Στο review δείχνει ότι τα αληθινά Ms είναι κάπου στα 10.

Και εγω ανησύχησα με το review αλλα στο Αμαζον UK εχει καλο feedback, διαβασε και εκει. Εχει βεβαια και μερικα κομμάτια που χρειάστηκαν επιστροφες. Ισως ο τυπος να ειχε απο το ιδιο batch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, makis855 είπε

μηπως ειναι καλυτερη επιλογη η προσφορα για την  LG 24MK400H-B 24"  στα 89 ευρω?

Όχι, αυτή έχει TN Panel. Άσε που δεν είναι προσφορά αφού 90€ έχει και σε σκρουτζομάγαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το site του  κωτσοβολου εχει καποιο θεμα?δεν ξερω πως να ξεκολησω απο τη σελιδα της μαυρης λιστας...

Επεξ/σία από lancias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, runner69 είπε

Αυτή του θεματος  ή την ASUS VZ249HE Ultra Slim 24 inch Full HD IPS monitor with Eye Care που βγαίνει στα 99€; Αν δεν ενδιαφερεσαι για game αλλα θελεις για δουλεια γραφειου.

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_asus-vz249he-ultra-slim-24-inch-full-hd-ips-monitor-with-eye-care-1214277.html

Και γω παρότι παρήγγειλα την ACER είμαι στο ίδιο δίλημμα αλλά επειδή θέλω dual monitor setup προτίμησα τελικά acer με τα vesa.
Τώρα στην πράξη, επειδή και γω για δουλειά την θέλω, δεν νομίζω να μας επηρεάσει πολύ και λίγο χειρότερη να είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...