Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 590 8GB Special Edition 184.90 @Πλαισιο [ΤΕΛΟΣ]


Pansar24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Liakos10 είπε

Ούτε το breakpoint σε ενδιαφέρει; Επιλέγεις ένα από τα δύο, δεν είναι μόνο το borderlands.
Πάντως για το breakpoint δεν δίνει κωδικό, κάνεις redeem το κουπόνι από το Pc που φοράς την κάρτα και το ενεργοποιεί αυτόματα στον λογαριασμό σου στο Uplay, για το borderlands δεν ξέρω.
Το 3μηνο xbox game pass νομίζω δεν αξίζει καν να το πουλήσεις, άσε κιόλας που όλο και κάτι θα σε ενδιαφέρει να παίξεις από τα games που έχει.

Borderlands 3 ή το Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint δίνει η κάρτα γραφικών και ο επεξεργαστής που πήρα δίνει τα Borderlands 3 ή το The Outer Worlds

Αν μεταβιβάζονται προτιμώ να τα πουλήσω μισή τιμή μιας και δεν ασχολούμαι με τα παραπάνω games

20 λεπτά πριν, Liakos10 είπε

 

20 λεπτά πριν, Liakos10 είπε

 

Επεξ/σία από Phoenix7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 214
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η μονη λυση για να πουλησετε τους κωδικους ειναι να σας δωσει ο αγοραστης τον κωδικο πχ απο uplay να συνδεθειτε με αυτον στο δικο σας pc και να κανετε redeem τον κωδικο στο δικο του account. Δεν υπαρχει αλλη λυση με amd rewards. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Arkin είπε

Η μονη λυση για να πουλησετε τους κωδικους ειναι να σας δωσει ο αγοραστης τον κωδικο πχ απο uplay να συνδεθειτε με αυτον στο δικο σας pc και να κανετε redeem τον κωδικο στο δικο του account. Δεν υπαρχει αλλη λυση με amd rewards. 

Θεωρητικά αν έχει και ο αγοραστής AMD επεξεργαστή ή κάρτα γραφικών είναι το ίδιο ακριβώς, στο reddit τουλάχιστον αυτό γράφουν

Επεξ/σία από Phoenix7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Phoenix7 είπε

Θεωρητικά αν έχει και ο αγοραστής AMD επεξεργαστή ή κάρτα γραφικών είναι το ίδιο ακριβώς, στο reddit τουλάχιστον αυτό γράφουν

Για να γινει verification ισως και να γινεται αλλα δεν ξερω αν θελει αποκλειστικα το hardware που ειναι στο promotion η αν πχ πιανει και fx/polaris η αλλες gpu εκτος navi και ryzen cpu. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμμ δεν ξέρω τι παίχτηκε αλλά μου έστειλαν 2 e-mail δηλαδή 2 φορές τον κάθε κωδικό για παιχνίδι/game pass.

 

Spoiler

dd0.png

 

Επεξ/σία από blazexX23Xx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, blazexX23Xx είπε

Εμμ δεν ξέρω τι παίχτηκε αλλά μου έστειλαν 2 e-mail δηλαδή 2 φορές τον κάθε κωδικό για παιχνίδι/game pass

Εάν γίνει redeem μια φορά μετά παύει να ισχύει οπότε δώρον άδωρον!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, gkagg είπε

Εάν γίνει redeem μια φορά μετά παύει να ισχύει οπότε δώρον άδωρον!!

Δεν κατάλαβες καλά... τo δεύτερο e-mail είχε ξεχωριστούς κωδικούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μαλλον χαθηκε η παραγγελια. Πηρα τηλέφωνο προχθες κ μου λεει η τυπισσα καπου θα ειναι μαλλον στην αποθηκη στη Θεσσαλονικη, αλλα ειναι παρα πολλα δεματα και δε μπορουμε να τη βρουμε τωρα. Και οτι δεν εχει αποθεμα να μου στειλει αλλη (χαιρω πολυ). Καλο λουκετο, Πλαισιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...