Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα Oral-B 8000


ardi21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εψαχνα οδοντοβουρτσα και ειδα οτι το you.gr εβαλε την 8000 στα 70 ευρω πριν 2-3 μερες, οποτε την πηρα. Νομιζω ειναι καλη περιπτωση.

https://www.you.gr/ygeia-omorfia/eidi-prosopikis-frontidas/ilektrikes-odontovourtses/ilektriki-odontovourtsa-oral-b-genius-8000

Βεβαια σημερα την εβαλε και το MyΜarket στην ιδια περιπου τιμη, απ'οτι ειδα στο skroutz.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί να πάρει κάποιος ηλεκτρική και όχι sonic; επειδή χρησιμοποιώ sonic 2 χρόνια τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν ακόμα στην αγορά οι ηλεκτρικές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι αυτη λεει. δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε ηλεκρικη, παρα μονο κλασικη.. ειμαι παραδοσιακος! 🤣🤣🤣 δεν εχω αποψη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ παιδιά παραδοσιακός ήμουν, είχα πετάξει και 1-2 ηλεκτρικές οραλ μπι, αλλά με την σονικ δε ξέρω βολεύτηκα δεν κάνει θόρυβο είναι διαφορετική, ξεχνάς την φόρτιση, τα δόντια μου είναι σχεδόν όπως φεύγω μετά από καθαρισμό στόματος. 

Ναι αυτήν έλεγα και παρόμοιες όχι ακριβώς αυτήν. 

Επεξ/σία από sakatema
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ αυτή νομίζω (Phillips diamondcare) και την κοιτάζω τις τελευταίες μέρες. 

Το κακό είναι ότι στο εξωτερικό (amazon us και de) πάρα πολλοί αναφέρουν ότι κοντά στα 2 χρόνια χαλάει... Και πας για άλλη. 

 

Επεξ/σία από razkal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, razkal είπε

Κι εγώ αυτή νομίζω και την κοιτάζω τις τελευταίες μέρες. 

Το κακό είναι ότι στο εξωτερικό (amazon us και de) πάρα πολλοί αναφέρουν ότι κοντά στα 2 χρόνια χαλάει... Και πας για άλλη. 

Εχω αλλαξει 2 μοντελα Oral-B γυρω στο 100αρικο και τα 2, δεν χαλαει ο μηχανισμος, τα πλαστικα χαλανε, στην μια ελιωσαν και στην αλλη ξεβαψαν και εγιναν μαυρο χαλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Εχω αλλαξει 2 μοντελα Oral-B γυρω στο 100αρικο και τα 2, δεν χαλαει ο μηχανισμος, τα πλαστικα χαλανε, στην μια ελιωσαν και στην αλλη ξεβαψαν και εγιναν μαυρο χαλι.

Για την Phillips λέω. 

Κι εγώ τώρα oral b έχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, sakatema είπε

Μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί να πάρει κάποιος ηλεκτρική και όχι sonic; επειδή χρησιμοποιώ sonic 2 χρόνια τώρα δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν ακόμα στην αγορά οι ηλεκτρικές. 

Δεν μπορω να σου εξηγησω γιατι δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε Phillips. Υποθετω οτι για να τις αγοραζει ολος ο πλανητης, καποιος λογος θα υπαρχει.

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, razkal είπε

Για την Phillips λέω. 

Κι εγώ τώρα oral b έχω. 

Οκ, παντως με αυτο που εχω παθει με τα πλαστικα ηδη 2 φορες το σκεφτομαι να ξαναπαω σε Oral-B, νομιζω πως μια δοκιμη για Sonic προβλεπεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Εχω αλλαξει 2 μοντελα Oral-B γυρω στο 100αρικο και τα 2, δεν χαλαει ο μηχανισμος, τα πλαστικα χαλανε, στην μια ελιωσαν και στην αλλη ξεβαψαν και εγιναν μαυρο χαλι.

Εγω τα τελευταια, τουλαχιστον, 6 χρονια ειχα μια Oral-B pro 2000. Ο λογος που την αλλαζω ειναι επειδη εχει πεσει η αποδοση της μπαταριας αρκετα. Κατα τ'αλλα κανενα προβλημα.

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

Οκ, παντως με αυτο που εχω παθει με τα πλαστικα ηδη 2 φορες το σκεφτομαι να ξαναπαω σε Oral-B

Καλησπερα.

Προσωπικα Εχω χρησιμοποιησει δυο διαφορετικες Oral-b και το προβλημα που προκυπτει ειναι οχι στα πλαστικα μερη του αλλα στα μερη που εχουν λαστιχο-καουτσουκ.
Μαυριζουν και δειχνει πολυ ασχημα στην οψη οποτε και αναγκαζομαι να τις πεταξω. Δεν ξερω αν το εχει παρατηρησει καποιος...
Υπαρχει περιπτωση να προτεινετε καποια Sonic που βρισκεται σε προσφορα αυτη την περιοδο. Θα ηθελα να την δοκιμασω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ardi21 είπε

Εγω τα τελευταια, τουλαχιστον, 6 χρονια ειχα μια Oral-B pro 2000. Ο λογος που την αλλαζω ειναι επειδη εχει πεσει η αποδοση της μπαταριας αρκετα. Κατα τ'αλλα κανενα προβλημα.

Εμενα σε εκεινη που ελιωσαν τα πλαστικα λεει Type 4736 στον πατο (δεν θυμαμαι ακριβες μοντελό) ενω η αλλη που ξεβαψε λεει Triumph Professional Care στις ακρες (παλι δεν θυμαμαι μοντελο).
Εσενα δλδ κομπλε, τιποτα με τα πλαστικα; Τοσο γκαντεμης ειμαι δλδ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Lshow είπε

Καλησπερα.

Προσωπικα Εχω χρησιμοποιησει δυο διαφορετικες Oral-b και το προβλημα που προκυπτει ειναι οχι στα πλαστικα μερη του αλλα στα μερη που εχουν λαστιχο-καουτσουκ.
Μαυριζουν και δειχνει πολυ ασχημα στην οψη οποτε και αναγκαζομαι να τις πεταξω. Δεν ξερω αν το εχει παρατηρησει καποιος...
Υπαρχει περιπτωση να προτεινετε καποια Sonic που βρισκεται σε προσφορα αυτη την περιοδο. Θα ηθελα να την δοκιμασω...

Δικιο εχεις, αυτα λεω, στην μια ΕΛΙΩΣΑΝ (την πιανεις και κολαει το χερι σου) και στην αλλη εγιναν μαυρα.

Αυτο με τα λαστιχα το εχω παθει και με ενα ρολοι Diesel βεβαια, δεν ειναι μονο θεμα της Braun.

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...