Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα Oral-B 8000


ardi21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Lshow είπε

Καλησπερα.

Προσωπικα Εχω χρησιμοποιησει δυο διαφορετικες Oral-b και το προβλημα που προκυπτει ειναι οχι στα πλαστικα μερη του αλλα στα μερη που εχουν λαστιχο-καουτσουκ.
Μαυριζουν και δειχνει πολυ ασχημα στην οψη οποτε και αναγκαζομαι να τις πεταξω. Δεν ξερω αν το εχει παρατηρησει καποιος...
Υπαρχει περιπτωση να προτεινετε καποια Sonic που βρισκεται σε προσφορα αυτη την περιοδο. Θα ηθελα να την δοκιμασω...

H diamondcare που μπήκε λινκ παραπάνω είναι το best seller. 

Με μεγάλο αστερίσκο την αντοχή της μετά τα 2 χρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Εμενα σε εκεινη που ελιωσαν τα πλαστικα λεει Type 4736 στον πατο (δεν θυμαμαι ακριβες μοντελό) ενω η αλλη που ξεβαψε λεει Triumph Professional Care στις ακρες (παλι δεν θυμαμαι μοντελο).
Εσενα δλδ κομπλε, τιποτα με τα πλαστικα; Τοσο γκαντεμης ειμαι δλδ;

Ναι μια χαρα ειναι η οδοντοβουρτσα και στο πλαστικο της μερος και στο λαστιχο.

3 λεπτά πριν, gtferrari είπε

Την έχει και το mymarket και χωρίς έξοδα αποστολής που βγαίνει πιο φθηνά στο σύνολο. 

Ναι το ανεφερα.

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

αυτα λεω, στην μια ΕΛΙΩΣΑΝ

Μα λεω και εγω ρε γαμωτο...Μουχλιαζουν και μαυριζουν...Δεν στραγγιζουν σωστα και δεν μπορω να καθομαι να την σκουπιζω συνεχεια. Οριζοντια ή καθετα παλι μουχλιαζει απο το νερο που καθεται εκει, λιωνει σιγα σιγα και ειναι μια αηδια...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, razkal είπε

H diamondcare που μπήκε λινκ παραπάνω είναι το best seller. 

Με μεγάλο αστερίσκο την αντοχή της μετά τα 2 χρόνια. 

Αυτο ειχα διαβασει και γω σε σχολια πολλων πιο παλια, οποτε δεν το ρισκαρα. Γιατι αν ειναι να δινεις 80αρια καθε δυο χρονια περιπου...

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ardi21 είπε

Αυτο ειχα διαβασει και γω σε σχολια πολλων πιο παλια, οποτε δεν το ρισκαρα. Γιατι αν ειναι να δινεις 80αρια καθε δυο χρονια περιπου...

120 εννοείς 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα πλαστικά που μαυρίζουν το έχω πάθει κι εγώ με oral b και την πέταξα. Έχω παραγγείλει το απλό μοντέλο που έχει το eshop στο crazy sundays αλλά από αυτά που λέτε σκέφτομαι μήπως πρέπει να δοκιμάσω philips...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, razkal είπε

120 εννοείς 🙂

Για την συγκεκριμενη, ναι, αλλα υπαρχουν και πιο φθηνες οποτε εβγαλα εναν μεσο ορο😎

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Lshow είπε

Μα λεω και εγω ρε γαμωτο...Μουχλιαζουν και μαυριζουν...Δεν στραγγιζουν σωστα και δεν μπορω να καθομαι να την σκουπιζω συνεχεια. Οριζοντια ή καθετα παλι μουχλιαζει απο το νερο που καθεται εκει, λιωνει σιγα σιγα και ειναι μια αηδια...

Δεν εχει να κανει με το νερο, και ενα ρολοι που εχω που δεν εχει δει ποτε νερο το ιδιο επαθε μετα απο καποια χρονια. Ειναι ενα θεμα με τα ελαστικα αυτο αλλα δεν εχω βρει τροπο για επισκευη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, zio10 είπε

Αυτό με τα πλαστικά που μαυρίζουν το έχω πάθει κι εγώ με oral b και την πέταξα. Έχω παραγγείλει το απλό μοντέλο που έχει το eshop στο crazy sundays αλλά από αυτά που λέτε σκέφτομαι μήπως πρέπει να δοκιμάσω philips...

Περιεργο μου φαινεται που το εχετε παθει τοσοι πολλοι. Και εγω και οι δικοι μου χρησιμοποιουμε χρονια oral-b αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι. Oι δικοι μου μαλιστα, εχουν εντελως basic μοντελα.

Μετα απο τουλαχιστον 6 χρονια χρησης:

 

IMG_20191125_202951.jpg

IMG_20191125_202958.jpg

IMG_20191125_203006.jpg

Επεξ/σία από ardi21
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πιάνουν τα χέρια σας να αλλάζεται μπαταρία, εγώ έχω μια Oral-B Professional Care 3000 8 χρόνια, τα πλαστικά της είναι μια χαρά ευτυχώς, το λάστιχο έχει φθαρεί σε ένα σημείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, ardi21 είπε

Περιεργο μου φαινεται που το εχετε παθει τοσοι πολλοι. Και εγω και οι δικοι μου χρησιμοποιουμε χρονια oral-b αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι. Oι δικοι μου μαλιστα, εχουν εντελως basic μοντελα.

Μετα απο τουλαχιστον 6 χρονια χρησης:

IMG_20191125_202951.jpg

IMG_20191125_202958.jpg

IMG_20191125_203006.jpg

Εχω δυο ακριβως τις ιδιες κι εγω, κανενα προβλημα με πλαστικα η λαστιχα εδω και 2 χρονια. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο την αγορα τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, ardi21 είπε

Περιεργο μου φαινεται που το εχετε παθει τοσοι πολλοι. Και εγω και οι δικοι μου χρησιμοποιουμε χρονια oral-b αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι. Oι δικοι μου μαλιστα, εχουν εντελως basic μοντελα.

Μετα απο τουλαχιστον 6 χρονια χρησης:

IMG_20191125_202951.jpg

IMG_20191125_202958.jpg

IMG_20191125_203006.jpg

Δυστυχως καποιοι δεν ειμαστε τοσο τυχεροι...

IMG-20191125-204918.jpg
IMG-20191125-204856.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...