Προς το περιεχόμενο

Xbox One X 349euro !


ELMastas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το είδα απο στο Skroutz και είπα να το βάλω εδω καθότι εβδομάδα εκπτώσεων,δεν είδα αν έχει αναφερθεί αλλού,όμως η τιμή είναι πιστεύω πολύ καλή,είδα πως έχουν 7 κομμάτια ακόμη (δεν ξέρω για πόσο)στο παρακάτω κατάστημα 🕹️

https://www.gamescom.gr/gaming/xbox-one/consoles/console-microsoft-xbox-one-x-1tb.html?skr_prm=WyIyMTgzOGIzYy04NTQ2LTRjMmEtYTMxOS02NmEzMjQyNTUzN2IiLDE1NzQ3MjQ4NzUwNjEseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0 

Η κανονική τιμή είναι στα 490+

Υ.Γ Οσοι πάρουν Xbox τώρα πιθανώς θα έχουν "προνόμια" και θα μπορούν να συμμετέχουν στο "πρόγραμμα αντικατάστασης" όταν βγει το καινούργιο,αυτό άκουσα, όμως δεν γνωρίζω λεπτομέρειες για το πότε θα το εφαρμόσουν εδώ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει και στο Πλαίσιο προσφορές της κονσόλας,με game στα 379,εμένα μου "γυάλισε" αυτό, λόγο Star Wars 🎮

 

https://www.plaisio.gr/catalog?location=featuredproducttag%3dpromo%234520191124%2345black%2345friday%23452019%2345gaming%2345zone%2345xbox%2345one%2345console%3bproduct%3d3335321

Επεξ/σία από ELMastas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ELMastas είπε

Το είδα απο στο Skroutz και είπα να το βάλω εδω καθότι εβδομάδα εκπτώσεων,δεν είδα αν έχει αναφερθεί αλλού,όμως η τιμή είναι πιστεύω πολύ καλή,είδα πως έχουν 7 κομμάτια ακόμη (δεν ξέρω για πόσο)στο παρακάτω κατάστημα 🕹️

https://www.gamescom.gr/gaming/xbox-one/consoles/console-microsoft-xbox-one-x-1tb.html?skr_prm=WyIyMTgzOGIzYy04NTQ2LTRjMmEtYTMxOS02NmEzMjQyNTUzN2IiLDE1NzQ3MjQ4NzUwNjEseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0 

Η κανονική τιμή είναι στα 490+

Υ.Γ Οσοι πάρουν Xbox τώρα πιθανώς θα έχουν "προνόμια" και θα μπορούν να συμμετέχουν στο "πρόγραμμα αντικατάστασης" όταν βγει το καινούργιο,αυτό άκουσα, όμως δεν γνωρίζω λεπτομέρειες για το πότε θα το εφαρμόσουν εδώ.

Καλησπέρα, καθότι δεν είμαι πολύ σχετικός και είναι σε αναζήτηση νέας κονσόλας τι εννοείς προγραμμα αντικατάστασης;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, xlapatsas4000 είπε

Καλησπέρα, καθότι δεν είμαι πολύ σχετικός και είναι σε αναζήτηση νέας κονσόλας τι εννοείς προγραμμα αντικατάστασης;;;;

Τίποτα που να μας αφορά. Αυτά δεν ειναι για τους πλεμπαιους όπως εμεις, μόνο για πολιτισμένες χώρες. 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έχουν πεί διάφορα,κυρίως για το πρόγραμμα All Access οτι για κάποιο χρονικό διάστημα θα μπορείς να πάρεις Xbox δίνοντας δόσεις και όταν βγεί του χρόνου η Νέα κονσόλα απλά συνεχίζεις να πληρώνεις κάθε μήνα κάποιο ποσό και σου αντικαθιστούν την παλιά με την καινούργια ! βέβαια στήν Ελλάδα δεν ξέρω αν και κατά πόσο θα μας θυμηθούν όμως πιστεύω πως θα υπάρξει όπως είχε γίνει και πιο παλιά πρόγραμμα και εδω,πρόγραμμα απόσβεσης δίνοντας την παλιά κονσόλα (One S η Χ) για να αποκτήσεις την καινούργια,άκουσα πως θα γίνει και αυτό κάποια στιγμή όταν κυκλοφορήσει και εδώ επίσημα το καινούργιο,με την προυπόθεση η κονσόλα να βρίσκεται σε καλή κατάσταση (πιθανός να είναι και εντός εγγύησης ? δεν ξέρω). αυτό ενοούσα γενικός λέγοντας για αντικατάσταση.😏

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, xlapatsas4000 είπε

Καλησπέρα, καθότι δεν είμαι πολύ σχετικός και είναι σε αναζήτηση νέας κονσόλας τι εννοείς προγραμμα αντικατάστασης;;;;

Τους στελνεις πισω το XBOX με καλωδια/χειριστηριο και σου πιστωνουν ενα ποσο για να αγορασεις την επομενη κονσολα. Κανενα 250αρι ειναι για λειτουργικη κονσολα αλλα δε ξερω αν η Ελλαδα ειναι μεσα σε αυτο το προγραμμα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα Bundles του XBOX ONE X (ακόμη και τα συλλεκτικά) στα 349,99€ από το επίσημο Store της MS Ιρλανδίας (στέλνουν κανονικά Ελλάδα). Ειδικά η Limited του Gears 5 τα σπάει...

https://www.xbox.com/en-IE/xbox-one/consoles

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, gerokost είπε

Αξίζει να πάς απο One σε One X?

ps: δεν είναι στα άμεσα πλάνα αγορά 4Κ tv..

Αν καταλήξεις, πες μου και μένα, μόλις ρώτησα αυτό στο θέμα του xbox χαχα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, gerokost είπε

Αξίζει να πάς απο One σε One X?

ps: δεν είναι στα άμεσα πλάνα αγορά 4Κ tv..

Αξίζει εν μέρει ακομα και στη δικη σου περίπτωση γιατι μέσω του supersampling θα δεις εντελως διαφορετικα πραγματα σε σχέση με την απλή κονσολα. Συν το γεγονός ότι υπάρχουν πολλοί τίτλοι που τρέχουν στα 60  καρε στο Χ.

Στο Γιώργο τα εχω γράψει στο κατάλληλο νήμα.. 😉

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...