Προς το περιεχόμενο

[Πληκτρολόγιο-Ποντίκι] Logitech MK850, @70€ Κωτσόβλος


big7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://basket.kotsovolos.gr/site/computing/peripherals/keyboards-sets/176385-logitech-mk850-performance-wireless?cmicc=skroutz

Logitech mk850 σετ εργονομικό ποντίκι πληκτρολόγιο. Φαίνονται πολύ καλά, τωρινή τιμή σκρουτζ στα 94 και φθηνότερη που έχει υπάρξει στα 84. Πιστεύετε ότι αξίζει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, x_revenge είπε

Υπαρχει πραγματικη διαφορα στην κουραση του χεριου μεταξυ εργονομικου πληκτρολογιου και ενος απλου η ειναι απλα μαρκετινγκ;

αν σκεφτεις πως ακουμπαει το χερι σου πιο ψηλα αρα μικροτερη η γωνια που γραφεις κλπ ε λογικα καπως πιο βολικο θα ειναι:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρσι το είχα πάρει στη bf αν θυμάμαι καλά στην ίδια τιμή με τη φετινή και με έχει βολέψει πάρα πολύ. Ειδικά το γεγονός ότι μπορείς ταυτόχρονα να το έχεις συνδεδεμένο με 3 συσκευές. Και απλά πατώντας είτε στο mouse είτε στο πληκτρολόγιο τον ανάλογο αριθμό να συνδέεται αυτόματα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ιδικά το ποντίκι Logitech marathon m705 με μια AA μπαταρία έχει διάρκεια ζωής 3 χρόνια,έχω μεγάλη παλάμη και με βολεύει

Με 1000 dpi θα αντεπεξέλθει στη χρήση σε παιχνίδια, όχι χειρουργική ακρίβεια.

Επεξ/σία από maarinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Πέρσι το είχα πάρει στη bf αν θυμάμαι καλά στην ίδια τιμή με τη φετινή και με έχει βολέψει πάρα πολύ. Ειδικά το γεγονός ότι μπορείς ταυτόχρονα να το έχεις συνδεδεμένο με 3 συσκευές. Και απλά πατώντας είτε στο mouse είτε στο πληκτρολόγιο τον ανάλογο αριθμό να συνδέεται αυτόματα. 

Μια μικρή διευκρίνιση: όχι «είτε,» αλλά «και». Θέλει και στο πληκτρολόγιο να το πατήσεις και στο ποντίκι. 

Το έχω και το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όσους έχετε πάνω από 1 συσκευή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, 8an0s είπε

Μια μικρή διευκρίνιση: όχι «είτε,» αλλά «και». Θέλει και στο πληκτρολόγιο να το πατήσεις και στο ποντίκι. 

Το έχω και το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όσους έχετε πάνω από 1 συσκευή. 

Έχεις δίκιο εννοούσα πως μπορείς να τα χρησιμοποιείς ταυτόχρονα σε διαφορετικές συσκευές. Για παράδειγμα το ποντίκι σε ένα κινητό και το πληκτρολόγιο σε ένα λαπτοπ. Όπως και να έχει συντακτικά δεν πολύ βγάζει νόημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζω παιχνίδια και δε θέλω να το συνδέσω σε άλλες συσκευές. Απλά σκέφτομαι αν αξίζει να δώσω 70€ η μπορώ να πάρω κάτι καλύτερο χωρίς σύνδεση με πολλές συσκευές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, big7 είπε

Δεν παίζω παιχνίδια και δε θέλω να το συνδέσω σε άλλες συσκευές. Απλά σκέφτομαι αν αξίζει να δώσω 70€ η μπορώ να πάρω κάτι καλύτερο χωρίς σύνδεση με πολλές συσκευές

λίγο αργά μια και το το παρήγγειλα χθές τι άλλο θα προτείνατε σε τέτοια τιμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω πάνω από 2 χρόνια στο γραφείο(αγορασμενο με έξοδα δικά μου φυσικά). Σιγά σιγά οι διακόπτες έχουνε μια φθορά αλλά είναι η καλύτερη επένδυση που έχω κάνει τα τελευταία χρόνια. Κάνω δουλειά που απαιτεί να δουλεύω ΚΒ 8-10 ώρες την ημέρα(email, skype, office - όχι προγραμματισμό). Επίσης οι 3 διαφορετικές επιλογές για σύνδεση είναι τρομερά βολικό. Έχω PC, tablet, κινητό και αλλάζω με ένα κουμπάκι.

Στα 70ε είναι ΠΟΛΥ καλή περίπτωση. Προσωπικά το προτείνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ποντίκι σε μέγεθος είναι μεγάλο? εχω το Κ270 σετ και το ποντίκι του είναι μικρό και κουραστικό...Και μία άσχετη ερώτηση...Μπορώ να έχω αλλο πληκτρολόγιο και άλλο ποντίκι της ίδιας εταιρείας, με το ίδιο usb?

 

Επεξ/σία από @pnea1973
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...