Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 570 Nitro+ 8GB πλαισιο 129.90 ευρω [ΤΕΛΟΣ]


predator77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, roybatty είπε

Κάτι τέτοιο.Επομένως καλό είναι να μπεί "ΤΕΛΟΣ" στον τίτλο του θέματος μιας και δεν υφίσταται ουσιαστικά η προσφορά.

κοιτα απο οτι καταλαβα το συστημα τους δουλευει καλα και αυτόματα .Γιατι οσο να την παρω εγω και την ειχα στα χερια την εδειχνε ακομη διαθεσιμη στο site στο συγκεκριμενο καταστημα.

Με το που την χτυπησαν στο ταμειο εξαφανίστηκε και το κατάστημα απο την λιστα.Τωρα αν τα κρατησαν για αυτους στα συγκεκριμενα που πηγες εσυ και απλα δεν τα ειχαν χτυπησει ακομη ωστε να φυγουν απο το συστημα ειναι πιθανο.


οσο για τον κωδικο εμενα μου εδωσε 2 κωδικους ο ενας ηταν pass key  και μου ειπε να πατησω πανω στο reddem  ωστε να το κανω μονος μου απο εκει.Γ ιατι να το  κανουν αυτοι δεν βρίσκω το λογο.Παραξενο
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, MacDos83 είπε

οσο για τον κωδικο εμενα μου εδωσε 2 κωδικους ο ενας ηταν pass key  και μου ειπε να πατησω πανω στο reddem  ωστε να το κανω μονος μου απο εκει.Γ ιατι να το  κανουν αυτοι δεν βρίσκω το λογο.Παραξενο

Για δώσε μου κι άλλες λεπτομέρειες. Σε τι μορφή στους έδωσε (χαρτί; email;), και γιατί δύο και όχι έναν;

Edit: Τελικά χωρίς να πάρω τηλέφωνο μου ήρθε 9 ώρες μετά ένα email με δύο codes. Έναν για Xbox Game Pass και έναν για το AMD Rewards. Άρα όλα κομπλέ, προφανώς ο πωλητής κάπου τα είχε μπερδέψει.

Επεξ/σία από helicoid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2 παρα πηγα στο καταστημα τουΤαυρου διοτι ελεγε οτι ηταν σε αποθεμα. 

Στο ραφι καμια .

Ρωταω τον πωλητη μου λεει οτι εχουν τελειωσει και μου προτεινει την 590 .

Η ωρα ειναι 4:30 και λεει οτι ακόμα υπαρχουν τελευταια κοματια....

 

Επεξ/σία από spyd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, spyd είπε

2 παρα πηγα στο καταστημα τουΤαυρου διοτι ελεγε οτι ηταν σε αποθεμα. 

Στο ραφι καμια .

Ρωταω τον πωλητη μου λεει οτι εχουν τελειωσει και μου προτεινει την 590 .

Η ωρα ειναι 4:30 και λεει οτι ακόμα υπαρχουν τελευταια κοματια....

Υπάρχει περίπτωση να κάνουν αυτή τους μεταπωλητες εδώ... Οπότε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορα για την rx570 8gb που εχει το amazon γερμανιας για 130 ευρω περιπου αξιζει;

https://www.amazon.de/gp/product/B07XLDVFWJ/ref=as_li_ss_tl?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1&linkCode=sl1&tag=lagonika00c-21&linkId=0b68118771c86d3debdbff833421d0cc&language=en_GB

Με θεματα εγγυησης εαν προκυξει κατι αναλαμβανει εξοδα η amazon ή εμεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, learner είπε

Η προσφορα για την rx570 8gb που εχει το amazon γερμανιας για 130 ευρω περιπου αξιζει;

https://www.amazon.de/gp/product/B07XLDVFWJ/ref=as_li_ss_tl?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1&linkCode=sl1&tag=lagonika00c-21&linkId=0b68118771c86d3debdbff833421d0cc&language=en_GB

Με θεματα εγγυησης εαν προκυξει κατι αναλαμβανει εξοδα η amazon ή εμεις;

Αν προκύψει πρόβλημα όσο είσαι εντός εγγύησης, σου στέλνουν καινούργια (αν υπάρχει απόθεμα) πριν καν στείλεις την παλιά πίσω και σου επιστρέφουν τα έξοδα αποστολής που θα πληρώσεις για να πάει η παλιά πίσω. Αν δεν υπάρχει σε απόθεμα το προϊόν, σου κάνουν πλήρη επιστροφή χρημάτων.

Δεν υπάρχει καλύτερη εγγύηση από αυτή του Amazon..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...