Προς το περιεχόμενο

Apple Macbook Pro 2018 (256GB & Touch Bar) Kotsovolos --1499€


leonidas_fs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλό, αλλά διαθέσιμο μόνο από κατάστημα (Χανιά, Κέρκυρα). 

Ε τώρα την Κέρκυρα ή τα Χανιά δεν τα λες και Macbookομάνες, πόσο στοκ να έχουν? 2-3 το καθένα? :D 

Ο Κότσος είναι ΜΑΚΡΑΝ κατά την απόψη μου το #1 online κατάστημα το οποίο πρέπει να αποφεύγει κάποιος, ειδικά στις και καλά προσφορές τους. 

Επίσης άσχετο αλλά όποιος έδωσε το ΟΚ εν έτη 2019 να ξεκινάει ήχος από τον browser και να μιλάει ο γέρος και να λέει "εμένα με καίει..." είναι για απόλυση. Στο διάολο σκιάχτηκα βραδιάτικα...

Επεξ/σία από polaki
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε μην κολλάτε, αγοράστε το και στείλτε μια courier να το πάρει απο εκει! Πάνω απο 20ευρώ δεν θα σας βγουν τα μεταφορικά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, leonidas_fs είπε

Ελα ρε μην κολλάτε, αγοράστε το και στείλτε μια courier να το πάρει απο εκει! Πάνω απο 20ευρώ δεν θα σας βγουν τα μεταφορικά! 

Θέλεις να σου δώσω εγώ ΕΣΕΝΑ 50€ συν το ποσό του laptop + τα 20€ της κούριερ για να μου το στείλεις σπίτι? :)

Αφού δεν είναι για online αγορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως για ένα ζευγάρι καλά ακουστικά Sony, μου τα έστειλαν σε κατάστημα της Αθήνας από το Αγρίνιο (ήταν διαθέσιμα μόνο εκεί) χωρίς να πληρώσω μεταφορικά. Είχα μιλήσει πρώτα με Αγρίνιο και μου είπαν ότι γίνεται. Απλά άφησα μια μικρή προκαταβολή στο Κατάστημα των Αθηνών απ’οπου τα παρέλαβα μετά από 2-3 μέρες. 
 

Πιστευω να γίνεται και με τα MacBook. Απλά μιλήστε με τα καταστήματα πρώτα που τα έχουν 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, polaki είπε

Θέλεις να σου δώσω εγώ ΕΣΕΝΑ 50€ συν το ποσό του laptop + τα 20€ της κούριερ για να μου το στείλεις σπίτι? :)

Αφού δεν είναι για online αγορά!

Μέσα!! 

 

Χωρις πλάκα επειδη δουλεύω καθημερινά με κούριερ, γίνεται να πας στην ACS πχ, και να τους πεις: "Θέλω να στείλετε κάποιον στο κατάστημα Χ και να παραλάβετε ενα αντικείμενο για μενα." Τώρα για το θεμα πληρωμής μπορείς είτε να μιλήσεις με το κατάστημα είτε να βρεις μια λύση με την κουριερ!

 

ΥΓ: Συμφωνώ άπειρα για τον Κωτσόβολο! Σκιάχτηκα βραδιάτικα με τον κωλόγερο!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, megaloup είπε

Πιστευω να γίνεται και με τα MacBook. Απλά μιλήστε με τα καταστήματα πρώτα που τα έχουν 

Καλή ιδέα, δεν το είχα σκεφτεί. Αν κάποιος το κάνει έτσι, ας μας πει αν όντως λειτούργησε! 

Μόλις τώρα, leonidas_fs είπε

Μέσα!! 

Χωρις πλάκα επειδη δουλεύω καθημερινά με κούριερ, γίνεται να πας στην ACS πχ, και να τους πεις: "Θέλω να στείλετε κάποιον στο κατάστημα Χ και να παραλάβετε ενα αντικείμενο για μενα." Τώρα για το θεμα πληρωμής μπορείς είτε να μιλήσεις με το κατάστημα είτε να βρεις μια λύση με την κουριερ!

Φοβερό πραγματικά, δεν το είχα σκεφτει! Αλήθεια σου λέω αν ήμουν σε φάση αγοράς τέτοιου ποσού και μου άνοιγες τα μάτια έτσι θα σε κέρναγα το 50€ με όποιον digital τρόπο ήθελες! :D Ειλικρινά δεν μου είχε περάσει καν απ'το μυαλό, και κατά καιρούς έχω "χάσει" προσφορές τέτοιου είδους λόγω αυτού!!! Ευχαριστώ θα το έχω υπόψη μου!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, leonidas_fs είπε

Μέσα!! 

Χωρις πλάκα επειδη δουλεύω καθημερινά με κούριερ, γίνεται να πας στην ACS πχ, και να τους πεις: "Θέλω να στείλετε κάποιον στο κατάστημα Χ και να παραλάβετε ενα αντικείμενο για μενα." Τώρα για το θεμα πληρωμής μπορείς είτε να μιλήσεις με το κατάστημα είτε να βρεις μια λύση με την κουριερ!

ΥΓ: Συμφωνώ άπειρα για τον Κωτσόβολο! Σκιάχτηκα βραδιάτικα με τον κωλόγερο!

Ισχύει. Έχω στείλει courier να παραλάβει τρίγωνα πανοράματος από τη Θεσσαλονίκη για την έγκυο γυναίκα μου ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...