Προς το περιεχόμενο

Seagate 2.5" Backup Plus Portable 5TB - 99,90 €


neof1z

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από 108 ευρώ στα 99

Φοβερο BF 

😔

 

(βέβαια καλά έκανες και το ανέβασες, μπορεί κάποιος να ενδιαφέρεται, απλά τις τιμές τους γενικά σχολιάζω....) 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδια προσφορα ακριβως με τον 4TB στα 80 (αναλογικα)... ουσιαστικα δεν ειναι κατι τρελο εκτος αν καποιος χρειαζεται αποκλειστικα 5+ ΤΒ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Από 108 ευρώ στα 99

Φοβερο BF 

😔

(βέβαια καλά έκανες και το ανέβασες, μπορεί κάποιος να ενδιαφέρεται, απλά τις τιμές τους γενικά σχολιάζω....) 

ε από τον επόμενο αμεσα διαθέσιμο εχει ενα 45αρι διαφορά. αν βιαζεται καποιος ναι αξιζει.

 

Δεν νομιζω να δουμε κατί πολύ τρελό παντως ειδικα σε διαφορά με σκρουτζομαγαζα που ριχνουν τιμες στο πατο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, emperor4her είπε

Δεν ξερω, με εψησε η τιμη, αλλα και εδω διαβαζω πολλα προβληματα

Για αργές writing speeds διαβάζω κυρίως. Αν κάποιος το θέλει για αποθήκη δεν είναι και τόοοσο σημαντικό (χωρίς να είναι αμελητέο) όσο το να μη σου μείνει. Σε 2.500 reviews ενα 10% μονάστερες δε μου φαίνεται και τόσο τραγικό. Από την άλλη η Seagate κατά καιρούς είχε θέματα με παρτίδες της. Πάντως όλα τυχαία είναι στο τι κομμάτι θα σου κάτσει. Απλά με τις πιθανότητες παίζουμε όλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και το failure rate ειναι κρυος ιδρωτας μη σου τυχει .... γενικα χαλανε πολυ ευκολα ενας μου επεσε πισω απο το πανω μερος του κουτιου και μετα κλακ κλακ και errors . Δε ξερω αν σωζεται με format αμα αρχισουν τα errors συνηθως παει 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mhlogiatros είπε

Και το failure rate ειναι κρυος ιδρωτας μη σου τυχει .... Και γενικα χαλανε πολυ ευκολα ενας μου επεσε πισω απο το πανω μερος του κουτιου και μετα κλακ κλακ

Μιλάς για το μοντέλο του θέματος, για seagate γενικά ή ευρύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο οτι βλεπω οχι ειναι αλλο μοντελο πιο παλιος . Την εχω πατησει και με WD elements και με freecom και με intenso οποτε μπορεις να πεις οτι εχω κανει test αρκετους  .... Περιπου στους 20 οι 4 χαλασαν . Το μοντέλο του θέματος στα 4 TB φαινεται στιβαρο προς το παρων ... και ελαφρυ ; Σε αυτες τις τιμες ομως δεν ειναι και φοβερη προσφορα .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε

Και το failure rate ειναι κρυος ιδρωτας μη σου τυχει .... γενικα χαλανε πολυ ευκολα ενας μου επεσε πισω απο το πανω μερος του κουτιου και μετα κλακ κλακ και errors . Δε ξερω αν σωζεται με format αμα αρχισουν τα errors συνηθως παει 

Δηλαδή στο failure rate βάζεις και την δικιά σου περίπτωση? 

Μηχανικός σκληρός δίσκος είναι, προφανώς δεν πρέπει να πέφτει από οποιοδήποτε ύψος 

Επεξ/σία από overpower
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...