Προς το περιεχόμενο

Μούφα "Προσφορά" - ΓΕΡΜΑΝΟΣ


kastoria74

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από εχθές το βράδυ είδα την προσφορά CYBER MONDAY για το τάμπλετ SAMSUNG S2 8' στον ΓΕΡΜΑΝΟ.

https://www.germanos.gr/product/tab-samsung-galaxy-s2-8-0-wi-fi-blsm-t713/20333795/?fname=screenSize+builtInMemory+skuColor&fvalue=-878238971901998+356333934411949653+-128022028073615752

Έλεγε διαθέσιμο μόνο στα καταστήματα.

Σήμερα το πρωί πήρα τηλέφωνο στα κεντρικά για να μου πουν σε ποια καταστήματα θα το βρω.

Μου είπαν πως δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα !!! 

Οπότε καταλαβαίνετε. Μάλλον κίνηση μάρκετινγκ για να πάμε στα καταστήματά τους.

  • Like 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

31 λεπτά πριν, morfeas-dsl- είπε

Άργησες να δεις την προσφορά δυστυχώς. Το αγόρασα κανονικά στα 85 , έστελνε και στο σπίτι. 

Το λες αλήθεια ή κάνεις πλάκα?Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω πως..Κάνοντας κλικ πάντως γράφει όχι διαθέσιμο online ούτε όμως και σε ποια καταστήματα είναι διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sheriff είπε

Μουφα ταμπλετ ξεστοκαρισμα, κολλημενο στην 6 και με προβληματα μπαταριας ουκ ολιγα. Καλυτερα με 100ε κατι πιο νεο.

έχεις καμία πρόταση στο κατοστάρικο για τίμιο tablet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει διαθεσιμο το 4g με 105 ευρω και το t813 με 125 ευρω. Βέβαια ειναι καθαρο ξεστοκάρισμα αλλα για τα λεφτα που έχουν ειναι τζάμπα. Εγώ πάντως με το s2 4g πήγα σε εξι μήνες για αλλαγή πλακέτας τώρα μέχρι στιγμης δεν έχω πρόβλημα αλλά και 320 ευρώ που το πήρα δεν τα αξίζει με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, kajwbtfe είπε

Το λες αλήθεια ή κάνεις πλάκα?Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω πως..Κάνοντας κλικ πάντως γράφει όχι διαθέσιμο online ούτε όμως και σε ποια καταστήματα είναι διαθέσιμο.

Οχι τι πλακα να κανω; Το Σαββατο μπηκε η προσφορα. Παιρνει και 7 το ταμπλετ ολα αριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, theo93 είπε

έχεις καμία πρόταση στο κατοστάρικο για τίμιο tablet?

https://www.germanos.gr/product/lenovo-tab-e10-232gb-wi-fi/20381062/

Αυτο στα 109 με 2/32, Android 8 νομιζω

 

Υπαρχουν και τα παρακατω 99ευρω απο διαφορα eshop

HUAWEI MediaPad T3

LENOVO Tab E10

 

Αν ψαχνεις ομως 8αρι αυστηρα ισως δεν υπαρχει κατι καλυτερο σε αυτα τα χαρακτηριστικα, αλλα προσοχη με την μπαταρια του εχει θεματα και εισαι συνεχως στο σερβις.

Επεξ/σία από Sheriff
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Sheriff είπε

Μουφα ταμπλετ ξεστοκαρισμα, κολλημενο στην 6 και με προβληματα μπαταριας ουκ ολιγα. Καλυτερα με 100ε κατι πιο νεο.

Σοβαρά μιλάς? Έχω πάρει 4 κομμάτια με φίλους, 4G και τα χρησιμοποιούμε ως κινητά εδώ και 2 χρόνια. 

Εκτός του ότι δεν έχουν κανένα πρόβλημα, πραγματικά δεν υπάρχει καμία εναλλακτική τόσο ποιοτική στις 8 ίντσες. Αν ενδιαφέρεται κάποιος ας δει το μέγεθος και τα χαρακτηριστικά του να κρίνει αν υπάρχει κάτι καλυτερο. 

Χωρίς να έχουμε πρόβλημα κανένα, θέλουμε να πάρουμε κάτι καινούργιο και καλύτερο στις 8 ίντσες και δεν υπάρχει ανεξάρτητα απο το ύψος τιμής του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφτίλα προσφορές στα ταμπλετ φέτος,το huawei t3 το είχα πάρει απο πλαίσιο 89ευρω τη βλακ φραιντει του 17 και το έχουν στην ίδια τιμή υποτίθεται προσφορά 2 χρόνια μετά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Sheriff είπε

Μουφα ταμπλετ ξεστοκαρισμα, κολλημενο στην 6 και με προβληματα μπαταριας ουκ ολιγα. Καλυτερα με 100ε κατι πιο νεο.

Στα λεφτα που κοστιζει βρες μου ενα με 3gb ram,amoled οθονη και την αποκριση του touch που εχει το S2.

Το lenovo που προτεινες ειναι ενα σκουπιδι.Μο ο για κανα παιδακι κι αν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τ719 με 8αρα οθόνη το έχω πάνω απο χρόνο, καλό γρήγορο με ωραία οθόνη αλλά στους 6 μήνες άρχισε τα loop και το έστειλα σερβις. Προβλημα στη πλακέτα η οποία και αντικαταστάθηκε. Η μπαταρία απλά δεν κρατάει πολύ. Περίπου 3-4 ώρες αλλά σ' αυτό φταίει και η οθόνη και αυτό στο λέω γιατί με σβηστή οθόνη έχει τεράστια αναμονή όμως όταν την έχεις ανοιχτεί αδειάζει τραγικά γρήγορα. Το 10αρι είναι πιστεύω ίδιο, θεωρώ οτι για τα λεφτα που ζητάνε τώρα είναι τζάμπα.

  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Warzycha είπε

Στα λεφτα που κοστιζει βρες μου ενα με 3gb ram,amoled οθονη και την αποκριση του touch που εχει το S2.

Το lenovo που προτεινες ειναι ενα σκουπιδι.Μο ο για κανα παιδακι κι αν.

Το σκουπιδι που λες οτι προτεινω, ωραιος τροπος κιολας φιλος, το εχει φιλος για βασικες εργασιες και κανενα παιχνιδακι και το σκουπιδι εχει Android 8.1 .

 

Επεξ/σία από Sheriff
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...