Προς το περιεχόμενο

Μούφα "Προσφορά" - ΓΕΡΜΑΝΟΣ


kastoria74

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και θα το έπαιρνα ξανά... μου άλλαξαν σε λιγότερο από χρόνο μητρική, οθόνη χ2 φορές και μπαταρία 2 φορές - προφανώς είναι το πρωτόκολλο... επίσης επειδή το γρατζούνοσαν στην προσπάθεια επισκευής μπυ άλλαξαν το sim tray και το πίσω καπάκι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πάντως το γεγονός ότι λες πως ο Γερμανός έκανε τέτοιου είδους κίνηση για να πάρει τα κλικς με ξεπερνάει. 

Το στοκ του είναι μεγαλύτερο από το χωριό στο οποίο μένω και προφανώς θα γίνονται μικρά λάθη ... 😋

Σαν το σχόλιο που έκανε ένας πως κόλλησαν οι μεταφορικές από τις παραγγελίες του insomnia στην adidas... 🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cdrov είπε

Αν και θα το έπαιρνα ξανά... μου άλλαξαν σε λιγότερο από χρόνο μητρική, οθόνη χ2 φορές και μπαταρία 2 φορές - προφανώς είναι το πρωτόκολλο... επίσης επειδή το γρατζούνοσαν στην προσπάθεια επισκευής μπυ άλλαξαν το sim tray και το πίσω καπάκι!!!

Για το 8αρι ή το 9,7 αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Sheriff είπε

Μουφα ταμπλετ ξεστοκαρισμα, κολλημενο στην 6 και με προβληματα μπαταριας ουκ ολιγα. Καλυτερα με 100ε κατι πιο νεο.

Είχα το 8άρι το 4G για 3 χρόνια, μέχρι που μου έσπασε η οθόνη, πριν 1 μήνα περίπου (ήταν η 1000στη φορά που έπεφτε).

Ακόμα και τώρα θεωρείται premium, μπαταρία σκυλί, οθόνη φοβερή, γρήγορο στο touch. Κορυφαίο στην κατηγορία του, όπως όλα της σειράς S. 

Σε αγγελίες εδώ κάτω από 180€ δεν το βρίσκεις, και ακόμα και τα 180 είναι μια καλή τιμή. Τα 85€ απλά δεν υπάρχει σαν τιμή. 

Αν όντως έτρεξε αυτή η προσφορά, 85€ το wifi και 125€ το 4G ήταν απίστευτη τιμή.

Επεξ/σία από panosilio
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφώνησα στο 800-11-40000 και η ευγενέστατη κοπέλα στο κέντρο μου είπε ότι έχει εξαφανιστεί από παντού. Οπότε μην το ψάχνετε, δεν υπάρχει στοκ.

Καλή εβδομάδα, καλό μήνα και καλημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κανει κρατηση στο Γερμανο στο Μεσολογγι για φιλο μου ενα 9,7 σε ασπρο. Εαν δε το παραλαβει και το θελει καποιος να του δωσω στοιχεια. 
Θα ενημερωσω οταν αποφασισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, morfeas-dsl- είπε

Άργησες να δεις την προσφορά δυστυχώς. Το αγόρασα κανονικά στα 85 , έστελνε και στο σπίτι. 

Τι εννοείς άργησα ;

Cyber Monday λέει η προσφορά !

Από εχθές το βράδυ που το είδα εγώ δεν υπάρχει on line παρά μόνο σε καταστήματα, όπως έλεγε.

8 το πρωί παίρνω τηλέφωνο στα κεντρικά να ρωτήσω σε ποια καταστήματα υπάρχει.

"Σε κανένα" μου απαντάνε !!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ το είδες χτες το βράδυ, αλλά είχε βγει από Σάββατο πρωί τουλάχιστον. Όπως φαντάζεσαι με ανοιχτά καταστήματα το Σάββατο δεν έμεινε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kastoria74 είπε

Τι εννοείς άργησα ;

Cyber Monday λέει η προσφορά !

Από εχθές το βράδυ που το είδα εγώ δεν υπάρχει on line παρά μόνο σε καταστήματα, όπως έλεγε.

8 το πρωί παίρνω τηλέφωνο στα κεντρικά να ρωτήσω σε ποια καταστήματα υπάρχει.

"Σε κανένα" μου απαντάνε !!!!!

Δεν ξερω τι ελεγε, ξερω οτι η προσφορα βγηκε το Σαββατο. Για μιση μερα σε αφηνε να παραγγειλεις και σπιτι. Μετα εγραφε μονο σε καταστημα. Σημερα πρωι ξαναβγηκαν καποια λιγα κομματια.
Αρα ξεστοκαρανε Σαββατο και καποιοι λιγοι πηραν και σημερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sheriff είπε

Το σκουπιδι που λες οτι προτεινω, ωραιος τροπος κιολας φιλος, το εχει φιλος για βασικες εργασιες και κανενα παιχνιδακι και το σκουπιδι εχει Android 8.1 .

Αφου δεν ειναι καποιο ταμπλετ που να αξιζει σε σχεση με το S2 ,πως να το πω;

Το Samsung ειναι πολυ καλυτερο κι ας εχει αντροιντ 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, morfeas-dsl- είπε

Δεν ξερω τι ελεγε, ξερω οτι η προσφορα βγηκε το Σαββατο. Για μιση μερα σε αφηνε να παραγγειλεις και σπιτι. Μετα εγραφε μονο σε καταστημα. Σημερα πρωι ξαναβγηκαν καποια λιγα κομματια.
Αρα ξεστοκαρανε Σαββατο και καποιοι λιγοι πηραν και σημερα. 

Σήμερα το πρωί πού βγήκανε κάποια κομμάτια ;

Αφού πριν ανοίξουν τα καταστήματα από τα κεντρικά μου είπαν πως δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...