Προς το περιεχόμενο

Προσφορά μόνο για φοιτητές: Malwarebytes 4 χρόνια -> 5$/συσκευή (Max 5 συσκευές)


Greg9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Edu δίνουν στα περισσότερα ελληνικά πανεπιστήμια, αλλά αν η αναγνώριση email αποτύχει, ίσως χρειαστεί να σταλεί έγγραφο πιστοποίησης σε mail χειροκίνητα.

Για τους πολύ περιπετειώδης, υπάρχει η επιλογή να ''χτίσουν'' δικό τους edu mail. Οι αντίστοιχοι οδηγοί με ένα απλό internet search.

Διαφορετικά υπάρχει και η επιλογή αγοράς από Ebay (~1E)

-------------------------

Γενικά  θεωρείται το καλύτερο scanner για malware, οπότε με το premium κερδίζεις το αυτόματο scan. Αλλά όσον αφορά real time protection, οι απόψεις διίστανται. Σίγουρα πάντως δουλεύει καλύτερα μαζί με το windows defender.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To αγόρασα, αλλά δεν μου έστειλαν ακόμα το key, μου δείχνει αυτό το μήνυμα. " Your information is encrypted and sent to the server over a secure connection "

Edit: ήρθε απλά άργησε 2 λεπτά.

Επεξ/σία από vaggospro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, iSAD είπε

Κοιταξτε και το auto renew

Στιγμιότυπο οθόνης (48).png

Που βρίσκεται αυτό; Μέσα στις ρυθμίσεις του paypal ή στο λογαριασμό στο Malwarebytes ?

edit

Το βρήκα στις ρυθμίσεις του Malwarebytes. Στην ακύρωση βγάζει αυτό, αλλά ποιος τους εμπιστεύεται πότε θα το στείλουν.

Don’t worry about surprise bills. We’ll email you before you get charged. You can also switch to manual renewal.
 
Επεξ/σία από greekman93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, greekman93 είπε

Που βρίσκεται αυτό; Μέσα στις ρυθμίσεις του paypal ή στο λογαριασμό στο Malwarebytes ?

edit

Το βρήκα στις ρυθμίσεις του Malwarebytes. Στην ακύρωση βγάζει αυτό, αλλά ποιος τους εμπιστεύεται πότε θα το στείλουν.

Don’t worry about surprise bills. We’ll email you before you get charged. You can also switch to manual renewal.
 

Εγω το εκανα σε manual να εχω ησυχο το κεφαλι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...