Προς το περιεχόμενο

Προσφορά μόνο για φοιτητές: Malwarebytes 4 χρόνια -> 5$/συσκευή (Max 5 συσκευές)


Greg9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, tasarass77 είπε

Όποιος θέλει μπορώ να δώσω κωδικό από το studentbeans

Μπορείς να μου δώσεις  κωδικό από το studentbeans ευχαριστώ 

Επεξ/σία από xelidoni
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βάζω εδώ έναν κωδικό, για τον πρώτο τυχερό που θα τον πάρει:

718W79L91

Υ.Γ: Όποιος τον χρησιμοποιήσει, ας έχει την ευγενική καλοσύνη να ενημερώσει μην δοκιμάζουν τσάμπα οι υπόλοιποι.

Επεξ/σία από kaktos77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει κάποιος acc για studentbeans, γιατι δεν βρίσκει το ΤΕΙ μου

Υ.Γ βρήκα κωδικό ty

Επεξ/σία από kataramenoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, kataramenoc said:

Έχει κάποιος acc για studentbeans, γιατι δεν βρίσκει το ΤΕΙ μου

Σε ποιο ΤΕΙ αναφέρεσαι, δεν υπάρχουν πλέον ως ιδρύματα...Κοιτά πως λέγεται επίσημα το πανεπιστημιακό ίδρυμα που ανήκεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DrFreeman είπε

Σε ποιο ΤΕΙ αναφέρεσαι, δεν υπάρχουν πλέον ως ιδρύματα...Κοιτά πως λέγεται επίσημα το πανεπιστημιακό ίδρυμα που ανήκεις.

Έχει αλλάξει σε Διεθνές Πανεπιστήμιο Ελλάδος και δεν με άφηνε μέσω  Portal , αλλά μου ήρθε τελικά το verification email μετά από ~15 λεπτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακριβώς, Διεθνές είναι πλέον. Νομικά δεν υφίστανται πλέον τα ΤΕΙ. Να το γνωρίζεις και γενικότερα, όποτε χρειάζεται να χρησιμοποιήσεις όνομα ιδρύματος.

Επεξ/σία από DrFreeman
typos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ χωρίς vpn πήρα.Στην απόδειξη μου έγραφε ότι είναι συνδρομή ενός έτους για μια συσκευή αλλά μέσα στον λογαριασμό μου γράφει κανονικά,για τέσσερα χρόνια.

Πριν μερικά χρόνια είχε βγάλει το Amazon με 20 ευρώ lifetime και το τσίμπησα.Είναι εκπληκτικό το πρόγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ, ενώ έβαλα τον κωδικό κανονικά και μου έδειχνε σαν τιμή τα 5 και κάτι ευρώ, βλέπω ότι στα mail από την Malwarebytes και στις χρεώσεις της πιστωτικής μου μου έχει χρεώσει 180 ευρώ

Πέρα από το να επικοινωνήσω με την εταιρία, γνωρίζει κάποιος αν μπορώ να κάνω κάτι άλλο ( η αγορά έγινε με κάρτα της εθνικής)

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...