Προς το περιεχόμενο

[PC Games] Humble Choice - 40% έκπτωση στη συνδρομή για πάντα για τις επόμενες ~36 ώρες


Otacon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω για την διευκρινηση , τώρα το κατάλαβα. Και ευχαριστούμε για την συνολική ενημέρωση και του faq. 

Πιστεύω δεν είσαι υποχρεωμένος να αναλύσεις το λόγο που έκανες το faq! 

Ευχαριστούμε ξανά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Otacon

    Otacon 11 αναρτήσεις

  • panoc

    panoc 10 αναρτήσεις

  • fou

    fou 8 αναρτήσεις

  • Abudi

    Abudi 7 αναρτήσεις

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

Έχω ενεργή ετήσια συνδρομή μέχρι τις 27/12/2019. Μού έδωσε κανονικά κλειδιά για το τελευταίο Monthly, αλλά δεν μου ξεκλειδώνει τα games του Choice. Μου έχει την επιλογή «Select this game» γκριζαρισμένη.

Καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση. Η χρέωση γίνεται πάντα σε δολλάρια; Διότι μόλις είδα οτι η τράπεζα μου χρέωσε προμήθεια 1€ για την μετατροπή (παρόλο που πλήρωσα με paypal, αλλά μάλλον κάτι βλακεία έχω κάνει εκεί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 8/12/2019 στις 6:47 ΠΜ, Malthador είπε

Έχω ενεργή ετήσια συνδρομή μέχρι τις 27/12/2019. Μού έδωσε κανονικά κλειδιά για το τελευταίο Monthly, αλλά δεν μου ξεκλειδώνει τα games του Choice. Μου έχει την επιλογή «Select this game» γκριζαρισμένη.

Καμιά ιδέα;

Επειδή είχα το ίδιο θέμα και είχα κάνει προηγουμένως την ίδια ερώτηση:

συνδέθηκα χθες μήπως υπήρχε κάποιο preview των παιχνιδιών του Ιανουαρίου και είδα ότι είναι ακόμα διαθέσιμο το Humble Choice Δεκεμβρίου. Και με άφησε και κατέβασα κανονονικά όλα τα παιχνίδια του Humble Choice. Οπότε όσοι έχετε την classic συνδρομή βιαστείτε να τα κατεβάσετε όσο είναι ακόμα διαθέσιμα.

Είναι 10 συνολικά, οπότε μπορείτε να τα επιλέξετε όλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να πω με βεβαιότητα αλλά πιστεύω ότι δε θα μένουν. Γιατί προηγουμένως μόλις έβγαιναν τα παιχνίδια ήταν δικά μας. Τώρα πρέπει να διαλέξουμε ποια θέλουμε.

Δεν αποκλείεται να κρατάνε τα προηγούμενα bundles και να μας αφήνουν να διαλέγουμε αλλά η αίσθηση μου είναι ότι δε θα το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω δε τσεκαρα κανενα κουτακι γιατι δε με ενδιαφέρουν και μου βγαζει οτι θα χαθουν .  Το μπλοκαρα απο το paypal να μη μου κανει αλλη χρεωση και βγαζει :

You are about to miss out on Shadow of the Tomb Raider, Blasphemous, and Ancestors Legacy, because of missing payment credentials for your account.

Please update your default payment method by Thursday, January 2, 2020 at 4:00:00 PM Pacific Standard Time to be able to get your upcoming Humble Monthly games.

You will not receive the upcoming Humble Monthly games unless you update your payment information. Only 1 week left until your subscription will be suspended.  Αμα το αφησω θα με χρεωσει και το Δεκέμβρη και ας μη πηρα κανενα παιχνιδι ;

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, imvrios είπε

Δε μπορώ να πω με βεβαιότητα αλλά πιστεύω ότι δε θα μένουν. Γιατί προηγουμένως μόλις έβγαιναν τα παιχνίδια ήταν δικά μας. Τώρα πρέπει να διαλέξουμε ποια θέλουμε.

Δεν αποκλείεται να κρατάνε τα προηγούμενα bundles και να μας αφήνουν να διαλέγουμε αλλά η αίσθηση μου είναι ότι δε θα το κάνουν.

Τα παιχνίδια δεν χάνονται άπαξ και πληρώσεις.

 

Do my unused choices expire?

Unused choices do not expire! You can choose to use your choices at any time and they won't expire when the month ends or in the future. For example, you are on a Basic plan and only wanting to use a single choice right now. No problem! You can come back and make your other two choices at any time. You can make any choices at any point in the future as long as you own that month of Humble Choice (you cannot purchase missed months of Humble Choice that have already concluded).

Unused choices do not roll over to any following months as they are specific to the month they were purchased for (unused choices for December 2019 Humble Choice cannot be used for the January 2020 Humble Choice, for example).

 

 

 

 

 

3 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Εγω δε τσεκαρα κανενα κουτακι γιατι δε με ενδιαφέρουν και μου βγαζει οτι θα χαθουν .  Το μπλοκαρα απο το paypal να μη μου κανει αλλη χρεωση και βγαζει :

You are about to miss out on Shadow of the Tomb Raider, Blasphemous, and Ancestors Legacy, because of missing payment credentials for your account.

Please update your default payment method by Thursday, January 2, 2020 at 4:00:00 PM Pacific Standard Time to be able to get your upcoming Humble Monthly games.

You will not receive the upcoming Humble Monthly games unless you update your payment information. Only 1 week left until your subscription will be suspended.  Αμα το αφησω θα με χρεωσει και το Δεκέμβρη και ας μη πηρα κανενα παιχνιδι ;

Την ακύρωση πότε την έκανες? Η αυτόματη χρέωση ήταν στις 27 Δεκ. Το choice του Δεκεμβρίου μάλλον τελειώνει στις 2 Ιαν γι αυτό σου λεει "αμα τα θέλεις πλήρωσε μέχρι τότε".

Η επόμενη αυτόματη χρέωση θα είναι την τελευταία Παρασκεύη του Ιανουαρίου και θα αφορά το choice του Ιανουαρίου.

Επίσης άμα ακυρώσεις το classic plan τώρα δεν μπορείς να το ξαναγοράσεις μετά. Θα έχεις την επιλογή 3 παιχνίδια για $15 ή 9 για $20. Καλύτερη επιλογή μάλλον είναι το pause subscription για τώρα.

Επεξ/σία από Bilbo1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 hours ago, imvrios said:

Επειδή είχα το ίδιο θέμα και είχα κάνει προηγουμένως την ίδια ερώτηση:

συνδέθηκα χθες μήπως υπήρχε κάποιο preview των παιχνιδιών του Ιανουαρίου και είδα ότι είναι ακόμα διαθέσιμο το Humble Choice Δεκεμβρίου. Και με άφησε και κατέβασα κανονονικά όλα τα παιχνίδια του Humble Choice. Οπότε όσοι έχετε την classic συνδρομή βιαστείτε να τα κατεβάσετε όσο είναι ακόμα διαθέσιμα.

Είναι 10 συνολικά, οπότε μπορείτε να τα επιλέξετε όλα.

Να πω το εξής: είχα ενεργή συνδρομή και με ρώτησε «θες το monthly ή το choice;» και εγώ επέλεξα το montlhy με αποτέλεσμα να γκριζαριστούν τα games του choice. Όμως, επειδή η συνδρομή μου έληγε 27/12/2019, έκανα το εξής, έβαλα πάλι 12μηνο και μου άνοιξε και τα games του Choice Δεκεμβρίου 2019 και τσίμπησα και αυτά, οπότε ουσιαστικά έτσι με 12μηνη συνδρομή θα μπορώ να πάρω τα games 13 μηνών, μιας και θα είμαι καλυμένος για όλο το 2020.

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκτα και εγω πρεπει να ειχα βαλει monthly οχι choice γιαυτο μου τα χε γκριζαρισμενα ..... Εκανα pause 1 month αλλα μου λεει επρεπε να το κανεις μεχρι τελευταια Παρασκευη του μηνα και τωρα λεει resume  3/01/2020

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τελευταια παρασκευη του μηνα γινονται οι χρεωσεις.

πρωτη παρασκευη του μηνα το νεο bundle.

το να κανεις pause μετα την τελευταια παρασκευη του μηνα, δεν εχει καποιο νοημα.

όποτε και να παγωσεις μεσα στο μηνα σε παγωνει ως την ημερομηνια που βγαινει το επομενο bundle, οχι ενα ημερολογιακο μηνα

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...