Προς το περιεχόμενο

Απεριόριστα data με χαμηλότερη τιμή δίνει η Wind


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φάε οσο θες ΑΛΛΑ μετά τα δυο πιάτα θα σου ράψουμε το στόμα ,τρομερή προσφορά τρέχω να την προλάβω.........

 

δείτε τι δίνουν στην βουλγαρία και θα καταλάβετε .....10 ευρώ ειναι περίπου 19 λεβ

http://www.bulsat.com/mobilni.php#mobilen-internet

Επεξ/σία από makis269
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, orlox είπε

Συγγνώμη, γιατι κραζετε; πρώτη φορά βλέπω όντως απεριόριστα. Δεν είναι ένα βήμα θετικό;

Φυσικά και είναι ένα βήμα θετικό το απεριόριστο στο 1mbps :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, mariosraptor84 είπε

Εγώ προσωπικά εχω κάνει αγωγή στην συγκεκριμένη εταορεια για αθέτηση συμβολαίου. Υπερχρέωση. Απάτη. Και ότι άλλο θες. Μακρια. 

και εγώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, orlox είπε

Συγγνώμη, γιατι κραζετε; πρώτη φορά βλέπω όντως απεριόριστα. Δεν είναι ένα βήμα θετικό;

Όντως απεριόριστα με 1mbps μετά τα 15 gb. Δηλαδή θα είναι σαν να έχω απεριόριστα αλλά δεν θα έχω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι εταιρείες έχουν τα θέματα τους ανάλογα με το που είσαι. Εγώ με Cosmote δε μπορώ να μιλήσω μέσα στο σπίτι μου στο δεύτερο όροφο και χρειάζεται να βγω στο μπαλκόνι και να κάνω τη κεραία για να πιάσω σήμα. Περιοχή Ζωγράφου. Με Vodafone είμαι οκ στην Αθήνα και στο σπίτι μου, αλλά στην επαρχία είναι για γέλια όταν τη συγκρίνεις με Cosmote. Νομίζω με την Wind δεν έχεις πρόβλημα αν κάθεσαι δίπλα στην κεραία :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον κορυδαλλο ας ειναι καλα οι κατοικοι, που διαμαρτυρονταν για την ακτινοβολια και σε συνεργασια με τον δημαρχο, κατεβασαν τις κεραιες!!!!  α φταιει η wind-vodafone-cosmote, που δεν εχει σημα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε καταλάβει πόσο ακριβό είναι το ίντερνετ και τα data στο Ελαδισταν και πόσο πίσω είναι όλες οι οι υπηρεσίες κινητής και σταθερής ίντερνετ?

Όλοι οι πάροχοι έπρεπε να είχαν λογοδοτήσει τόσα χρόνια στο Ελληνικό κράτος αλλά επειδή δεν υπάρχει κράτος κάνουν ότι θέλουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pipis79 είπε

Έχετε καταλάβει πόσο ακριβό είναι το ίντερνετ και τα data στο Ελαδισταν και πόσο πίσω είναι όλες οι οι υπηρεσίες κινητής και σταθερής ίντερνετ?

Όλοι οι πάροχοι έπρεπε να είχαν λογοδοτήσει τόσα χρόνια στο Ελληνικό κράτος αλλά επειδή δεν υπάρχει κράτος κάνουν ότι θέλουν.

Ανετα λογοδοτουν..... Αν θες 7 μηνες να παρεις αδεια Θεσσαλονικη για να σκαψεις, αν καθε εβδομαδα σου κλεβουν μπαταριες απο σταθμους, αν ο δημαρχος απαιτει να φτιαξεις την παιδικη χαρα για να σου δωσει αδεια κτλ κτλ

Και το κρατος το γνωριζει καλυτερα απο σενα και για αυτο δεν κανει κατι.

Εξαλλου τα κερδη τους σε σχεση με το Ευρωπαισταν δεν δικαιολογει το συμπερασμα που προσπαθεις να καταληξεις. Συμφωνουμε παντως οτι τα data ειναι ακριβοτερα. Αλλα ειναι γιατι το κοστος ειναι ακριβοτερο. (+ φορολογια παντα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς οι φτηνιάρηδες του W Web με ήδη 10GB λόγω παγίου, πως θα εκμεταλευτούμε αυτή τη προσφορά η κάποια παρόμοια αν υπάρχει;

Εν τω μεταξύ εγώ καταλαβαίνω απο το παρακάτω: 

Μετά την κατανάλωση 15GB σε πλήρη ταχύτητα εντός Ελλάδος ισχύει απεριόριστη χρήση Mobile Internet εντελώς δωρεάν με μειωμένη ταχύτητα έως 1 Mbps.

ότι η ταχυτητα μπορεί να πέσει ΕΩΣ το 1Mbit/sec δηλαδή σε προετοιμάζει σαν πελάτη ότι θα έχεις ταχύτητα μικρότερη η ίση απο την ονομαστική του 4G που btw απο τη δικιά μου εμπειρία με μακρινά ταξίδια στο Αιγαίο (προς Σάμο, Μυτιλήνη, Χιο...), ακόμη και μεσοπελαγα είχα 4G κατα το 80% της διαδρομής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπου και αν βρίσκεσαι και θελεις ιντερνετ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ, δεν εχεις σήμα και εχουν ΟΛΟΙ οι αλλοι. Άσχετα απο το ποια εταιρία εχεις εσυ.  Μαγικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, cpukp είπε

Σε μερικά χρόνια με 5G (και καλά) θα σου τρώει τα GB σε δευτερόλεπτα. Κάτι ξέρουν οι Καλαματιανοί! 😂

Τι σχέση έχει η ταχύτητα που κατεβάζεις και ανοίγεις μια σελίδα π.χ στο κινητό σου με τον όγκο των mb που χρειάζεται να κατέβει ...

 πήρες και like τρομάρα σας 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...