Προς το περιεχόμενο

Τίτλοι τέλους για τη συσκευή Google Glass Explorer Edition με το τελευταίο update


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, oceanborngr είπε

Αντε να παιρνει και το Stadia σειρα σιγα σιγα. 

 

Θα γίνει πολύ γρήγορα αυτό...Και το πρόβλημα δεν είναι η υπηρεσία σαν streaming αλλά το business μοντέλο όπου πρέπει να αγοράζεις πρώτα το παιχνίδι και μετά να πληρώσεις έξτρα την υπηρεσία της google. Οι αντίστοιχες υλοποιήσεις των microsoft και nvidia είναι ΠΟΛΥ καλύτερες επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ison είπε

Προφανως εχει την οικονομικη ανεση να ρισκαρει σε τετοια Project ...σου λεει ενα να μου κατσει απο τα 100 και να ειναι το Next big thing θα κανω αποσβεση για ολα τα υπολοιπα και θα εχω και κερδος...κατ εμε κακο δεν ειναι αν και μερικα απορω αν τα δοκιμαζουν και οι ιδιοι πριν τα βγαλουν (βλεπε Stradia)

Θα μπορούσε να ισχύει ως επιχειρηματική στρατηγική... αλλά απο την άλλη, δεν εμπεριέχει και μια «ασέβεια» προς τους χρήστες που θα επενδύσουν στις εφαρμογές αυτές; Τι είμαστε; Πειραματόζωα; 
 

Προτιμω να βγάζουν κάτι και να το στηρίζουν/βελτιώνουν παρα να το παρατάνε ψάχνοντας το next big thing απο το 0...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, mariosCS είπε

Περιμένω να ακούσω τι θα θέλατε να κάνει για αυτούς που αγόρασαν τα beta γυαλιά πριν 6 χρόνια (2013), πέρα που αυτό που κάνει (που ουσιαστικά δεν τα αχρηστεύει), από τη στιγμή που κλείνει το project.

Να βγαλει πχ update που θα διορθώνει όσα περισσοτερα προβλήματα μπορεί χωρίς περικοπές στις ήδη υπάρχουσες λειτουργίες. Να θυμίσω ότι κόστιζε 1.500€...

Επεξ/σία από Jophiel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/12/2019 στις 10:31 ΠΜ, ison είπε

Προφανως εχει την οικονομικη ανεση να ρισκαρει σε τετοια Project ...σου λεει ενα να μου κατσει απο τα 100 και να ειναι το Next big thing θα κανω αποσβεση για ολα τα υπολοιπα και θα εχω και κερδος...κατ εμε κακο δεν ειναι αν και μερικα απορω αν τα δοκιμαζουν και οι ιδιοι πριν τα βγαλουν (βλεπε Stradia)

Συμφωνώ φίλε μου!! Ειδικά με αυτό το Stadia που μάλλον Strabia θα καταντήσει στο τέλος. Το πρόβλημα δεν είναι οι πειραματισμοί της Google, αλλά όλο το hype που η ίδια δημιουργεί για προϊόντα της που και η ίδια δεν έχει επιβεβαιώσει ότι θα ικανοποιήσουν τα στανταρτς που θέτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...