Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Fold Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Grimson said:

Η αρχή μιας νέας εποχής στις φορητές συσκευές

Αν η νέα εποχή είναι τετράγωνες πλαστικούρες με τη χαραμάδα να γυαλίζει στη μέση και εξωτερική οθόνη απ' το 2000, πιο πολύ για μεσαίωνας μου κάνει.
 

Spoiler

Η παρουσίαση πάντως είναι καλή, ιδιαίτερα το 2ο μισό. 😂

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Αν η νέα εποχή είναι τετράγωνες πλαστικούρες με τη χαραμάδα να γυαλίζει στη μέση και εξωτερική οθόνη απ' το 2000, πιο πολύ για μεσαίωνας μου κάνει.
 

  Απόκρυψη περιεχομένων

Η παρουσίαση πάντως είναι καλή, ιδιαίτερα το 2ο μισό. 😂

Αυτή είναι η αρχή της νέας εποχή στις φορητές συσκευές.Στο μέλλον θα δούμε πολύ καλύτερες υλοποιήσεις από την τετράγωνη πλαστικούρα με τη χαραμάδα που λες

26 λεπτά πριν, ELMastas είπε

Δεν μου λέει κάτι εμφανισιακά,προτιμώ πολύ περισσότερο αυτό του Escobar 😸

Εγω περιμένω της apple σε 4-5 χρονακια

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν δύο μήνες το έπιασα στα χέρια μου και μπορώ να πω είναι αρκετά βαρύ και σαν σοκοφρετα στενό μακρό δεν μου άρεσε στην αίσθηση στα 2000 πανω κατω ακριβό επίσης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Grimson said:

Αυτή είναι η αρχή της νέας εποχή στις φορητές συσκευές.Στο μέλλον θα δούμε πολύ καλύτερες υλοποιήσεις από την τετράγωνη πλαστικούρα με τη χαραμάδα που λες

Νομίζω ότι χρειάζεται καλύτερες ιδέες πρώτα απ' όλα. Προς το παρόν, είναι μια εξαναγκασμένη χρήση της υπέροχης τεχνολογίας που έχουν, να μπορούν να διπλώνουν οθόνες.
Ουσιαστικά είναι ένα smartphone που δεν θα αγόραζες ποτέ, με ένα tablet που δεν θα αγόραζες ποτέ. Δύο κακές συσκευές σε μία! Αν δεν βρουν τρόπο (δεν ξέρω πώς) να έχουν και οι δύο οθόνες αναλογίες μεταξύ 16 και 18:9 δεν ψήνομαι. Τα τις χαραμάδας θα τα λύσουν σύντομα φαντάζομαι. Παρά τις βελτιώσεις πάντως, είναι απ' τα πιο άγουρα προϊόντα που βγαίνουν κανονικά στην αγορά. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Νομίζω ότι χρειάζεται καλύτερες ιδέες πρώτα απ' όλα. Προς το παρόν, είναι μια εξαναγκασμένη χρήση της υπέροχης τεχνολογίας που έχουν, να μπορούν να διπλώνουν οθόνες.
Ουσιαστικά είναι ένα smartphone που δεν θα αγόραζες ποτέ, με ένα tablet που δεν θα αγόραζες ποτέ. Δύο κακές συσκευές σε μία! Αν δεν βρουν τρόπο (δεν ξέρω πώς) να έχουν και οι δύο οθόνες αναλογίες μεταξύ 16 και 18:9 δεν ψήνομαι. Τα τις χαραμάδας θα τα λύσουν σύντομα φαντάζομαι. Παρά τις βελτιώσεις πάντως, είναι απ' τα πιο άγουρα προϊόντα που βγαίνουν κανονικά στην αγορά. 

Σίγουρα πάντως θα βολεύει κάποιους.Σε 2-3 χρόνια θα δούμε κάτι αξιόλογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μοναδικό smartphone που αξίζει τα λεφτά του αυτή την στιγμή, μια κατηγορία από μόνο του. Όλα τα άλλα είναι υπερεκτιμημένα πλην των Xiaomi. Μου αρέσει που σε κάποιους ξινίζει εδώ στο forum προφανώς γιατί δεν έχουν τα φράγκα να το αγοράσουν. Όπως λέμε καλή η  Avendator αλλά δεν θα την πάρω γιατί έχει στενό σαλόνι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Νομίζω ότι χρειάζεται καλύτερες ιδέες πρώτα απ' όλα. Προς το παρόν, είναι μια εξαναγκασμένη χρήση της υπέροχης τεχνολογίας που έχουν, να μπορούν να διπλώνουν οθόνες.
Ουσιαστικά είναι ένα smartphone που δεν θα αγόραζες ποτέ, με ένα tablet που δεν θα αγόραζες ποτέ. Δύο κακές συσκευές σε μία! Αν δεν βρουν τρόπο (δεν ξέρω πώς) να έχουν και οι δύο οθόνες αναλογίες μεταξύ 16 και 18:9 δεν ψήνομαι. Τα τις χαραμάδας θα τα λύσουν σύντομα φαντάζομαι. Παρά τις βελτιώσεις πάντως, είναι απ' τα πιο άγουρα προϊόντα που βγαίνουν κανονικά στην αγορά. 

 

Καπως ετσι και εγω.. Προς το παρον iPad Pro 12.9 και κινητο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Grimson είπε

Αυτή είναι η αρχή της νέας εποχή στις φορητές συσκευές.Στο μέλλον θα δούμε πολύ καλύτερες υλοποιήσεις από την τετράγωνη πλαστικούρα με τη χαραμάδα που λες

Εγω περιμένω της apple σε 4-5 χρονακια

Ωραίος αυτό είναι να έχεις στόχους στην ζωή σου . 4-5 χρόνια είναι τίποτα όταν μιλάμε για τέτοια γεγονότα. Αφού άμα πεθάνω στο ενδιαμενυ έχω πει στην σύζυγό να με βάλει στην φορμολη μέχρι να βγει το αναδιπλούμενο iPhone και να με θάψει μαζί του να μπορέσει να ησυχάσει η ψυχούλα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ELMastas είπε

Δεν μου λέει κάτι εμφανισιακά,προτιμώ πολύ περισσότερο αυτό του Escobar 😸

Επειδή και τα δυο κινητά είναι άσχημα, θα προτιμούσα τις κοπέλες στην διαφήμιση του Escobar που είναι και πιο όμορφες 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά είναι σαν κινητό που Πουλιέται από την Teleperformance.

Σαν να Προσέλαβε η Sammy τον Ζερβουδάκη ως άλλο John Ive. 

το μόνο που του λείπει είναι να έρχεται εγκατεστημένο με 1000 Roms από Arcade.

GTP καβάλα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...