Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] Vodafone CU 10gb για 10 μέρες


jp77s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμένα δε δούλεψε σε φοιτητικό cu. Μου κάνει εντύπωση που μου ήρθε κάποιο μήνυμα προς απάντηση όμως όπως οτι δεν ισχύει για εμένα η προσφορά. Ίσως έρθει σε λίγο...

Επεξ/σία από carolosjk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιθανόν να είναι μεμονωμένη προσφορά.

Το SMS λέει προσφορά για εσένα... 

ΑΛΛΑ, πριν το ανεβάσω, δοκίμασε και κάποιος φίλος και δούλεψε ΚΑΙ σε αυτόν χωρίς να έχει λάβει SMS. 

Φοιτητικά και τα 2.

Επεξ/σία από jp77s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μίλησα μέσω chat με την Vodafone και την πρώτη φορά μου λένε ότι όχι δεν υπάρχει τέτοια προσφορά και καλυτερα να μην στείλω , και την δεύτερη ότι μάλλον είναι προσφορά για συγκεκριμένους χρήστες.. ότι να ναι 😛

Επεξ/σία από ignome4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για να συνοψισουμε, η cosmote το κανει για ολους και η vodafone για μερικους. Σωστα; (μαλιστα η cote το κανει με απεριοριστα δεδομενα, οχι μονο 10GB)

Η wind "μας", δεν το κανει για κανεναν, ειμαστε πολυ μπροστα με την εταιρια "μας". :D 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η wind παρεπιπτόντως έδωσε παρόμοια προσφορά με την cosmote σε συμβόλαια. (Έχει κόφτη, 15gb και μετά 1mbps)

Οι προσφορές που έρχονται από το 1355 στην Vodafone, είτε τις έχει στο 1252 (επιλογή 5) είτε στο my cu app (προσφορές Μόνο για σένα) είναι προσωπικές. Όλες οι προσφορές που είναι για όλους ακούγονται στο 1252 (συνήθως επιλογή 0) ή τις βγάζει στην αρχική του my cu app.

 

Επεξ/σία από panos-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panos- είπε

Η wind παρεπιπτόντως έδωσε παρόμοια προσφορά με την cosmote σε συμβόλαια. (Έχει κόφτη, 15gb και μετά 1mbps)

Οι προσφορές που έρχονται από το 1355 στην Vodafone, είτε τις έχει στο 1252 (επιλογή 5) είτε στο my cu app (προσφορές Μόνο για σένα) είναι προσωπικές. Όλες οι προσφορές που είναι για όλους ακούγονται στο 1252 (συνήθως επιλογή 0) ή τις βγάζει στην αρχική του my cu app.

Που την είδες την παρόμοια προσφορά; Η cosmote έδωσε στην κάθε γραμμή 3terabytes και οι άλλοι παίζουν ακόμα με 8 και 10gb ... Είναι εκτός ανταγωνισμού πλέον η cosmote, άλλο level

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...