Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] WIND ΜΟΝΟ συμβολαια : Απεριόριστα δεδομένα για 10 μέρες


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@matrixxx

Θα σου πω με την εμπειρια που εχω με το "καρτοσυμβολαιο" της μανας μου σε cosmote..καθε μηνα πληρωνει περιπου 10-11 ευρω , και εχει Χ λεπτα ομιλιας , 1gb data και καποια sms.
Προφανως μεγαλη γυναικα ειναι δεν προκειται να τα φαει ολα.Υποθετω ομως οτι καποιοι πιο νεοι και πιο δραστηριοι , το 1 γιγα θα το τρωνε για πλακα..
Αρα το σου δινω για Χ μερες απεριοριστα data..οκ , τους ξελασπωνει λιγο... σε αυτον τον τομεα..Βεβαια τα πιο ακριβα συμβολαια θα εχουν και περισσοτερα data..αρα ναι , τι δωρο δηλ πια?
Ας τα εδινε σε "καποια" συμβολαια..φτηνα μονο , που εκει ισως υπαρχει στενοτητα data...

Αλλα το πραγματικο δωρο θα ηταν αυτο που λες , να το εδινε ΚΥΡΙΩΣ στα καρτοκινητα , που στην wind σου δινει 500(30 μερες) + 500 (15 μερες) -οσον αφορα τα data- με 10 ευρω ανανεωση...
Ουτε τσοντα δεν προλαβαινεις να δεις δηλ :)

Επεξ/σία από mphxths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οτι δε τρωει μεταφερονται στον επομενο μηνα η ληγουν και γεια σας ; Προσπαθω να καταλαβω τι παιζει με τα "νεανικα" my q , my f2go και το πουλακι τσιου με τα extra πακετα data που πουλανε

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Οτι δε τρωει μεταφερονται στον επομενο μηνα η ληγουν και γεια σας ; Προσπαθω να καταλαβω τι παιζει με τα "νεανικα" my q , my f2go και το πουλακι τσιου με τα extra πακετα data που πουλανε

Αν μιλαμε για καρτοκινητα , f2go που εχω εγω , οταν ληξουν , εληξαν..δεν μεταφερεται τιποτα..μηδενιζουν ολα. Και αν δεν ανανεωσεις μεσα σε 3 μηνες , οτι ευρω εχεις υπολοιπο , μηδεν και αυτα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε

Οτι δε τρωει μεταφερονται στον επομενο μηνα η ληγουν και γεια σας ; Προσπαθω να καταλαβω τι παιζει με τα "νεανικα" my q , my f2go και το πουλακι τσιου με τα extra πακετα data που πουλανε

Tιποτα δεν μεταφερεται. Μονο τα λεφτα απο την τσεπη μας στην δικη τους. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...