Προς το περιεχόμενο

Total War: Warhammer II = 13.50 ευρω


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://isthereanydeal.com/#/page:game/info?plain=totalwarwarhammerii

υποψη, η ιστοσελιδα αυτη δειχνει μονο επισημους retailers, οποτε δεν υπαρχει φοβος για graymarket κλπ, ειναι νομιμα. παντως το παιχνιδακι ειναι 36gb, θα κατεβαζω για κανα δυο μερες :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Lezantas26 είπε

 θα κατεβαζω για κανα δυο μερες :P

Δεν έχεις κάποιο cosmote νούμερο να το εκμεταλλευτείς για να σου κατέβει γρηγορότερα;; 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό παιχνίδι με επαναληψημοτητα το έχω εδώ και καιρό, σε αυτά τα λεφτά μην το χάσετε. Τελευταίο patch βελτιώνει τα turn times τρομερά, σε φάση πριν σε mortal empires έπαιρνε 1 λεπτό τώρα είναι 20 δευτερόλεπτα. 

Επίσης εάν θέλετε πρόσβαση στο mortal empires και factions οπως dwarfs, orcs κτλ χρειάζεστε το total war :warhammer 1.

Κατά την άποψή μου δεν χρειάζεστε άλλο dlc για αρχή, βάζετε το Grimhammer 2 mod και απολαμβάνετε το game με extra units και καλύτερο campaign. 

Αν ψήνετε κάνεις για Multiplayer ας μου στείλει μήνυμα.

Καλες γιορτές 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Billator είπε

Δεν έχεις κάποιο cosmote νούμερο να το εκμεταλλευτείς για να σου κατέβει γρηγορότερα;; 😛

εχω αλλα δεν εχω wifi στο pc 😂

59 λεπτά πριν, LASERPEWPEW είπε

Πολύ καλό παιχνίδι με επαναληψημοτητα το έχω εδώ και καιρό, σε αυτά τα λεφτά μην το χάσετε. Τελευταίο patch βελτιώνει τα turn times τρομερά, σε φάση πριν σε mortal empires έπαιρνε 1 λεπτό τώρα είναι 20 δευτερόλεπτα. 

Επίσης εάν θέλετε πρόσβαση στο mortal empires και factions οπως dwarfs, orcs κτλ χρειάζεστε το total war :warhammer 1.

Κατά την άποψή μου δεν χρειάζεστε άλλο dlc για αρχή, βάζετε το Grimhammer 2 mod και απολαμβάνετε το game με extra units και καλύτερο campaign. 

Αν ψήνετε κάνεις για Multiplayer ας μου στείλει μήνυμα.

Καλες γιορτές 

https://isthereanydeal.com/game/totalwarwarhammer/info/

και το 1ο παιζει στο 10ευρω αμα καποιος ενδιαφερεται. αμα καποιος θελει ολα τα faction τοτε πρεπει να αγορασει και τα δυο παιχνιδια και τα αντιστοιχα dlc. αρκετα ακριβο "σπορ" αλλα εχοντας το 1ο γνωμη μου ειναι πως ισως να ειναι το μοναδικο total war που αξιζει να κανεις κατι τετοιο διοτι τα faction εχουν αρκετες διαφορες μεταξυ τους.

 

καλες γιορτες

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Billator είπε

Δεν έχεις κάποιο cosmote νούμερο να το εκμεταλλευτείς για να σου κατέβει γρηγορότερα;; 😛

Ποσα mbps download δινουνε ρε τα mb τις cosmote?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Στην περιοχή που είμαι κατεβάζει με 30 

Αντεε ρε, αξιζει αν ειναι, θελει και 4g ενεργοποιημενο η κανει και το H+?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, TsironakosMix είπε

Ποσα mbps download δινουνε ρε τα mb τις cosmote?

Σε εμένα στο μπαλκόνι 200+ mbps μέσα στο σπίτι 25-30.  Με 4g+ πάντα. 

Βέβαια λίγο άχρηστα για μένα γιατί έχω 100αρα σύνδεση σπίτι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Lezantas26 είπε

εχω αλλα δεν εχω wifi στο pc 😂

https://isthereanydeal.com/game/totalwarwarhammer/info/

και το 1ο παιζει στο 10ευρω αμα καποιος ενδιαφερεται. αμα καποιος θελει ολα τα faction τοτε πρεπει να αγορασει και τα δυο παιχνιδια και τα αντιστοιχα dlc. αρκετα ακριβο "σπορ" αλλα εχοντας το 1ο γνωμη μου ειναι πως ισως να ειναι το μοναδικο total war που αξιζει να κανεις κατι τετοιο διοτι τα faction εχουν αρκετες διαφορες μεταξυ τους.

καλες γιορτες

Ισχύει, κάθε faction πέρα από διαφορετικά units και στρατηγική προσέγγιση έχει και μοναδικό σχεδιασμό στο campaign. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...