Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2020


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, ghostrider είπε

....

αυτο που πηρε το κρανος ο ham και το ανεμισε καθως εβγαινε μου θυμισε σταυροφοριες και ιπποτες που σηκωναν ψηλα το κεφαλι του αντιπαλου ... 

...

Σε ένα παράλληλο σύμπαν:

 

Screenshot_117.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπε σε μια φάση για τις Toro Rosso εε Alpha Tauri.

Αναφορά σε κείμενο

They are racing me so hard!

Δε ξέρω αν καταλαβαίνει τι μονοθέσιο οδηγεί, πόσο ανταγωνιστική είναι η F1 και ότι τα "αδελφάκια" Daniil & Pierre κυνηγούν τη θέση του..

2 χρονιές τώρα πάντως η RB τρέχει με 1.

2,5 σχεδόν αν υπολογίσεις το πως "εξαφανίστηκε" ο Ricci όταν ανακοίνωσε ότι πάει Renault.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλια ομως, (επι εποχες Φεττελ στην rbr)  οι της torro rosso ανοιγαν κανονικα στην μεγαλη ομαδα. Νομιζω στην Κορεα τα ειχε παρει ο Μαρκο με τον Αλγκεσουαρι που ειχε κλεισει τον Φεττελ σε free practise

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

Είπε σε μια φάση για τις Toro Rosso εε Alpha Tauri.

Δε ξέρω αν καταλαβαίνει τι μονοθέσιο οδηγεί, πόσο ανταγωνιστική είναι η F1 και ότι τα "αδελφάκια" Daniil & Pierre κυνηγούν τη θέση του..

2 χρονιές τώρα πάντως η RB τρέχει με 1.

2,5 σχεδόν αν υπολογίσεις το πως "εξαφανίστηκε" ο Ricci όταν ανακοίνωσε ότι πάει Renault.

Ετσι ακριβώς όπως τα λέει ο εμεξελές είναι, ΠΑΛΤΟ:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω το μέγεθος της αφέλειας του Αλμπον. Δεν θυμάμαι να έχω ξαναακουσει τέτοια μεγαλειώδη παπαριά.

Τόσο πολύ έχει πέσει το ηθικό του; Από τη μία τον λυπάμαι μιας και έχει δείξει ότι την έχει την ταχύτητα σε κάποιες περιπτώσεις αλλά δεν μπορεί να καταλαμβάνει θέση από το με διαφορά από τα άλλα δεύτερο καλύτερο μονοθέσιο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, liakjim είπε

Ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω το μέγεθος της αφέλειας του Αλμπον. Δεν θυμάμαι να έχω ξαναακουσει τέτοια μεγαλειώδη παπαριά.

Τόσο πολύ έχει πέσει το ηθικό του; Από τη μία τον λυπάμαι μιας και έχει δείξει ότι την έχει την ταχύτητα σε κάποιες περιπτώσεις αλλά δεν μπορεί να καταλαμβάνει θέση από το με διαφορά από τα άλλα δεύτερο καλύτερο μονοθέσιο.

Συμφωνώ, εκτός του "με διαφορά από τα άλλα δεύτερο καλύτερο μονοθέσιο". Σαφώς είναι το No.2, αλλά συζητήσιμο πολύ αυτό το με διαφορά. Το τι κάνει ο Μαξ με αυτό το μονοθέσιο δεν είναι απόλυτα ενδεικτικό της δυναμικής του. Εάν κάναμε switch τον Μαξ με έναν εκ των οδηγών της RP, έχω την αίσθηση ότι θα είχε τις RBR από κάτω ο Ολλανδός, σε αντιστοιχία με τι κατάφερε πέρσι με τις Ferrari.

 

Σε άλλα νέα, η RBR σκέφτεται να γίνει εργοστασιακή ομάδα σαν plan b.

Επεξ/σία από greenfan20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι η μονη λογικη επιλογη αν σκεφτεις το χαρακτηρα του helmut του horner και του red bull chief. plus στην αγορα ειναι διαθεσιμος ο andy cowell (αρχιτεκτονας των mercedes hybrid) που ισως αν δεν υπαρχει το ονομα honda να μπορει να παει στην RBR πιο ευκολα

δεν θα ειναι και η πρωτη φορα. mecachrome = renault πχ tag = porsche κλπ.

Το βασικο στο σεναριο αυτο ειναι να βρουν ανθρωπο να τους τον εξελιξει και οχι απλα να συναρμολογουν κινητηρα

Επεξ/σία από ghostrider
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα φρεντς, να έχετε όλοι μια όμορφη Τετάρτη.

Φώτο οφ δε ντέι, στα κατσίκια αρέσει να ανεβαίνουν σε διάφορα σημεία 🤭

 

LHAM.jpg

Επεξ/σία από ~mxls~
ΓΚΟΑΤ
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...