Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕ ΑΠΑΤΗ


Giannisma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου απάντησε τώρα ότι με περιμένει εκεί κ που ειμαι και μετα καρφι κ ότι την έπεσαν στον γιό του 2 επενδυτες που μας περιμενε κ καλα και δεν πιστεύω να είναι βαλτοί δικοι σου κλπ. (δε ξερω που βρεθηκαν στην εκαλη) 

Εχω ηδη επικοινωνησει με τη διωξη ηλεκτρονικου και του ζητησα να στειλει τα χρηματα τελευταια ευκαιρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Giannisma είπε

Καλά κάνεις σαν μαλάκας βούτηξα

Αφελης.. Αγαθος.. Κολλησε το μυαλο σου.. Ποιος ξερει..

Θυμαμαι πουλησα  κινητο σε μια κοπελα που εμενε σε νησι και της κανω θα μου βαλεις πρωτα το ποσο στη τραπεζα για τα μεταφορικα για να το προχωρησω! Και μου λεει την επομενη μερα, σου εβαλα ολο το ποσο!!! 

Επεξ/σία από gia_nnis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παρατηρώντας τις απάτες σε διάφορα thread τώρα τελευταία στο insomnia, βγαίνει το συμπέρασμα ότι όλοι οι απατεώνες βασίζονται στην σε απίστευτο βαθμό (από ότι φαίνεται) ανάγκη του νεοέλληνα για πουλ-μουρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, skiabox είπε

Πάντως παρατηρώντας τις απάτες σε διάφορα thread τώρα τελευταία στο insomnia, βγαίνει το συμπέρασμα ότι όλοι οι απατεώνες βασίζονται στην σε απίστευτο βαθμό (από ότι φαίνεται) ανάγκη του νεοέλληνα για πουλ-μουρ.

τωρα μ λεει θελω το κινητο μ πισω τ λεω δηλωσε κλοπη στην αστυνομια και στην εταιρια που το αγορασες να το αχρηστευσει κ εγω τα λεφτα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Giannisma είπε

τωρα μ λεει θελω το κινητο μ πισω τ λεω δηλωσε κλοπη στην αστυνομια και στην εταιρια που το αγορασες να το αχρηστευσει κ εγω τα λεφτα μου

Τι γλώσσα είναι αυτή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Giannisma είπε

τωρα μ λεει θελω το κινητο μ πισω τ λεω δηλωσε κλοπη στην αστυνομια και στην εταιρια που το αγορασες να το αχρηστευσει κ εγω τα λεφτα μου

Πες του παλιο το κολπο.. Δωστου αρ. λογαριασμου και πες να βαλει τα χρηματα πισω για να τελειωσει εδω..!

 

Επεξ/σία από gia_nnis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Giannisma είπε

Ναι ΣΑΝ ΜΑΛΑΚΑΣ ακριβώς..Απλά το χέρι με χέρι που έλεγε είναι πιστήριο.

και για του λόγου: https://vendora.gr/items/eyyz8k/iphone-11-pro-max.html

https://vendora.gr/items/kyymd0/iphone-11-pro-max-64gb.html

α ρε καημενε ηθελες ιφον 11 μαξ με 600 ευρω....αχχαχαχχαχααχααχ 600 αγορινα μου δεν κανει ουτε το iphone 3ετιας!!!!!!!!!!!

μονο απο χρηστες που εχουν αξιολογήσεις θα αγοραζεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Lumini είπε

α ρε καημενε ηθελες ιφον 11 μαξ με 600 ευρω....αχχαχαχχαχααχααχ 600 αγορινα μου δεν κανει ουτε το iphone 3ετιας!!!!!!!!!!!

μονο απο χρηστες που εχουν αξιολογήσεις θα αγοραζεις. 

Το ξέρω για πρώτη φορά πίάστηκα μαλάκας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Giannisma είπε

Το ξέρω για πρώτη φορά πίάστηκα μαλάκας

τα iphone δεν πεφτουν σε τιμες......

σε αντιθεση με samsung που αγοραζεις το τελευταιο μοντελο με 500 ευρω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...