Προς το περιεχόμενο

Ελεύθερα δορυφορικά κανάλια - ερωτήσεις


dimitrispantos87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλήμερα σας και χρόνια πολλά σε όλους ! 

Προ λίγων ήμερων αγορα μια καινούργια τηλεόραση που υποστηρίζει και δορυφορική σύνδεση, στο σπίτι που είμαι έχει έτοιμη εγκατάσταση για πιάτο κτλ... 

και θέλω να ρωτήσω....

Έχει κάποιο νόημα να φωνάξω έναν και να μου κάνει εγκατάσταση νέου πιάτου ... ;; θα μπορέσω να δω τίποτα δωρεάν (όχι cosmote , nova )   ??

Κανάλια που βλέπουμε στην Digea ... μπορείς να τα δεις και δορυφορικά ???

 

ευχαριστώ

               

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι κανένα νόημα. Εγώ είχα σύνδεση, συνδεσα τηλεόραση, βρήκα κάποιες χιλιάδες και ήταν ΟΛΑ ΑΧΡΗΣΤΑ.

Αλλά πάρε και καμιά άλλη γνώμη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitrispantos87 είπε

καλήμερα σας και χρόνια πολλά σε όλους ! 

Προ λίγων ήμερων αγορα μια καινούργια τηλεόραση που υποστηρίζει και δορυφορική σύνδεση, στο σπίτι που είμαι έχει έτοιμη εγκατάσταση για πιάτο κτλ... 

και θέλω να ρωτήσω....

Έχει κάποιο νόημα να φωνάξω έναν και να μου κάνει εγκατάσταση νέου πιάτου ... ;; θα μπορέσω να δω τίποτα δωρεάν (όχι cosmote , nova )   ??

Κανάλια που βλέπουμε στην Digea ... μπορείς να τα δεις και δορυφορικά ???

ευχαριστώ

Αρκετά ελεύθερα  που βλέπονται και   έχει ο άστρα 19.2°E αλλα είναι στα Γερμανικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Ελληνικά ιδιωτικά κανάλια εκπέμπονται από τον δορυφόρο  Eutelsat 3B @ 3.1° East, η ΕΡΤ απο τον δορυφόρο Hellas Sat 3/4 @ 39° East ,όλα είναι κλειδωμένα και θέλουν τα ανάλογα κλειδιά,  στη νέα σου TV δεν μπορείς να τα βάλεις για να τα παίξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου προτεινα να βαλεις! και να πιασεις τον αστρα που ειναι τα ευρωπαικα καναλια αμα ξερεις λιγο αγγλικα μια χαρα θα ειναι... οχι κατι σπουδαιο αλλα εχει λιγο ενδιαφερον  να βλεπεις τι γινεται στην ευρωπη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 29/12/2019 στις 8:33 ΠΜ, adi32 είπε

Έχει πεθάνει η ελεύθερη δορυφορική τηλεόραση εδώ και χρόνια εκτός και είσαι αλλοδαπός 

Αληθεια!!, τοσο χαλια.Εχω χρονια να ασχοληθω και ελεγα μηπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχουν αρκετά ενδιαφέροντα κανάλια στον Αστρα

βλέπεις πχ φορμουλα1? βλέπεις superbikes ?? βλεπεις σκι??βλεπεις μπιλιαρδο ??βλεπεις ποδοσφαιρο ???εχει ενα ματσ μπουντεσλιγκα καθε παρασκευη η δευτερα... 

για πες....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...