Προς το περιεχόμενο

[Wireless Mouse] Logitech G502 Lightspeed 83€ @ amazon.it [ΤΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, geostratis είπε

Συγνώμη αν δεν κατάλαβα καλά, αλλά αν πρόκειται για ποντικι στα 83 ευρώ, και το συζητάμε, τοτε δίκηο είχε η Merkel ...

Υπάρχει και θέμα με ακουστικά των 150€!

Πάντως αν σκεφτείς ότι θα δώσεις χρήματα για ένα προιόν που θα το χρησιμοποιείς κάθε μέρα και δεν θα έχεις λογο να το αλλάξεις σε ένα χρόνο, δεν είναι πολλά. Και εγώ έτσι το σκεφτόμουν με το G604 στα 55€ περίπου που το είχε σε προσφορά, αλλά δεν το μετανειώνω. Αρκεί βέβαια να κρατήσει και να μη μου χαλάσει μετά από κάποιους μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Υπάρχει και θέμα με ακουστικά των 150€!

Πάντως αν σκεφτείς ότι θα δώσεις χρήματα για ένα προιόν που θα το χρησιμοποιείς κάθε μέρα και δεν θα έχεις λογο να το αλλάξεις σε ένα χρόνο, δεν είναι πολλά. Και εγώ έτσι το σκεφτόμουν με το G604 στα 55€ περίπου που το είχε σε προσφορά, αλλά δεν το μετανειώνω. Αρκεί βέβαια να κρατήσει και να μη μου χαλάσει μετά από κάποιους μήνες

Για να εχεις μια ιδεα.. πας να μιλησεις σοβαρα σε ανθρωπο που εγραψε 5:33 τα ξημερωματα οτι νανε σε 3 διαφορετικα topic με διαφορα μερικων λεπτων..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 01/13/2020 στις 3:53 ΜΜ, paparockas είπε

πας να μιλησεις σοβαρα σε ανθρωπο που εγραψε 5:33 τα ξημερωματα οτι νανε σε 3 διαφορετικα topic με διαφορα μερικων λεπτων..

Eχεις δίκηο.  Γι' αυτό τώρα θα γράφω στις 5 το απόγευμα, για να είναι όλα όπως πρεπει, σοβαρά. Επίσης θα τα γράφω πολύ αργά και αραιά, να τα καταλαβαίνουν μεχρι και οι ξανθες μοντέλες.  Οπως στο GNTM για να συνεννοούμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/1/2020 στις 5:33 ΠΜ, geostratis είπε

Συγνώμη αν δεν κατάλαβα καλά, αλλά αν πρόκειται για ποντικι στα 83 ευρώ, και το συζητάμε, τοτε δίκηο είχε η Merkel ...

Που να δεις άλλοι που δίνουν χιλιάρικα για ζαντολάστιχα, καλάμια ψαρέματος, αθλητικό ρουχισμό κλπ κλπ. Κακό πράμα το χόμπυ, έχει δίκιο η μέρκελ. Μόνο λιτότητα, η λύση για να μην έχουμε χόμπυ και χαλάμε τα λεφτά μας

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/1/2020 στις 5:33 ΠΜ, geostratis είπε

Συγνώμη αν δεν κατάλαβα καλά, αλλά αν πρόκειται για ποντικι στα 83 ευρώ, και το συζητάμε, τοτε δίκηο είχε η Merkel ...

Μεγάλη ξενερα που δεν πρόλαβα την προσφορα να το κάνω σετακι με τα G903 ,G600 MMO και το ενσύρματο G502 και να ξαναμπούμε στα μνημόνια απευθείας μετά την καταχώρηση της παραγγελιάς..Ούτε την αποστολή δεν θα περίμενε η Μερκελ..😂

Επεξ/σία από 1.3power
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συγνώμη, μη παρεξηγιόμαστε, ολοι μας χαλάμε τρελλά για το χόμπυ και δεκτό αυτό που λέτε.  Το ότι το βράδυ δεν μπορούμε να εκφραζόμαστε ήταν το σημείο τελικά ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...