Προς το περιεχόμενο

ΤΕΛΟΣ SAPPHIRE Nitro+ RX 5700 XT Special Edition 437.30€ @ Amazon.it


radiohead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προπαραγγελια 437.30€ τελική παράδοση 11/02 με 02/03

Πωλητής Amazon

https://www.amazon.it/gp/aw/d/B07ZZS579F/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A11IL2PNWYJU7H&psc=1

Σκρουτζ από 534€

Επεξ/σία από radiohead
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε μένα εμφανίζει 472,99 € ή από Amazon Warehouse USED κομμάτι με 439 ?

// ΑΚΥΡΟ όταν βάζεις καλάθι σου αφαιρεί το γράφει κιολας στην περιγραφη δεν το είδα:
Save € 47.30 upon check-out.

Επεξ/σία από devaggos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, tsakiG είπε

Έχω παραγγείλει από multicopter αυτή στα 395. Την αφήνω και γυρνάω στην 5700ΧΤ παίζοντας κορόνα γράμματα στο θέμα των drivers?

Edit.

It's up to you.

Επεξ/σία από radiohead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά τα drivers της AMD ειναι καλυτερα κατα την προσωπικη μου αποψη,εχω συστηματα και με τις 2 και βρισκω ποιο καλοφτιαγμενα και σταθερα της AMD.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το παράδοση από 1 έως 2 μήνες με φρενάρει...αν ήταν λιγότερο θα την έπαιρνα χθες... σημειωτέον πως πριν μια βδομάδα έπαιξε 12 ευρώ κάτω από αυτήν την τιμή και λαμβάνοντας υπόψιν πως από mindfactory με 30 επιπλέον την έχεις άμεσα διαθέσιμη με προβληματίζει πολύ ως το πόσο συμφέρει τελικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, argi73 είπε

ναι είναι κάπως.... και δεν ξέρω... δεν θυμάμαι αν δεσμεύει το πόσο η amazon με την αγορά 

Το δεσμεύουν άμεσα με την παραγγελία το γράφει και αυτό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 λεπτά πριν, argi73 είπε

Generally shipped within 1-2 months. 

To γραφει απο την αρχη ο ποστερ. Γραφει τις ημερομηνιες που δινει για παραλαβη σε εσας το αμαζον. 

Προφανως ηταν διαθεσιμες μεχρι τις 8 του μηνα οποτε και ηταν ακομα φτηνοτερες κατα 14 ευρω επι 4-5 μερες, απο τις 8 του μηνα ανεβηκε 14 ευρω η τιμη. Απο την εμπειρια μου στην παρακολουθηση τιμων του αμαζον, τοτε που ανεβηκε η τιμη τελειωσε και το αποθεμα κατα πασα πιθανοτητα, οταν ηταν φτηνοτερες ειχε διαθεσιμοτητα λογικα. 

 

14 λεπτά πριν, argi73 είπε

ναι είναι κάπως.... και δεν ξέρω... δεν θυμάμαι αν δεσμεύει το πόσο η amazon με την αγορά 

Ναι, εδω και 3-4 μηνες δεσμευει αμεσα το ποσο οποιασδηποτε παραγγελιας. Μεγαλο μειον για προιοντα εκτος στοκ αυτη η εξελιξη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, matrixxx είπε

To γραφει απο την αρχη ο ποστερ. Γραφει τις ημερομηνιες που δινει για παραλαβη σε εσας το αμαζον. 

Προφανως ηταν διαθεσιμες μεχρι τις 8 του μηνα οποτε και ηταν ακομα φτηνοτερες κατα 14 ευρω επι 4-5 μερες, απο τις 8 του μηνα ανεβηκε 14 ευρω η τιμη. Απο την εμπειρια μου στην παρακολουθηση τιμων του αμαζον, τοτε που ανεβηκε η τιμη τελειωσε και το αποθεμα κατα πασα πιθανοτητα, οταν ηταν φτηνοτερες ειχε διαθεσιμοτητα λογικα. 

Όχι φίλε μου επειδή την παρακολουθώ την συγκεκριμένη και την προηγούμενη προσφορά 1-2 μήνες είχε παράδοση.

1 λεπτό πριν, Skrez1982 είπε

Αξίζει πολύ και λόγω αμαζον. Την pulse την είχα αγοράσει προ τριμήνου στα 435

Κι εγώ πριν ενάμιση στα 379 από πλαίσιο... εντάξει είμαι πολύ ευχαριστημένος γι αυτό θέλω να πάρω αυτήν για το 2ο μου σύστημα αλλά δεν... κάτι μου λέει πως θα πάρουν τα ωραία μας τα λεφτά θα την δούμε κάπου στα 400 σε έναν μήνα άμεσα διαθέσιμη και εμείς ακόμα θα περιμένουμε...μπά καλύτερα από mindfactory...30 παραπάνω αλλά άμεσα στο χέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, hunter01234 είπε

Όχι φίλε μου επειδή την παρακολουθώ την συγκεκριμένη και την προηγούμενη προσφορά 1-2 μήνες είχε παράδοση.

Κι εγώ πριν ενάμιση στα 379 από πλαίσιο... εντάξει είμαι πολύ ευχαριστημένος γι αυτό θέλω να πάρω αυτήν για το 2ο μου σύστημα αλλά δεν... κάτι μου λέει πως θα πάρουν τα ωραία μας τα λεφτά θα την δούμε κάπου στα 400 σε έναν μήνα άμεσα διαθέσιμη και εμείς ακόμα θα περιμένουμε...μπά καλύτερα από mindfactory...30 παραπάνω αλλά άμεσα στο χέρι

Σιγά μη τη δεις και 300 ντάξει ας χαλαρώσουμε μιλάμε για nitro+ se. Δεν το γνωρίζω όποτε ας απαντήσει κάποιος γνωστης.Στέλνει το mindfactory σε ιδιωτες χωρίς εμπορικό ΑΦΜ;
30 ευρώ παραπάνω χωρις μεταφορικα ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mindfactory στέλνει μόνο σε επαγγελματίες που έχουν βγάλει κωδικό για ενδοκοινωτικες συναλλαγές. Έχουν έξοδα αποστολής 34 ευρώ. Όλα από εκεί τα αγόρασα το Σεπτέμβρη . Βέβαια αφαιρείται κατευθείαν το γερμανικό ΦΠΑ που είναι 20% 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...