Προς το περιεχόμενο

[Ηλεκτροκόλληση] ZX7-200 MINI Inverter 200A 37.27€ από Ευρωπαϊκή αποθήκη


sakisdog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει ξαναπαίξει και παλιότερα αλλά επειδή το θέμα έχει κλειδώσει έφτιαξα νέο. Στα 37.27€ επιλέγοντας  την αποθήκη της Τσεχίας και παράδοση σε 2-3 εργάσιμες.

Μετά από διάβασμα του προηγούμενου θέματος νομίζω πως είναι αρκετά καλή για τα λεφτά της.

ΠΡΟΣΟΧΗ όμως καθώς χρειάζεται ένα άλλο καλώδιο τροφοδοσίας με γείωση γιατί αυτό που έχει είναι με 2 καλώδια.

https://www.banggood.com/MiniGB-ZX7-200-220V-200A-Mini-Electric-Welding-Machine-IGBT-DC-Inverter-ARC-MMA-Stick-Welder-220V-p-1497117.html?cur_warehouse=CZ

 

Screenshot 2020-01-15 at 9.20.12 PM.png

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Edit : ακυρο . Την πέρασα για αυτή εδώ [35,68€ 47% OFF]Minleaf ZX7-250 250A Mini Electric Welding Machine Portable Digital Display MMA ARC DC Inverter Plastic Welder Weld Equipment Power Tools from Tools, Industrial & Scientific on banggood.com
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
30 λεπτά πριν, Telumetar είπε

Edit : ακυρο . Την πέρασα για αυτή εδώ [35,68€ 47% OFF]Minleaf ZX7-250 250A Mini Electric Welding Machine Portable Digital Display MMA ARC DC Inverter Plastic Welder Weld Equipment Power Tools from Tools, Industrial & Scientific on banggood.com
 

Μην βαζεις λινκ απο το app, ειναι βρωμικα.

Σε αυτη αναφερεσαι;

https://www.banggood.com/Minleaf-ZX7-250-250A-Mini-Electric-Welding-Machine-Portable-Digital-Display-MMA-ARC-DC-Inverter-Plastic-Welder-Weld-Equipment-p-1583503.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Αυτη μου φαινεται καλυτερη , του TS ειναι στα 200Α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ακριβώς. Την θεωρώ καλύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, iCyd είπε

Αυτη μου φαινεται καλυτερη , του TS ειναι στα 200Α.

Έχετε δίκιο. Όντως είναι καλύτερη. Απλώς αυτή που έβαλα έρχεται από Ευρωπαϊκή αποθήκη (χωρίς τελωνείο) σε 2-3 μέρες γι'αυτό το λόγω το θεώρησα "προσφορά". Σίγουρα για κάποιον που δεν την βιάζεται αυτή που πόσταρε ο @Telumetar είναι καλύτερη.

Επεξ/σία από sakisdog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, manosfp είπε

Τη 250ρα μου την έστειλαν πρωτοχρονιά μετά από δύο μήνες αναμονή... 

Πιστεύω άξιζε τον κόπο. 

Πόσο πήγε το τελωνείο και όλα τα έξτρα κόστη γενικώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελωνειο δεν πέρασε, την πήρα με priority. Έδωσα 38 για κόλληση και μεταφορικά και 13 για τα παρελκόμενα 
 

Edit :

Κάνω επεξεργασία γιατί όσο το σκέφτομαι τόσο τρελαίνομαι. 

Έδωσα 50€ και πήρα ένα απίστευτο μηχάνημα, τουλάχιστον στα δικά μου ερασιτεχνικά μάτια. 

Βέβαια όσοι την έχουν δει έχουν μείνει έκπληκτοι και αμέσως μου ζητάνε να τους παραγγείλω. Να ζήσει η Κίνα. Σε τόσο δύσκολους καιρούς μας βοηθάει να μη νιώθουμε ξοφλημένοι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, manosfp είπε

Τελωνειο δεν πέρασε, την πήρα με priority. Έδωσα 38 για κόλληση και μεταφορικά και 13 για τα παρελκόμενα 

Edit :

Κάνω επεξεργασία γιατί όσο το σκέφτομαι τόσο τρελαίνομαι. 

Έδωσα 50€ και πήρα ένα απίστευτο μηχάνημα, τουλάχιστον στα δικά μου ερασιτεχνικά μάτια. 

Βέβαια όσοι την έχουν δει έχουν μείνει έκπληκτοι και αμέσως μου ζητάνε να τους παραγγείλω. Να ζήσει η Κίνα. Σε τόσο δύσκολους καιρούς μας βοηθάει να μη νιώθουμε ξοφλημένοι. 

Αναφέρεσαι σε αυτήν που έχει ποσταρει ο ts ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλή ηλεκτροκόλληση ,εγώ έχω πάρει την κίτρινη από τότε που είχε ανεβεί η πρώτη προσφορά,για τα χρήματα της,πάρα πολύ καλή,για να κολλήσεις κανένα σίδερο μια φορά στο τόσο δεν έχει κανένα θέμα,ακόμη κ σε επαγγελματία συγκολλητή που την έδωσα να την δοκιμάσει μου είπε τα καλύτερα. Από εκεί και πέρα δεν ξέρω κατά πόσο ισχύουν τα 200-250A που διαφημίζουν και οι 2,αλλά για μικροδουλειές στο σπίτι και για αυτά τα χρήματα θεωρώ ότι δεν παίζει τόσο ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, manosfp είπε

Τελωνειο δεν πέρασε, την πήρα με priority. Έδωσα 38 για κόλληση και μεταφορικά και 13 για τα παρελκόμενα 
 

Edit :

Κάνω επεξεργασία γιατί όσο το σκέφτομαι τόσο τρελαίνομαι. 

Έδωσα 50€ και πήρα ένα απίστευτο μηχάνημα, τουλάχιστον στα δικά μου ερασιτεχνικά μάτια. 

Βέβαια όσοι την έχουν δει έχουν μείνει έκπληκτοι και αμέσως μου ζητάνε να τους παραγγείλω. Να ζήσει η Κίνα. Σε τόσο δύσκολους καιρούς μας βοηθάει να μη νιώθουμε ξοφλημένοι. 

Κάποιο link για τα παρελκόμενα μήπως μπορείς να βάλεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...