Προς το περιεχόμενο

Το Καφενειο Των Φιλαθλων!


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Χεσε μας ρε Τσιπρα με τις παπαριες σου. Αποδειξη ή τιμολογιο σου κοβουνε και σενα?

 

ΥΓ. Μην ασχολειστε με τους Ευρωπαικα ανυπαρκτους. 12 χρονια παλευαν για κανα διπλο στο ΤΛ, κοιμηθηκε ο θεος και κανανε 2 με την Βερντερ και καποια Λατσιο και σε μια μετρια χρονια μας πηγαμε και τσιμπησαμε 3-0 εκει που ηρθαν 3-1 και πανηγυριζαν και διπλο στην εδρα της Πρωταθλητριας Ιταλιας, της Ιντερ

 

Βεβαια ειπαμε, φετος ολη η Ευρωπη βλεπει ΟΥΕΦΑ, ποιο ΤΛ, ποιες Ιντερ και Ρεαλ και Γιουναιτεντ, ΟΥΕΦΑ ΚΥΡΙΟΙ με δευτερο φαβορι το μεγαθηριο Μαν.Σιτι. Εκει ειναι το ψωμι.

 

Και χαιρονται που χασανε 1-0 απο την Γαλατα που παραπαιει στην Τουρκια, ριξανε 5 στην δευτερη του πρωταθληματος που πρωτη ειναι η Λεισοες και στην Μεταλιστ, Μενταλιστ, καπως ετσι. Ομαδα ειναι αυτή ή η καινουρια σειρα του CBS που σπαει τα κοντερ?

 

Ειδικα το χθεσινο εχει φοβερο γελιο. Μετα τα αλλα μεγαθηρια τυπου Μολντε, Χερενφειν, Μακαμπι κτλ τωρα και η Μεταλουργκ πως διαολο λεγεται απο την Μορντορ. Μονο που τωρα ξεπερασαν καθε οριο. Μπορει στο καστρο του και τα @@ μου κουνιουνται. Λες και επαιζε με την Αρσεναλ στο Λονδινο και ηταν μια φιλοτιμη ηττα ρε παιδι μου, ηταν και το χορταρι, ξεχασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, με τις μεζούρες έξω να τις μετράτε με τον τρόπο που το κάνετε, μετά τα 2 κλειδωμένα αθλητικά θέματα, μετά την προειδοποίηση και με τον σύριζα και τον Τσίπρα στον αχταρμά, ξεκλείδωτο θα μείνει.

 

Σόρρυ παιδιά, μία εσείς, δέκα εγώ ε.

 

πς, εννοείται πως αν μεταφερθεί η διαμάχη στο θρεντ της αεκ ξέρω 'γω, έχετε φύγει όλοι πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...