Προς το περιεχόμενο

Xbox ΟneX 299 € @ Microsoft Store DE


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, john1080 είπε

Πως γινεται αυτο φιλε μου;Μπορεις να μου δωσεις λιγο τα φωτα σου;Ολες οι επιχειρησεις μπορουν να παρουν κονσολες πχ;Παω δηλαδη στο καταστημα,παιρνω ενα xbox και μετα στο ταμειο δινω απλα το αφμ και αφαιρειται ο φπα;Μπορεις να μου πεις τη διαδικασια;;

Σορυ για το of topic παιδια

Κανένα πρόβλημα, απλά δεν υπάρχει λόγος να παρεκτραπούμε. Πας στο παρακάτω link και θα είσαι to the point:

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απλά άποψη μου είναι ότι πρέπει ν αγοράζεις συναφή με την επιχείρηση σου προϊόντα γιατι σε έλεγχο που μπορεί να γίνει την επιχείρησή σου μπορεί να αιτηθούν να δούν τον εξοπλισμό που έχεις αγοράσει. Σίγουρα θα μπορείς να παρουσιάσεις ότι έχει βλάβη, ότι χάλασε, ότι στο κλέψανε κλπ κλπ, αλλά αν εμένα έρθουν στο φαρμακείο μου και μου πούν που είναι τα 5 κινήτα (γιατι τον πρώτο χρόνο αγοράζαμε και στους φίλους μας με αποφορολόγηση) τα 2 λαπτοπ και το xbox που αγοράσατε μέσα στο 19?

Δικαιολογίες όπως είπα υπάρχουν, απλά ζυγίστε αν θέλετε να τους τσιγκλίσετε για τα 60€ που είναι το ΦΠΑ στο XBOX...Γιατι αν τους τσιγκλίσεις θα ψάξουν...και αν ψάξουν θα βρούν...και να μην βρούν θα έχουν για καιρό κατά νου αυτό το π.χ ''φαρμακείο που κάποτε είχε περάσει στα έξοδά του ένα xbox''

Sorry για την συνέχεια του off-topic

Επεξ/σία από afinis2004
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...