Προς το περιεχόμενο

Η Huawei ανακοίνωσε την πλήρη λίστα των κινητών που θα αναβαθμιστούν σε EMUI 10


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω Honor 20 pro... Εχει αναβαθμιστεί χωρις κανενα θεμα απολυτως απο 14 Νοεμβρίου... Ξερει κάνεις αν υπάρχει πρόβλημα με την ενημερωση τοτε? Ηταν beta? (stable λεει παντως) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, KostasKri είπε

Και μετά κοιτάς και την λίστα της Apple που πήραν φέτος iOS13 και σε πιάνουν ακόμα περισσότερο τα κλάματα. iPhone 6s released Sept 2015 και εν έτη 2020 τρέχει το ίδιο OS με iPhone 11 pro max.

Δεν πείθεις...

Εγώ τρέχω Android 10 ενημερώσεις Ιανουάριος 2020 σε κινητό του 2013 με 3gb ram και πάει σφαίρα. Xda rules. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, lIlllIlI είπε

Τα lite πάντα ένα update περνουν. 

Το p20 lite πήρε Android 9 από 8. 

Εν τω μεταξύ δεν έχω το p20 lite. Απλά μου έκανε εντύπωση γιατί είδα το mate 20 lite και έλειπε το p 

Κρίμα πάντως για τους κατόχους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει πλέον καμία αμφιβολία ότι οι εταιρείες απλά θέλουν να αλλάζουμε κινητά σαν πουκάμισα. Ορίστε ο άλλος με κινητό του 2013 τρέχει 10αρι. Όσον αφορά την apple ας μην θυμηθούμε το φιάσκο με την επίτηδες αργή αναβάθμιση στα 4αρια.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
20 ώρες πριν, iceman33221 είπε

ρε παιδια γιατι το p20 pro δεν εχει παρει ακομα την αναβαθμιση σε 10?

Μεχρι τελη Μαιου πρεπει να σου ερθει

https://www.notebookcheck.net/Not-received-Android-10-on-your-P20-Pro-yet-You-re-not-alone.459040.0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Arkin είπε

δλδ μεσα στις επομενες 4 μερες πρεπει να ρθει? δλδ να το περιμενω καπου τον Ιουνιο με Ιουλιο λογω της ολης καταστασης ε? σε ευχαριστω παντως. απλα μου εκανε εντυπωση που εβλεπα αλλους με p20 pro Να το εχουν κ εγω οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, iceman33221 είπε

δλδ μεσα στις επομενες 4 μερες πρεπει να ρθει? δλδ να το περιμενω καπου τον Ιουνιο με Ιουλιο λογω της ολης καταστασης ε? σε ευχαριστω παντως. απλα μου εκανε εντυπωση που εβλεπα αλλους με p20 pro Να το εχουν κ εγω οχι.

Ειναι αναλογα που ειναι brand. Σε καποιες χωρες αργουν η καποιους παροχους. Μεχρι τελη Μαιου ειπαν παντως θα το παρουν οι περισσοτεροι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Κάτοχος Mate 20 Lite με emui 9.1 ύστερα από 2 αναβαθμίσεις χωρίς προβλήματα (από την 8 στην 9 και μετά στην 9.1). Εδώ και μήνες στις ενημερώσεις μου βγάζει ότι είναι διαθέσιμη η έκδοση 10 αλλά όταν την επιλέγω με πετάει έξω ή με επιστρέφει στην οθόνη των ρυθμίσεων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, sak_ είπε

Κάτοχος Mate 20 Lite με emui 9.1 ύστερα από 2 αναβαθμίσεις χωρίς προβλήματα (από την 8 στην 9 και μετά στην 9.1). Εδώ και μήνες στις ενημερώσεις μου βγάζει ότι είναι διαθέσιμη η έκδοση 10 αλλά όταν την επιλέγω με πετάει έξω ή με επιστρέφει στην οθόνη των ρυθμίσεων. 

μπες recovery k κανε clear cache μπας και

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...