Προς το περιεχόμενο

Adidas - End of Season (εώς -50%) + έξτρα κωδικός -15%


Drake2015

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλους!
Δεν ξέρω αν ξεκίνησαν σήμερα, αλλά από σήμερα είδα πως η Adidas έβαλε εκπτώσεις εώς και -50% στο site της.

Και με τον παρακατω κωδικό κερδίζετε έξτρα έκπτωση -15%: EXTRA15

Happy shopping everyone!
https://www.adidas.gr/outlet?grid=true

 

Επεξ/σία από Drake2015
  • Like 4
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλημερα..

βλεπω τα ULTRABOOST 19 τα οποια στο προηγουμενο thread που ειχε παλι εκπτωσεις , καθως και εκπτωτικο κουπονι vodafone , πηγαιναν στα 75 ευρω... (αλλα μονο 2 χρωμματα. ολο λευκο ή ολο μαυρο)

εδω τωρα βλεπω εχει στα 90 ευρω διαφορα χρωματα... καθως και με το κωδικο extra15 Που αναφερεις θα πεφτει και αλλο η τιμη.

μηπως μπορουμε να βαλουμε παλι μεσω vodafone παλι μεγαλυτερη εκπτωση και ετσι να παρω επιτελους Ultraboost Που δεν πηρα την προηγουμενη φορα?

ευχαριστω

https://www.adidas.gr/ultraboost-19-shoes/G27519.html

https://www.adidas.gr/ultraboost-19-shoes/EF1340.html

για 1 απτα 2 χρωματα σκεφτομαι

Επεξ/σία από MetronAriston
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Drake2015 είπε

Δεν το γνωρίζω καθόλου αυτό που λες φίλε μέσω της Vodafone. Λογικά κάποιος γνώστης θα μας λύσει την απορία. Θα δούμε.. 

https://www.insomnia.gr/forums/topic/719933-adidas-sales-extra-20/

ειχε προσφορα ξανα μεσω του app Cu vodafone Επαιρνες κουπονι και πηγαινε -30%  αντι για το Extra15

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, frozex είπε

https://thankyou.vodafone.gr/offer/460 

Την ίδια έκπτωση παίρνετε και με εγγραφή στο newsletter.

Οποτε η καλυτερη εκπτωση που παιζει ειναι αυτη,, στα 15% Οπως και ο κωδικος extra15

οποτε βλεπω απο 90 το Ultraboost19 Παει στην καλυτερη 76 ευρω... καιβλεπω δεν εχει και νουμερα βασικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τα ultraboost ήθελα αλλά δεν έχω ξαναπάρει ποτέ adidas και δεν ξέρω τι νούμερο να πάρω. Είναι και αυτά τα 45 και 1/3 και το φοβάμαι. Πρέπει να πάω σε κάνα μαγαζί να δοκιμάσω. Σε nike που παίρνω μια ζωή από όπου και αν παραγγείλω το ίδιο είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναγκαστικά πρέπει να δοκιμάσεις για να είσαι κομπλέ. Εγώ πχ Nike φοράω 47 αλλά στα Adidas έχω και 46, 46 2/3 , 47. Άντε τώρα να βρεις άκρη 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Και εγώ τα ultraboost ήθελα αλλά δεν έχω ξαναπάρει ποτέ adidas και δεν ξέρω τι νούμερο να πάρω. Είναι και αυτά τα 45 και 1/3 και το φοβάμαι. Πρέπει να πάω σε κάνα μαγαζί να δοκιμάσω. Σε nike που παίρνω μια ζωή από όπου και αν παραγγείλω το ίδιο είναι. 

Πληροφοριακα,μπορεις να παραγγειλεις απ το σαιτ 2,3 νουμερα,να τα κανεις κρατησει απτο καταστημα και να τα δοκιμασεις εκει. και Αν σου κανουν τα παρεις.Αν οχι τα αφηνεις.Σου κρατανε την παραγγελια μεχρι 5 μερες.Μετα ειναι διαθεσιμη για αγορα απο ολους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Tigio13 είπε

Και εγώ τα ultraboost ήθελα αλλά δεν έχω ξαναπάρει ποτέ adidas και δεν ξέρω τι νούμερο να πάρω. Είναι και αυτά τα 45 και 1/3 και το φοβάμαι. Πρέπει να πάω σε κάνα μαγαζί να δοκιμάσω. Σε nike που παίρνω μια ζωή από όπου και αν παραγγείλω το ίδιο είναι.

Καλύτερα άρχισε να έχεις για reference τα US η UK νούμερα στα παπούτσια που ήδη φοράς όταν αγοράζεις online. Είναι πιο σίγουρο ότι θα πετύχεις αντιστοιχίες. Τα EU είναι σα να προέρχονται από τη μετατροπή αυτών των δύο, αρχίζουν να βγάζουν κλάσματα και μπερδεύει το πράγμα. Ενώ US η UK θα δεις μόνο ολόκληρα sizes και μισά (9, 9½, 10, 10½ κλπ.).

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Καλύτερα άρχισε να έχεις για reference τα US η UK νούμερα στα παπούτσια που ήδη φοράς όταν αγοράζεις online. Είναι πιο σίγουρο ότι θα πετύχεις αντιστοιχίες. Τα EU είναι σα να προέρχονται από τη μετατροπή αυτών των δύο, αρχίζουν να βγάζουν κλάσματα και μπερδεύει το πράγμα. Ενώ US η UK θα δεις μόνο ολόκληρα sizes και μισά (9, 9½, 10, 10½ κλπ.).

Ok thanks για την πληροφορία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Thrylos7 είπε

τελικα η μεγαλυτερη ΕΠΙΠΛΕΟΝ εκπτωση αυτη τη φορα ειναι 15%? η παιζει μεγαλυτερο κουπονι?

Μαλλον για την ωρα ναι! Εχω ψαξει πολλα sites με κουπονια αλλα περα απο αυτο δεν μου δεχεται αλλο. Θα δουμε και τις επομενες ωρες μηπως και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Drake2015 είπε

Μαλλον για την ωρα ναι! Εχω ψαξει πολλα sites με κουπονια αλλα περα απο αυτο δεν μου δεχεται αλλο. Θα δουμε και τις επομενες ωρες μηπως και...

Το πολυ πολυ να βρειτε 20%, δηλαδη για 3-4 ευρω ρισκαρετε να μην βρειτε νουμερο σε καποιο παπουτσι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, overpower είπε

Το πολυ πολυ να βρειτε 20%, δηλαδη για 3-4 ευρω ρισκαρετε να μην βρειτε νουμερο σε καποιο παπουτσι

Εγω για την ωρα δεν κυνηγαω κατι αλλα δεν εχεις αδικο! Μονο αν εμφανιστει τις επομενες μερες μεγαλυτερο discount code αλλα δεν ξερω αν εχει νοημα να ρισκαρεις αν περιμενεις. Με το που ανεβαινουν τα sales στο διαδυκτιο ηδη σε 5 λεπτα εχουν φυγει ποσα πραγματα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...