Προς το περιεχόμενο

Adidas - End of Season (εώς -50%) + έξτρα κωδικός -15%


Drake2015

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@overpower @Drake2015 Εχετε και οι 2 δικιο, γι' αυτο και επειδη απο BF εψαχνα ultra boost και την πατησα τοτε καθυστερωντας, τωρα βρηκα 3 χρωματα (με σοβαρη εκπτωση) στο νουμερο μου, τα 2 με 40% και το 1 με 50% , και χτυπησα αμεσα αυτο που μου αρεσε πιο πολυ και ας ειχε 40% βαζοντας και το επιπλεον 15%. πηγε 91.77ε not bad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, Thrylos7 είπε

 στο νουμερο μου, 

btw στο ιδιο thread μου ειχαν προτεινει να παω στο επομενο νουμερο απο αυτο που φοραω (φοραω 46 και πηρα 46 2/3) και με βολεψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, overpower είπε

btw στο ιδιο thread μου ειχαν προτεινει να παω στο επομενο νουμερο απο αυτο που φοραω (φοραω 46 και πηρα 46 2/3) και με βολεψε.

εχω ηδη Ultraboost το 1ο τους μοντελο απο το 2013 οποτε δεν πηγαινα στα τυφλα (θεωρωντας οτι δεν εχουν αλλαξει φορμα) και πηρα το ιδιο (46 2/3 btw)

και ναι ισχυει οτι καλο ειναι να πας σε λιγο μεγαλυτερο νουμερο απο αυτο που φορας. μισο-1 νουμερο ισως πανω απο το "αθλητικο" σου και 1.5-2 πανω απο το νουμερο σου σε all-star.

Πχ εγω σε all-star φοραω 44.5 (ιδανικα) αλλα και 45αρια. Σε αθλητικα παντα φοραγα παραπανω, γυρω στο 46. Ε στα Ultraboost ηθελα το 46 2/3 .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, MetronAriston είπε

καλημερα..

βλεπω τα ULTRABOOST 19 τα οποια στο προηγουμενο thread που ειχε παλι εκπτωσεις , καθως και εκπτωτικο κουπονι vodafone , πηγαιναν στα 75 ευρω... (αλλα μονο 2 χρωμματα. ολο λευκο ή ολο μαυρο)

 

τωρα κοιταξα και ειδικα στο καταμαυρο (αλλα και στο λευκο νομιζω) δεν εχει καμια εκπτωση. Πού το ειδες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε,,, θα άφηστε τα 46 2/3 μην σας κόψω τα δάχτυλα.Γι αυτό δεν τα βρίσκω;εσείς τα παίρνετε;

Μεταξύ σοβαρού και αστείου το σχόλιο .

Επίσης να τσεκαρετε και τιμές στα ελληνικά καταστήματα γιατί κάποια παίζουν φθηνότερα στις εκπτωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aekfc212 είπε

Ρε,,, θα άφηστε τα 46 2/3 μην σας κόψω τα δάχτυλα.Γι αυτό δεν τα βρίσκω;εσείς τα παίρνετε;

Προσωπικα πηρα στην προηγουμενη προσφορα 😛 

Αλλα οντως τοτε ειχε περισσοτερα νουμερα (οπως φαινεται και στο αντιστοιχο θεμα που ειχε ανοιξει στις προσφορες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λοιπόν, απο παλιότερο ποστάρισμα φίλου,  ισχύει ο κωδικός (T69N-X4Q2-GW97-VT262) για 20% και για όποιον ενδιαφέρεται για μέγεθος,  νούμερο US10 σε New Balance, Mizuno, Asics και Nike μου έκανε και σε αυτό.

Μόλις έκανα παραγγελία με άλλο κωδικό με 20% έκπτωση. Βουρ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, teo_3 είπε

Το λοιπόν, απο παλιότερο ποστάρισμα φίλου,  ισχύει ο κωδικός (T69N-X4Q2-GW97-VT262) για 20% και για όποιον ενδιαφέρεται για μέγεθος,  νούμερο US10 σε New Balance, Mizuno, Asics και Nike μου έκανε και σε αυτό.

Μόλις έκανα παραγγελία με άλλο κωδικό με 20% έκπτωση. Βουρ.

Όντως ισχύει και σε μένα. Ωραίος φίλε. Το βάζω αρχικό post!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω έναν κωδικό 20% διαθέσιμο από τα παλιά. Όποιος τον χρειάζεται pm. Σε αντίθεση με τον κωδικό της voda που δεν γινόταν δεκτός, αυτός γίνεται.

Δόθηκε!

Επεξ/σία από christakos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...