Προς το περιεχόμενο

REALME 5 PRO 8/128 259€ / REALME 5 4/128 166€ ESHOP


kazampidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

    Στο ESHOP  αυτήν την εβδομάδα στο CRAZY SUNDAYS, REALME 5 PRO 8/128  στα 259 ευρώ, που θεωρώ οτι είναι πολύ καλή τιμή, δεδομένου του ανταγωνισμού, καθόσον στο BESTPRICE , ένα μαγαζί που το φέρνει ξεκινάει από τα 299 ευρω https://www.bestprice.gr/item/2155880306/realme-5-pro-8gb-128gb.html , ενώ στο ESHOP που έχουμε την 2ετή εγγύηση μεγάλου καταστήματος  https://www.e-shop.gr/kinito-realme5-pro-8gb-128gb-dual-sim-sparkling-blue-gr-p-TEL.092529

     Επίσης πάλι στο ESHOP, REALME 5 4/128 στα 166 ευρώ, μέχρι την 01/02/2020, αυτό δεν το βρήκα να το πουλούν στην Ελλάδα σε άλλο καταστημα, αν πάλι αναλογιστούμε οτι έχουμε 2ετή εγγύηση μεγάλου καταστήματος, 128gb rom, 6.53'' οθόνη, και ποιότητα  REALME (ΘΥΓΑΤΡΙΚΉ OPPO) θεωρώ οτι και αυτό είναι πολύ καλή τιμή  και πολύ καλή περίπτωση....

 

https://www.e-shop.gr/newsletter/mail-200124_77213.html?&utm_campaign=newsletter200124&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=other&utm_content=other

Επεξ/σία από kazampidis
  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Kαι τα TCL PLEX στα 185 και  CUBOT MAX 2 64GB στα 135,90 που τα συζητάγαμε και τελικα δε καταληξαμε . Το REALME 5  το κοιτουσα και εγω χτυπαει ακριβως σε τιμη και specs το Mi A3 ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Kαι τα TCL PLEX στα 185 και  CUBOT MAX 2 64GB στα 135,90 που τα συζητάγαμε και τελικα δε καταληξαμε . Το REALME 5  το κοιτουσα και εγω χτυπαει ακριβως σε τιμη και specs το Mi A3 ; 

Σε αυτη τη τιμη τριγυρω στα 160 παιζει πραγμα απο σκρουτζομαγαζα(και το e-shop στην ουσια σκρουτζομαγαζο ειναι αλλα λεμε τωρα) πχ Redmi Note 8T δε θα πηγαινα σε cubot και λοιπα

Επεξ/σία από greengr21
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Για το TCPLEX και το CUBOT MAX, δεν θα αναφερθώ καθόλου, τις φοβάμαι σαν μάρκες, πόσο δε το  TCPLEX,  που με τα χρήματα που το πουλούν, παίρνεις κάτι πιο επώνυμο. Τώρα όσον αφορά το REALME  και το XIAOMI MI A3, εξαρτάται τι ζήτάς από ένα κινητό, ίσως το mi a3 να υπερτερεί σε  κάμερα (με επιφύλαξη και αυτό), εγώ θα διάλεγα χωρίς 2η σκέψη το REALME, όπως αναφέρω και στο θέμα, για την οθόνη 6,53'', για τα 128 gb ρομ και για την εταιρεία, την οποία την θεωρώ, πολύ ανώτερη από την  XIAOMI, επίσης και το πολύ σημαντικό , οτι εδώ αγοράζεις από ESHOP σε πολύκαλή τιμή, και όχι από κάποιο σκρουτζομάγαζο.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες επειδη δεν εχω αποψη , ποιο ειναι καλυτερο ? redmi note 8t η το realme 5 ? θελει κινητο η μανα μου και αυτο ειναι το budget που λεμε να δωσουμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Εχω ενα μπλε MI A3 κρατημενο σε γερμανο με 156 γιαυτο μου εκανε εντυπωση το REALME 5 που φαίνεται καλυτερο VFM  

το realme εχει microUSB 2.0 φορτηση btw,καλωσηρθατε στο 2016,μονο αν καιγεσαι για τα 128gb αξιζει κατεμε

2 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

παιδες επειδη δεν εχω αποψη , ποιο ειναι καλυτερο ? redmi note 8t η το realme 5 ? θελει κινητο η μανα μου και αυτο ειναι το budget που λεμε να δωσουμε ...

για τη μητερα σου και τα 2 ειναι μια χαρα,διαφορες που για αυτην ουσιαστικα δεν υπαρχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, greengr21 είπε

 

για τη μητερα σου και τα 2 ειναι μια χαρα,διαφορες που για αυτην ουσιαστικα δεν υπαρχουν

καλα προφανως δεν θα υπαρχει καποια σοβαρη διαφορα για την μανα μου αλλα αφου πανω κατω εχουν ιδια αξια ποιο θα ηταν καλυτερο σε βαθος χρονου ? στα σημεια κερδιζει το realme συμφωνα με gsmarena & kimovil παντως 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Xristaras12 είπε

Μιας και είδα οτι τα realme έρχονται και επίσημα εδω πέρα, ποιος αναλαμβάνει το service τους;

και επισημα να ρθουνε του e-shop ειναι παραεισαγωγη για να μη ξεχνιομαστε

8 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Μπα δε με πολυκαινε τα 128gb  μονο τα 5,000mAh να κραταει :P Αλλα καποιο tradeoff πρεπει να εχει ...

σε αυτη τη κατηγορια πλεον υπαρχουν τοσες επιλογες που δε θα καταληξεις ποτε,δεν παιρνεις και σπιτι😋

7 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

καλα προφανως δεν θα υπαρχει καποια σοβαρη διαφορα για την μανα μου αλλα αφου πανω κατω εχουν ιδια αξια ποιο θα ηταν καλυτερο σε βαθος χρονου ? στα σημεια κερδιζει το realme συμφωνα με gsmarena & kimovil παντως 

να αναλυσουμε το miui vs stock android για τη μητερα σου?😋προσωπικα θα πηγαινα στο realme λογω μπαταριας αν ηταν να διαλεξω για τη μητερα μου

Επεξ/σία από greengr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, greengr21 είπε

το realme εχει microUSB 2.0 φορτηση btw,καλωσηρθατε στο 2016,μονο αν καιγεσαι για τα 128gb αξιζει κατεμε

για τη μητερα σου και τα 2 ειναι μια χαρα,διαφορες που για αυτην ουσιαστικα δεν υπαρχουν

...

Επεξ/σία από driver4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι προφανως αν και πριν εκανα λαθος γιατι στα προαναφερομενα site συγκρισης κινητων ειχα βαλει το realme 5 PRO οχι το απλο .. τελος παντως ευχαριστω οπως και να χει  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, greengr21 είπε

...(και το e-shop στην ουσια σκρουτζομαγαζο ειναι αλλα λεμε τωρα) ...

Φαντάζομαι κάποια "προηγούμενα" θα έχεις με το e-shop για να το θάβεις επανειλημμένα...

 Μια χαρά μαγαζί είναι, με τα τιμολόγια και τους ΦΠΑ τους, με τις επιστροφές στα ΦΥΣΙΚΑ καταστήματα (ή points). Και επειδή δε μπαίνει στο skroutz δε σημαίνει ότι δε μπορεί να ανταγωνιστεί. Εδώ και 20 χρόνια, αυτό ορίζει τις τιμές στην Ελλάδα...!

Επεξ/σία από Selespeed
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...