Προς το περιεχόμενο

Τα εξογκώματα στην οθόνη του foldable Razr είναι φυσιολογικά λέει η Motorola


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρομερά όμορφο κινητό για την εποχή του. Ήμουν από τους τυχερούς που το απέκτησαν 6 μήνες μετά την πρώτη του κυκλοφορία
δυστυχώς από μια λίστα με όμορφα κινητά που είχα δεν υπάρχει κανένα στην κατοχή μου

Motorola V50 (2000)

Nokia 8210 (2002)

Motorola RAZR V3 (2004)

Samsung SGH-X820 (2006)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

3 λεπτά πριν, Runner25 είπε

Επειδή με ενδιαφέρει σοβαρά να αγοράσω τη συσκευή είναι καλό να περιμένω θα πέσει η τιμή η μπα ;

Καλό είναι να περιμένεις το razr 2 παρά να πέσει η τιμή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, liospi είπε

Τρομερά όμορφο κινητό για την εποχή του. Ήμουν από τους τυχερούς που το απέκτησαν 6 μήνες μετά την πρώτη του κυκλοφορία
δυστυχώς από μια λίστα με όμορφα κινητά που είχα δεν υπάρχει κανένα στην κατοχή μου

Motorola V50 (2000)

Nokia 8210 (2002)

Motorola RAZR V3 (2004)

Samsung SGH-X820 (2006)

Τοτε ηταν πρακτικο μικρο οικονομικο(σχετικα με τα χιλιαρικα τωρα)  και δεν εσπαγε τωρα ολα αναποδα για τη νεα μοδα να σπρωξουν παλι τα clam shell αλλα με μαρκετινγ "foldable"

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μερικοί νομίζουν πως παλιά τα κινητά ήταν πολύ φτηνά και τώρα ακρίβυναν, να θυμίσουμε πως το πρώτο StarTac κόστιζε $1000, το Nokia 6110 κόστιζε $900, το Xperia X1 $800, το Nokia 8850 κόστιζε τόσο, ώστε το αγόραζε μόνο όποιος οδηγούσε Porche ή Ferrari (δεν βρήκα πουθενά την αρχική τιμή κυκλοφορίας του). Πάντα υπήρχαν πανάκριβα κινητά και μάλιστα πολύ επιτυχημένα.

Αλλά αυτό το Razr δεν νομίζω να πετύχει!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nat10 είπε

δεν αξίζει καν.. Ούτε με 100€ διότι αν δεν είναι χρήσιμο και βολικό τι να το κάνεις.. Να το κρατάς για μονστρα

Μπορεί να πέσεις από τα σύννεφα αλλά ναι... Πολλοί αγοράζουν πανάκριβα κινητά και άλλα προϊόντα μόνο για την μόστρα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ιδέα που μου ήρθε διαβάζοντας το ,δεν ξέρω κατά πόσο θα ήταν εφικτό αν υπήρχαν και κινητά με,ανάλογη γραμμή η γραμμές απο "εξογκώματα που θα μπορούσαν να "μεταβάλονται" πιστεύω πως μια τέτοια καινοτομία θα την χειροκρόταγαν ολοι και θα είχαν μεγάλη σημασία για κάποιες ομάδες ανθρώπων,ώστε να χρησιμοποιούνται για ανάγνωση γραμμάτων/συμβόλων σε αυτούς που δεν βλέπουν 🤔

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξωγκόματα και φουσκώματα μόνο το Lancia Delta το integrale έχει δικαίωμα να έχει ... έτσι να της πείτε ... άκου εκεί φυσιολογικό ...🙄

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, ELMastas είπε

Μια ιδέα που μου ήρθε διαβάζοντας το ,δεν ξέρω κατά πόσο θα ήταν εφικτό αν υπήρχαν και κινητά με,ανάλογη γραμμή η γραμμές απο "εξογκώματα που θα μπορούσαν να "μεταβάλονται" πιστεύω πως μια τέτοια καινοτομία θα την χειροκρόταγαν ολοι και θα είχαν μεγάλη σημασία για κάποιες ομάδες ανθρώπων,ώστε να χρησιμοποιούνται για ανάγνωση γραμμάτων/συμβόλων σε αυτούς που δεν βλέπουν 🤔

Ξεκίνησαν να κυκλοφορούν από το 2014 :)

Ένα δείγμα είναι το παρακάτω >

braille_kisa_in_hand_five_buttons.jpg.b6fb1da873954d14464b265e5479fd6e.jpg

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...