Προς το περιεχόμενο

Hunters


stevenfins

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέα σειρά της Άμαζον με τον Αλ Πατσίνο και μια ομάδα κυνηγών ναζί στη Νέα Υόρκη του '70.

https://www.imdb.com/title/tt7456722/?ref_=nv_sr_srsg_0

"A diverse band of Nazi hunters living in 1977 New York City discover hundreds of high-ranking Nazi officials are conspiring to create a Fourth Reich in the U.S. The eclectic team will set out on a bloody quest to bring them to justice."

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

ειδα το πεμπτο επεισοδιο..απογοητευση..το περιμενα καλυτερο.κουραστικος αλ πατσινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, thanosfwto είπε

ειδα το πεμπτο επεισοδιο..απογοητευση..το περιμενα καλυτερο.κουραστικος αλ πατσινο.

Ισχύει δυστυχώς και εγώ παραπάνω περίμενα. Τουλάχιστον το τέλος αφήνει ενδιαφέρον για τον δεύτερο κύκλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ειδικα αυτο που κανει αναδρομη στα ναζιστικα στρατοπεδα..ελεος..ελπιζω ο δευτερος κυκλος να ναι καλυτερος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • Moderators

Εγω μόλις ξεκινησα την πρωτη (αν και εφαγα και ενα χαζο μινι σποιλερ της δεύτερης, αλλα εικάζω θα πρόκειται για το cliffhanger του τελευταίου επεισοδίου της πρώτης, anyway) και εχω εντυπωσιαστει απο τα πρωτα δυο επεισοδια. Ελπιζω να συνεχίζει σε αυτο το μοτιβο.

Σκηνοθετικα μπδγ καποιες σκηνες μου εφεραν στο νου το Utopia, κυριως με τον νεαρο κακό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Καιιιι τελος η σειρα. Εχω να πω τα καλύτερα, λάτρεψα και τους δυο κυκλους, αν και ο πρώτος νομιζω ηταν καλυτερος γιατι ήταν πιο ρεαλιστικος. 

Και ο δευτερος δεν με απογοήτευσε, αλλα πηγε λιγο σε What If.

Ο Αl o Pacino φοβερος σε ολο αυτο αλλα και οι υπολοιποι πρωταγωνιστες ενας κι ενας, ειδικα η Carol Kane εχει εναν σουπερ μονολογο στο τελος που είναι αλλου. Μονη εξαιρεση λιγο ο Loni που για μενα θα ειναι παντα ο Ted Mosby 😅

Επισης το προτελευταίο επεισόδιο του δευτερου κυκλου, εκτος του οτι βλεπεται αυτονομα μεχρι το προτελευταίο 3λεπτο, ειναι ενα σκηνοθετικό και θεματικό επος κατα την γνώμη μου. 

 

Θα ηθελα πολυ να συνεχιζοταν η σειρα, αλλα δεν θα εχει αλλη σεζον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρία επεισόδια έχω δει μέχρι τώρα από τον δεύτερο κύκλο και μπορώ να πω πως περνάει πολύ ευχάριστα η ώρα, περισσότερο και από την πρώτη. Δεν περίμενα ότι θα έπαιζε τόσο πολύ πάλι ο Πατσίνο, κάτι που είναι για μένα μια ευχάριστη έκπληξη.

9 ώρες πριν, stormrain είπε

Μονη εξαιρεση λιγο ο Loni που για μενα θα ειναι παντα ο Ted Mosby 😅

Μεγάλη συμπάθεια. Λίγα πράγματα έχει κάνει γαμώτο ως ηθοποιός ο Ραντνορ. Είχα δει κάτι συνεντεύξεις του και φαίνεται πολύ έξυπνος (σαν τον Τεντ χωρίς το φαντασμένο του 😝). Θα ήθελα να τον δω σε περισσότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...