Προς το περιεχόμενο

Backpack The North Face Borealis Classic - 55€ - Amazon.de


big7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μπακπακ του τίτλου στα 55€ με μεταφορικά από άμαζον γερμανίας. Πολύ καλή τιμή, ελλάδα ξεκινάει από 80€. Αξιολογήσεις έχει παντού πολύ καλές, χώρος τεράστιος(29L), έχει και μαξιλάρι στη βάση της θήκης του λάπτοπ, εγώ τσίμπησα ένα.

https://www.amazon.de/dp/B01DPK4IPO/

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση affiliate -"βρωμικου" συνδεσμου
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τσιμπησες μια τσαντα, τσιμπησες και ενα μπαν.

Προσοχη: Οσοι πατησατε τον συνδεσμο πριν απο τις 12.50, διαγραψτε αμεσα τα cookies σας στο amazon.de !

  • Like 1
  • Thanks 5
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Τσιμπησες μια τσαντα, τσιμπησες και ενα μπαν.

Προσοχη: Οσοι πατησατε τον συνδεσμο πριν απο τις 12.50, διαγραψτε αμεσα τα cookies σας στο amazon.de !

Πάτησα το σύνδεσμο τώρα να κάνω την διαγραφή των cookies?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Πάτησα το σύνδεσμο τώρα να κάνω την διαγραφή των cookies?

Απο τις 12.51 οπως μπορεις να δεις (αφαιρεση affiliate -"βρωμικου" συνδεσμου), εγινε καθαρισμος του συνδεσμου. Οποιος τον πατησε πριν απο εκεινη τη στιγμη, ναι, να κανει αμεσα διαγραφη ολων των cookies.

Μονο για το θεμα παρακαλω τα επιπλεον σχολια.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θαρρώ ότι δεν αξίζει τα χρήματα που ζητάει, ακόμα και στην τιμή της προσφοράς.

Μου φαίνεται εμφανισιακά πολύ συνηθισμένο και αδιάφορο όπως πολλά άλλα μη επώνυμα φθηνά backpacks και εδώ απλά πληρώνεις την φίρμα και τίποτα παραπάνω. 

Επιπλέον δεν κάνει για πιο "επίσημες" εμφανίσεις. Το samsonite στα 39€ από το Ισπανικό amazon που βρίσκεται κάποια νήματα πιο κάτω είναι καλύτερη περίπτωση κατ' εμέ. :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναλυτικότατο review με τις δυνατοτητες χρήσης του backpack....δειχνει πολύ καλό & ακρως πρακτικό!!

 

Επεξ/σία από anergos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θεωρώ ότι είναι πολύ καλή για αυτήν την τιμή της διότι είναι ποιοτικά τα προϊόντα της συγκεκριμένης μάρκας, ευχαριστούμε TS!

Επεξ/σία από modesto
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει το Borealis πριν 6-7 χρόνια για σχολή. Έκτοτε χρησιμοποιείται συνεχώς. Η ποιότητα των υλικών του είναι κορυφαία. Εδώ να σημειώσω πως και τα zippers λειτουργούν τέλεια μετά από τόσα χρόνια στο άνοιξε-κλείσε. Έχει και μια σχετική αδιαβροχοποίηση.

Σημαντικό μείον σε αυτά που έχω δει εγώ στη δική μου χρήση, που μπορεί να έχω και ελαττωματικό προϊόν δηλαδή, αλλά από την πρώτη στιγμή είδα πως φορώντας το στην πλάτη καλοκαίρι, σε 7-8 λεπτά έχεις μουσκέψει κυριολεκτικά. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό, έχει κι ένα υλικό στην πλάτη που μοιάζει διαπνέον καθότι είναι τρυπίτσες-τρυπίτσες, αλλά εγώ πραγματικά βασανίζομαι. Και φθινόπωρο-χειμώνα να το φορέσω δηλαδή πάνω στη μπλούζα, σε 10 λεπτά είμαι μούσκεμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και αρκετά χρόνια, χρησιμοποιώ καθημερινά (χειμώνα-καλοκαίρι) το Borealis, κυρίως σε διαδρομές με μοτοσυκλέτα.Ενίοτε φορτώνεται και σαν γαϊδούρι!Η ποιότητα είναι πολύ καλή, άξιζε τα 70-75€ που την είχα αγοράσει.Μοναδικό ίσως μειονέκτημα ότι δεν είναι αδιάβροχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος της συγκεκριμένης εδώ και 4 χρόνια. Σχεδόν καθημερινή χρήση σε δουλειά με μηχανή, κρύα, χιόνια, ζέστες. Επίσης διακοπές μαζί. Πολλές φορές τιγκάρισμα και βάρος, όχι αστεία. Η μοναδική φθορά μέχρι τώρα είναι οτι ράγισε (πολυμερίστικε μάλλον) και έσπασε το ανακλαστικό κομμάτι πλαστικού που έχει κάτω πίσω. Ραφές, φερμουάρ, διχτάκια, λουριά όλα σαν καινούρια τόσα χρόνια μετά. Θέλει ένα τέτοιο στην βροχή.

Πραγματικά θα ήθελα να έπαιρνα 2, να είχα καβάτζα γιατί αν σταματήσουν να την βγάζουν και αναγκαστώ να βρώ άλλη ζήτω που καίκαμε. Ανώτερα ποιοτικά μπορώ να δεχτώ μόνο backpacks της Crumpler, τα οποία όμως είναι και στην διπλάσια τιμή τουλάχιστον. Εκεί μιλάμε για αδιάβροχα ύφάσματα, και ραφές τανκ όμως. Νομίζω έχουν και lifetime.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...