Προς το περιεχόμενο

Η Blizzard απολογείται για το Warcraft III: Reforged


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, Istelios είπε

Για μενα αυτη η εταιρια θα ειναι παντα respect!Επαιζα 9 χρονια wow και αν ειχα χρονο θα συνεχιζα.Τωρα οσο για τα συγκεκριμενα προβληματα μονο που απανταει στον κοινο θνητο και ενημερωνει τα προβληματα της κατευθειαν...οπως ειπα και πιο κανω "respect"

Εσεις που και καλα τα ξερετε ολα γιαυτι που ειπα και απαντατε οταν επαιζα παιζει να εισασταν και αγγενητοι!Γτ αυτο που μου εδωσε σε εμπειρια αυτη η εταιρια τοτε εσεις παιξτε κανα fortnite!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να είμαι ειλικρινείς ούτε το παλιό το warcraft3 δεν μ'άρεσε σίγουρα είχε καλύτερα γραφικά από warcraft 2 αλλά σε όλους τους άλλους τομείς δεν το έφτανε πουθενά warcraft2 μαζί με redalert ίσως να είναι τα καλύτερα game για pc που βγήκαν ποτε σε στρατηγικής 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εβαλα το παλιο του 2003 . Σε 4Κ ανάλυση ! και ειναι τελειο μετα τοσα χρονια  .Εχω και τη beta της μλκιας που δηθεν εφτιαξαν να συγκρινω τι πήγαν να πουλήσουν τωρα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάντε refund, εγώ έκανα και πήρα τα 40 ευρώ κύριος, και εννοείται έχασα τη πίστη μου πλέον σε αυτή τη εταιρεία, ίσως αγοράσω στο μέλλον το d4 μόνο αν δω να παίρνει καλά review, ποτέ ξανά preorder. Η Blizzard πέθανε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/2/2020 στις 6:12 ΜΜ, miner_2000 είπε

. Η Blizzard πέθανε. 

Θυμάμαι πριν κάμποσα χρόνια που εκραζα τη blizzard και μόνο που δεν έπεφταν να με φάνε με τον κολοσσό και τον γίγαντα που ξέρει και κοιτάει το καλό του gamer και σήμερα είμαστε εδώ..

 

Spoiler

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα το μισο Campain και λογου οτι γενικα μου την εσπασε, ζητησα refund και μου ηρθανε αμεσως τα χρηματα πισω (29,99€ παρακαλω), Αν το φτιαξουν τοτε ναι ισως το αγορασω παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...