Προς το περιεχόμενο

[Τηλεόραση] Hisense H55B7100 @Mediamarkt 299€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ-ΑΚΥΡΑ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως 2 ατομα στις αξιολογησεις στο σκρουτζ εχουν γραψει για αθλια εικονα που δε φτανει ουτε καν HD , ισχυει κατι τετοιο που γραφουν αραγε? Περιεργο μου φαινεται για 4Κ  τηλεοραση εστω και φθηνης εταιριας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Παντως 2 ατομα στις αξιολογησεις στο σκρουτζ εχουν γραψει για αθλια εικονα που δε φτανει ουτε καν HD , ισχυει κατι τετοιο που γραφουν αραγε? Περιεργο μου φαινεται για 4Κ  τηλεοραση εστω και φθηνης εταιριας

Δεν παιζει

εχω την 55 6100 και ειναι μια χαρα

προφανως ειτε εχουν ο,τι να ναι ρυθμισεις, ειτε δεν βαζουν 4κ υλικο και βλεπουν ert2

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Δεν παιζει

εχω την 55 6100 και ειναι μια χαρα

προφανως ειτε εχουν ο,τι να ναι ρυθμισεις, ειτε δεν βαζουν 4κ υλικο και βλεπουν ert2

Ο ενας γραφει συνδεει ps4 και δειχνει χαλια εικονα αναλυση, μα τοσο ασχετος ναναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, makhs5 είπε

Ο ενας γραφει συνδεει ps4 και δειχνει χαλια εικονα αναλυση, μα τοσο ασχετος ναναι?

Μάλλον, γιατί η εικόνα της είναι πολύ καλή.

Μιλάω για την 55αρα, αγορασμενη από την προσφατη BF.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Παντως 2 ατομα στις αξιολογησεις στο σκρουτζ εχουν γραψει για αθλια εικονα που δε φτανει ουτε καν HD , ισχυει κατι τετοιο που γραφουν αραγε? Περιεργο μου φαινεται για 4Κ  τηλεοραση εστω και φθηνης εταιριας

Το πιθανοτερο θα βλεπουν καναλια σε αναλυση 576i και φυσικα θα θεωρουν οτι η εικονα ειναι μαπα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Παντως 2 ατομα στις αξιολογησεις στο σκρουτζ εχουν γραψει για αθλια εικονα που δε φτανει ουτε καν HD , ισχυει κατι τετοιο που γραφουν αραγε? Περιεργο μου φαινεται για 4Κ  τηλεοραση εστω και φθηνης εταιριας

Δεν ισχυει. Την εχω απο black frıday. Στα 299 που την πηρα και εγω ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ.

9 λεπτά πριν, BoullyBoy είπε

Γιατί στη παραγγελία βάζει 20 ευρώ για μεταφορικά; Πόλη Ξάνθη.

Γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει καταστημα στην Ξανθη και πρεπει να σταλει με Courier; 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Amix είπε

 

Γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει καταστημα στην Ξανθη και πρεπει να σταλει με Courier; 

αλλαξα ΤΚ απο 67100 σε 67131 και το έκανε πάλι δωρεάν. περίεργο., μάλλον στα 67100 νομίζει πως είναι κάποιο χωρίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην τηλεόραση την έχω και εγώ από την προσφορά του Public στα 299 τον Νοέμβριο. Πολύ καλή εικόνα για αυτή την κατηγορία τιμής.

Αγοράστε άφοβα.

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, BoullyBoy είπε

αλλαξα ΤΚ απο 67100 σε 67131 και το έκανε πάλι δωρεάν. περίεργο., μάλλον στα 67100 νομίζει πως είναι κάποιο χωρίο.

Αν ο ταχυδρομικος κωδικος δεν αντιστοιχει με την διευθυνση θα σε παρουν τηλεφωνο για να διορθωθει, καλο αυτο που σκεφτηκες να βαλεις αλλον,  αλλα πρεπει να ισχυουν και τα δυο , στην διευθυνση ο αναλογος ταχυδρομικος κωδικος που αντιστοιχει στην πραγματικοτητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Tην τηλεόραση την έχω και εγώ από την προσφορά του Public στα 299 τον Νοέμβριο. Πολύ καλή εικόνα για αυτή την κατηγορία τιμής.

Αγοράστε άφοβα.

Και αλλη μία επιβεβαιωση από μένα για αυτά που λέει ο lioneheart75.  Εξαιρετικό VFM

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Αν ο ταχυδρομικος κωδικος δεν αντιστοιχει με την διευθυνση θα σε παρουν τηλεφωνο για να διορθωθει, καλο αυτο που σκεφτηκες να βαλεις αλλον,  αλλα πρεπει να ισχυουν και τα δυο , στην διευθυνση ο αναλογος ταχυδρομικος κωδικος που αντιστοιχει στην πραγματικοτητα

Παλιά όλη η Ξάνθη ήταν 67100. Μετά την χώρισαν 67131,67132,67133 αλλά εμείς βαριόμαστε και βάζουμε ακόμα 67100. Λογικά έχουν αναβαθμίσει το ο σύστημα τους και με 67100 επειδή δεν βγάζει μέρος βάζει και μεταφορικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...