Προς το περιεχόμενο

[Τηλεόραση] Hisense H55B7100 @Mediamarkt 299€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ-ΑΚΥΡΑ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, anonik είπε

Δεν έχει θέμα με τις γωνίες θεασης Ειχα διαβάσει και αλλού τετοια σχόλια και ανησυχούσα πριν ερθει (την πήρα στο BF,  από Public), τελικά ειναι μια χαρά κανένα προβλημα 

Επίσης εχει εξαντληθεί πλέον στο MM  καλό θα είναι να μπει ΤΕΛΟΣ στον τίτλο

Η δικιά μου έχει, όταν την κοιτάς από πλάγια θέση ασπρίζει η οθόνη και ξεθωριάζουν τα χρώματα. Και εγώ από public την πήρα στο BF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το βράδυ έκανα την παραγγελία και πριν λίγο μου τηλεφώνησαν. Σταμάτησε λένε η παραγωγή του μοντέλου και ο προμηθευτής δεν έχει άλλο απόθεμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν  εχετε καρτα Εθνικής πάρτε την από γερμανό 360€ με 20% επιστροφή σε πόντους go4more 

https://www.germanos.gr/product/hisense-4k-smart-tv-h55b7100-55/20388920/?fname=&fvalue=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, sxbruno είπε

Χθες το βράδυ έκανα την παραγγελία και πριν λίγο μου τηλεφώνησαν. Σταμάτησε λένε η παραγωγή του μοντέλου και ο προμηθευτής δεν έχει άλλο απόθεμα. 

Άκου ηλίθια δικαιολογία. Λογικό είναι να μην παράγεται, 2019 μοντέλο είναι απλά υπήρχαν αποθέματα και την έβαλαν προσφορά. Ευχαριστώ πάντως για την ενημέρωση γιατί κι εγώ εχθές το βράδυ έκανα παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, sxbruno είπε

Μόλις μου ακύρωσαν την παραγγελία από τα mediamarkt. 

Μπηκε και αυτο στον τιτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ περίεργο που την ακύρωσαν,από την στιγμή που η μαμά(πλεον) εταιρεία(public) την έχει διαθέσιμη!(τροφή για σκέψη).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Οράτιος said:

Πολύ περίεργο που την ακύρωσαν,από την στιγμή που η μαμά(πλεον) εταιρεία(public) την έχει διαθέσιμη!(τροφή για σκέψη).

Πήγε να ανταγωνιστεί την μαμά και της την έφερε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Ntinaras είπε

Στην δικια μου εκανα αναβαθμιση firmware, και η τηλεοραση αναβαθμιστηκε χαοτικα

καλυτερη εικονα, εγινε πολυ πιο σωστο το HDR, εγινε ελαχιστα πιο γρηγορη, και το player της πλεον εχει καλυτερη συμβατοτητα με αρχεια mkv

αλλα πρεπει να βρειτε το αρχειο του firmware online μονοι σας και να το περασετε με στικακι σε fat 32

ειναι και 750MB...

πες μου λιγο τι αλλαγες ειδες διοτι με ενδιαφερει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει, εγω τεταρτη στις 11 εβαλα παραγγελια για αντικαταβολη και τωρα με πηραν τηλεφωνο να μου πουνε ακυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία Τετάρτη στις 11 το βράδυ, δεν με έχουν πάρει τηλέφωνο και η παραγγελία είναι ως

Παραγγελία προϊόντων

Ένα ή περισσότερα προϊόντα της παραγγελίας σου πρέπει να παραγγελθούν στον προμηθευτή. Σύντομα θα είναι όλα έτοιμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/2/2020 στις 7:56 ΠΜ, akishellas1979 είπε

πες μου λιγο τι αλλαγες ειδες διοτι με ενδιαφερει .

Κυριως με τη φωτεινοτητα στα αρχεια HDR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 21/2/2020 στις 7:56 ΠΜ, akishellas1979 είπε

πες μου λιγο τι αλλαγες ειδες διοτι με ενδιαφερει .

Μιλαει για αλλη τηλεοραση θυμιζω οπως εχει τονισει ο ιδιος σε παλιοτερο σχολιο στο τοπικ! Αν και εσυ μιλας για την αλλη θα ηταν καλυτερα με πμ να τον ρωτησεις, γιατι μπερδευετε οποιον εχει ή θελει να παρει την 7100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...