Προς το περιεχόμενο

[Τηλεόραση] Hisense H55B7100 @Mediamarkt 299€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ-ΑΚΥΡΑ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

34 λεπτά πριν, Ntinaras είπε

Οταν πηρα τη δικια μου ειχε το πιο παλιο απο αυτα που εχει στη λιστα εδω (930)

και μετα βρηκα και εβαλα το 809

αλλα τωρα που εστειλες το λινκ, ειδα οτι υπαρχει και πιο καινουριο! 

Θα το περασω τωρα

Μεσω OTA δεν μου εβγαζε καν οτι υπαρχει αναβαθμιση firmware...

τι εννοείς με το 930 και 809?... μεσα στα links για την HISENSE H55Β7100 δεν βλεπω αρχεια που να έχουν τέτοια νουμερα κάπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, emiliosk είπε

Επίσης τρέχει go4more προγραμμα στον γερμανο με 20% σε πόντους σε όλα τα προιόντα, με απότελεσμα 2 55αρες fu να βγαίνουν στα "240".

 

Φοβαμαι τον συνδιασμο, σε αγορα φιλου απο το μαγαζι, πληρωσε με καρτα εθνικης που εχει με go4more και δεν του εδωσε ουτε το 1% που υποσχεται τραπεζα και μαγαζι!

Ακομα το παιζουν "κινεζοι" και το μονο που θα κερδισουν ειναι ενας πελατης που εφυγε (απο την τραπεζα) για την "κοροιδια"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, anonik είπε

τι εννοείς με το 930 και 809?... μεσα στα links για την HISENSE H55Β7100 δεν βλεπω αρχεια που να έχουν τέτοια νουμερα κάπου

Εγραψα πιο πανω οτι εγω εχω την 6100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Φοβαμαι τον συνδιασμο, σε αγορα φιλου απο το μαγαζι, πληρωσε με καρτα εθνικης που εχει με go4more και δεν του εδωσε ουτε το 1% που υποσχεται τραπεζα και μαγαζι!

Ακομα το παιζουν "κινεζοι" και το μονο που θα κερδισουν ειναι ενας πελατης που εφυγε (απο την τραπεζα) για την "κοροιδια"

Δύο φορές έχω εκμεταλλευτεί προσφορά 20% go4more μέσω Γερμανού online store με αποστολή στο χώρο μου. Και τις δύο πήγαν όλα καλά.

Είχα διαβάσει σε προηγούμενο θέμα ότι αν παραγγείλεις online και παραλάβεις από κατάστημα η προσφορά δεν ισχύει. Οπότε παραγγελία online και αποστολή στο χώρο σου ή πας και τη παίρνεις απευθείας από κατάστημα χωρίς να παραγγείλεις από πριν Online ή τηλεφωνικώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, makhs5 είπε

Παντως 2 ατομα στις αξιολογησεις στο σκρουτζ εχουν γραψει για αθλια εικονα που δε φτανει ουτε καν HD , ισχυει κατι τετοιο που γραφουν αραγε? Περιεργο μου φαινεται για 4Κ  τηλεοραση εστω και φθηνης εταιριας

Η Hisence δεν ειναι μια τυχαια και φθηνη εταιρια. Μπορει Ελλαδα να ειναι αγνωστες αλλα ασια και αμερικη παιρνουν καλες κριτικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
19 minutes ago, Loinen said:

Η Hisence δεν ειναι μια τυχαια και φθηνη εταιρια. Μπορει Ελλαδα να ειναι αγνωστες αλλα ασια και αμερικη παιρνουν καλες κριτικες

Πόσο κρίμα που δεν έρχεται το FALD μοντέλο της στην Ελλάδα. :(

https://www.rtings.com/tv/reviews/hisense/h9f Η 55αρα στο Bestbuy έχει 549$, τπτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την 65αρα του θέματος και μου έκανε πριν κανένα μηνα ΟΤΑ αναβάθμιση, τι στικάκια κ χειροκίνητη αναβάθμιση λέτε; Άψογη είναι για τα λεφτά της, το 4κ πολύ καλο. Vfm στην τιμή αυτη, για διπλάσιες τιμές που παίζουν κάποια καλά μοντέλα το συζητάμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 300 ευρώ η τηλεόραση είναι άψογη. Γιατί αν κάποιος περιμένει με αυτά τα λεφτά να έχει την ποιότητα εικόνας τηλεόρασης που κάνει 700 και 800 ευρώ λογικό είναι να απογοητευτεί στο τέλος. Την έχω και εγώ από το BF και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.  Το μεγαλύτερο μειονέκτημα της είναι οι γωνίες θέασης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Ntinaras είπε

Παντως (στην 6100) εχω ενα θεμα με καποιες ταινιες

τις παιζει το player αλλα η εικονα ειναι πρασινη :P

Αρα σαν να μην τις παιζει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, stenlibi είπε

Για 300 ευρώ η τηλεόραση είναι άψογη. Γιατί αν κάποιος περιμένει με αυτά τα λεφτά να έχει την ποιότητα εικόνας τηλεόρασης που κάνει 700 και 800 ευρώ λογικό είναι να απογοητευτεί στο τέλος. Την έχω και εγώ από το BF και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.  Το μεγαλύτερο μειονέκτημα της είναι οι γωνίες θέασης.

Δεν έχει θέμα με τις γωνίες θεασης Ειχα διαβάσει και αλλού τετοια σχόλια και ανησυχούσα πριν ερθει (την πήρα στο BF,  από Public), τελικά ειναι μια χαρά κανένα προβλημα 

Επίσης εχει εξαντληθεί πλέον στο MM  καλό θα είναι να μπει ΤΕΛΟΣ στον τίτλο

Επεξ/σία από anonik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον νδιαφέρεται πάντως, αφού αναφέρθηκε ο Γερμανός και το go4more, υπάρχει και το μοντέλο του thread που έμμεσα φτάνει τα 288
https://www.germanos.gr/product/hisense-4k-smart-tv-h55b7100-55/20388920/?fname=&fvalue=

Από προσωπική εμπειρία στη BF του '18 που είχε γίνει μπαμ με πολλές παραγγελείες, υπήρχε καθυστέρηση, αλλά δώθηκαν κανονικά τα χρήματα της επιστροφής.

Επίσης νομίζω πως επιστρέπεται αγορά από το site και παραλαβή από το κατάστημα, αλλά η πληρωμή θα πρέπει να γίνει με κάρτα κατά την παραγγελία και όχι κατά την παραλαβή. Αυτό διότι λέει οτι η εξόφληση θα πρέπει να γίνει από το eshop, και στο "δεν πρέπει" έχει μαζί παραλαβή/εξόφληση (πάρτε ένα τηλέφωνο καλού κακού για επιβεβαίωση)

image.png.b6b25ffd743bbcb4a0ea0ce5fe6a24bc.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Αρα σαν να μην τις παιζει. :)

Ναι, προφανως.

Αλλα δεν ειναι οτι δεν ανοιγει καν το αρχειο.

Προσπαθω ομως να καταλαβω τι σοι ασυμβατοτητα εχει

γιατι κοιτω στο mediainfo των αρχειων, και δεν βλεπω καμια διαφορα αναμεσα σε αυτα που παιζει και αυτα που δεν παιζει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...