Προς το περιεχόμενο

Νερό μετά το φαγητό


Βασίλης_29

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλο θα ηταν να ρωτησεις το γιατρο που ασχολείται με τη πάθηση σου. Η αποψη μου ειναι αμα θες να πιεις πιες, να προσεχεις να μη τρως βαρια παιζει σιγουρα πολυ μεγαλυτερο ρολο.

Καλο θα ταν και να αποφευγεις τροφες που νιωθεις σου προκαλουν προβληματα. Υπαρχουν και τεστ δυσανεξιας. Εγω παντως που τραβιομουν για χρονια με τα εντερα μου με βοηθησε να το ξεπερασω διατροφη που απεφευγα τα τροφιμα που χα δυσανεξια

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Lezantas26 είπε

Καλο θα ηταν να ρωτησεις το γιατρο που ασχολείται με τη πάθηση σου. Η αποψη μου ειναι αμα θες να πιεις πιες, να προσεχεις να μη τρως βαρια παιζει σιγουρα πολυ μεγαλυτερο ρολο.

Καλο θα ταν και να αποφευγεις τροφες που νιωθεις σου προκαλουν προβληματα. Υπαρχουν και τεστ δυσανεξιας. Εγω παντως που τραβιομουν για χρονια με τα εντερα μου με βοηθησε να το ξεπερασω διατροφη που απεφευγα τα τροφιμα που χα δυσανεξια

όπως και να έχει δεν υπάρχει ποτέ κανένας λόγος για να μην πιει νερό... μπορεί να μην βοηθάει στο να λύσει το όποιο πρόβλημα και αν έχει αλλά ποτέ δεν θα κάνει κακό στο όποιο πρόβλημα και γενικά ειναι σημαντικό να πίνεις νερό καθημερινά. 

 

Το να μην πινεις νερό ειναι λόγος για να αρχίσουν διάφορα προβλήματα όχι το να πίνεις. 

Επεξ/σία από TopicStrarter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DZ-Photographer είπε

Καλά έχεις φτάσει  σε Χ ηλικία που γράφεις εδώ μέσα, και σένα η μάνα σου δεν σου έμαθες τρόπους;

Αυτές οι εξυπνάδες μας έχουν φάει.

Ναι, αλλά δεν μπορώ να βλέπω ηλιθιότητα και έλλειψη  κοινής λογικής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Apoll είπε

Ναι, αλλά δεν μπορώ να βλέπω ηλιθιότητα και έλλειψη  κοινής λογικής. 

Στο μελλον βεβαια καλο θα ηταν να εκφραζεσαι πιο σωστα,αλλο που εδω συμφωνω μαζι σου.

Αποκρυψη και ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...