Προς το περιεχόμενο

αγορα smartwatch


GT-MAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα, με ενδιαφερει η αγορα ενος smartwatch...ειχα δει πριν καποιους μηνες αλλα δεν ειχα παρει τοτε τελικα το Huawei Watch GT. τωρα εχω δει οτι εχει βγει και το Huawei Watch GT 2. πρωτον αξιζει να παω καλυτερα στο 2? αξιζει η διαφορα χρηματων τους, θα παρω δηλαδη κατι που να δικαιολογεί αυτα τα 100 ευρω παραπανω? επισης να κοιταξω προς αυτα που ειπα (Huawei Watch) ή υπαρχει κατι καλυτερο σε αυτα τα χρήματα? ευχαριστω

Επεξ/σία από GT-MAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το GT περιπου 1 μηνα ...ειναι φοβερο και τρομερο ρολογακι για τη χρηση που θελω με μειονεκτημα 1. Εχει αποκλιση σημαντικη στο Υψομετρο...παρολο που εχω κανει επαναφορα εργοστασιακων εγκαταστασεων.

2 δεν δινει αρχειο της διαδρομης σε αρχειο .xml .kml κλπ κλπ ...αν καταλαβαινεις τι εννοω....(λειτουργια που δινουν ολα τα αθλητικα ρολογια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νταξει το gt2 πιστευω αξιζει τη διαφορα...εχει καποια καλα εξτρα σε σχεση με το παλιο...το ερωτημα ειναι σε αυτα τα λεφτα παω για huawei gt2 ή υπαρχει κατι καλυτερο σε αλλη εταιρια σε αυτη την τιμή? επισης σε iphone δουλευουν κανονικα αυτα?

Επεξ/σία από GT-MAN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, prophil1 είπε

Huawei Watch GT 2  vs Samsung Galaxy Watch Active2 ...

Ποιο θα επιλέγατε?

Επιγραμματικα:

Το GT2 υπερτερει στην αυτονομια η οποια ειναι τεραστια και υποδειγματικη. Το Active 2 (το οποιο αγορασα περιπου πριν 1μιση μηνα) υπερτερει κυριως στο λειτουργικο το οποιο ειναι το Tizen OS της Samsung και μεταφραζεται ως προγραμματα. Πολλα, δωρεαν και επι πληρωμη, για καθε γουστο. 

Εν κατακλειδι το Active 2 ειναι πιο "smartwatch" απο το αλλο, και αυτος ειναι ο λογος που το επελεξα και δεν το μετανιωσα καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, asemnos είπε

Επιγραμματικα:

Το GT2 υπερτερει στην αυτονομια η οποια ειναι τεραστια και υποδειγματικη. Το Active 2 (το οποιο αγορασα περιπου πριν 1μιση μηνα) υπερτερει κυριως στο λειτουργικο το οποιο ειναι το Tizen OS της Samsung και μεταφραζεται ως προγραμματα. Πολλα, δωρεαν και επι πληρωμη, για καθε γουστο. 

Εν κατακλειδι το Active 2 ειναι πιο "smartwatch" απο το αλλο, και αυτος ειναι ο λογος που το επελεξα και δεν το μετανιωσα καθολου.

το huawei δεν εχει προγραμματα ? τι ακριβως προγραμματα εννοεις? επισης κατι αλλο, το huawei παιζει να εχει θεμα με τα updates οπως ειχε ακουστει στα κινητα με το θεμα που ειχε γινει με την Αμερική και την huawei?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, asemnos είπε

Επιγραμματικα:

Το GT2 υπερτερει στην αυτονομια η οποια ειναι τεραστια και υποδειγματικη. Το Active 2 (το οποιο αγορασα περιπου πριν 1μιση μηνα) υπερτερει κυριως στο λειτουργικο το οποιο ειναι το Tizen OS της Samsung και μεταφραζεται ως προγραμματα. Πολλα, δωρεαν και επι πληρωμη, για καθε γουστο.

Εν κατακλειδι το Active 2 ειναι πιο "smartwatch" απο το αλλο, και αυτος ειναι ο λογος που το επελεξα και δεν το μετανιωσα καθολου.

Είμαι πολύ κοντά να αγοράσω το Samsung Active 2. Είμαι κάτοχος iphone ,  θα έχω συμβατότητα με το active 2 σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GT-MAN είπε

το huawei δεν εχει προγραμματα ? τι ακριβως προγραμματα εννοεις? επισης κατι αλλο, το huawei παιζει να εχει θεμα με τα updates οπως ειχε ακουστει στα κινητα με το θεμα που ειχε γινει με την Αμερική και την huawei?

GT2-MAN.....fixed

Σοβαρά τώρα, η "αντιγραφή" της xiaomi, το GTR δηλαδή, είναι συγκρίσιμο; Η μιλάμε για διαφορετικούς τύπους ρολογιών; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kronos73 είπε

GT2-MAN.....fixed

Σοβαρά τώρα, η "αντιγραφή" της xiaomi, το GTR δηλαδή, είναι συγκρίσιμο; Η μιλάμε για διαφορετικούς τύπους ρολογιών; 

δεν καταλαβα τι λες αν αναφέρεσαι σε μενα...ποιο xiaomi λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/2/2020 στις 1:13 ΜΜ, asemnos είπε

Επιγραμματικα:

Το GT2 υπερτερει στην αυτονομια η οποια ειναι τεραστια και υποδειγματικη. Το Active 2 (το οποιο αγορασα περιπου πριν 1μιση μηνα) υπερτερει κυριως στο λειτουργικο το οποιο ειναι το Tizen OS της Samsung και μεταφραζεται ως προγραμματα. Πολλα, δωρεαν και επι πληρωμη, για καθε γουστο.

Εν κατακλειδι το Active 2 ειναι πιο "smartwatch" απο το αλλο, και αυτος ειναι ο λογος που το επελεξα και δεν το μετανιωσα καθολου.

@asemnos καλησπέρα

Χθες αγόρασα το πρώτο μου smart watch. Αν και fun της apple (και κάτοχος iphone) επέλεξα τελικά το Active 2 και μέχρι τώρα είμαι αρκετά ενθουσιασμένος.Ελπίζω να μην μου παρουσιάσει στο μέλλον προβλήματα συγχρονισμού με το iphone.To έχω σετάρει κανονικά και λαμβάνω όλες τις ειδοποιήσεις (sms viber, email). Επίσης δέχομαι κλήσεις και κάνω εξερχόμενες κλήσεις από το τηλέφωνο.

Αυτό που δεν έχω ακόμη καταφέρει να κάνω είναι να απαντώ σε sms, σε viber σε email.  Θα μπορούσες να με βοηθήσεις γιατί προφανώς κάτι κάνω λάθος?

Σε ευχαριστώ πολύ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα

Πριν 3 ημέρες αγόρασα το Samsung Active 2 watch. Όλα καλά αλλά μετά από μια ημέρα διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει στο ρολόι το εικονίδιο των SMS. Ψάχνοντας στο διαδίκτυο βρήκα το παρακάτω link το οποίο και δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς φταίει.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με το πρόβλημα των μηνυμάτων που αντιμετωπίζω?

ευχαριστώ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, prophil1 είπε

@asemnos καλησπέρα

Χθες αγόρασα το πρώτο μου smart watch. Αν και fun της apple (και κάτοχος iphone) επέλεξα τελικά το Active 2 και μέχρι τώρα είμαι αρκετά ενθουσιασμένος.Ελπίζω να μην μου παρουσιάσει στο μέλλον προβλήματα συγχρονισμού με το iphone.To έχω σετάρει κανονικά και λαμβάνω όλες τις ειδοποιήσεις (sms viber, email). Επίσης δέχομαι κλήσεις και κάνω εξερχόμενες κλήσεις από το τηλέφωνο.

Αυτό που δεν έχω ακόμη καταφέρει να κάνω είναι να απαντώ σε sms, σε viber σε email.  Θα μπορούσες να με βοηθήσεις γιατί προφανώς κάτι κάνω λάθος?

Σε ευχαριστώ πολύ

Καλημερα φιλε μου, 

Καλοριζικο, να το ευχαριστηθεις.

Εχει κανει τις ενημερωσεις το ρολοι; Στο δικο μου απ'οτι θυμαμαι, απλα μου ζητησαν δικαιωματα οι εφαρμογες και δουλεψαν τα παντα με την πρωτη. Δεν εκανα κατι ιδιαιτερο. Μηπως ειναι θεμα ios;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, prophil1 είπε

Παιδιά καλησπέρα

Πριν 3 ημέρες αγόρασα το Samsung Active 2 watch. Όλα καλά αλλά μετά από μια ημέρα διαπίστωσα ότι δεν υπάρχει στο ρολόι το εικονίδιο των SMS. Ψάχνοντας στο διαδίκτυο βρήκα το παρακάτω link το οποίο και δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς φταίει.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με το πρόβλημα των μηνυμάτων που αντιμετωπίζω?

ευχαριστώ

 

στο λινκ που έχεις βάλει, κάποιος απαντάει ότι πρέπει να έχεις samsung κινητό για να εμφανιστεί η εφαρμογή στο ρολόι. και σε εμένα που έχω xiaomi δεν εμφανίζεται. μπορείς όμως να στείλεις sms μέσω των επαφών (επιλέγεις επαφή και μετά πατάς το εικονίδιο του μηνύματος).  δεν μπορείς να διαβάσεις παλιά sms όμως..

7 ώρες πριν, asemnos είπε

Καλημερα φιλε μου, 

Καλοριζικο, να το ευχαριστηθεις.

Εχει κανει τις ενημερωσεις το ρολοι; Στο δικο μου απ'οτι θυμαμαι, απλα μου ζητησαν δικαιωματα οι εφαρμογες και δουλεψαν τα παντα με την πρωτη. Δεν εκανα κατι ιδιαιτερο. Μηπως ειναι θεμα ios;

με βάση τα παραπάνω, έχεις samsung κινητό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...