Προς το περιεχόμενο

αγορα smartwatch


GT-MAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, christos4 είπε

στο λινκ που έχεις βάλει, κάποιος απαντάει ότι πρέπει να έχεις samsung κινητό για να εμφανιστεί η εφαρμογή στο ρολόι. και σε εμένα που έχω xiaomi δεν εμφανίζεται. μπορείς όμως να στείλεις sms μέσω των επαφών (επιλέγεις επαφή και μετά πατάς το εικονίδιο του μηνύματος).  δεν μπορείς να διαβάσεις παλιά sms όμως..

με βάση τα παραπάνω, έχεις samsung κινητό; 

Ναι, το S10+.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, christos4 είπε

στο λινκ που έχεις βάλει, κάποιος απαντάει ότι πρέπει να έχεις samsung κινητό για να εμφανιστεί η εφαρμογή στο ρολόι. και σε εμένα που έχω xiaomi δεν εμφανίζεται. μπορείς όμως να στείλεις sms μέσω των επαφών (επιλέγεις επαφή και μετά πατάς το εικονίδιο του μηνύματος). δεν μπορείς να διαβάσεις παλιά sms όμως..

με βάση τα παραπάνω, έχεις samsung κινητό;

έχω iphone κινητό

21 ώρες πριν, christos4 είπε

στο λινκ που έχεις βάλει, κάποιος απαντάει ότι πρέπει να έχεις samsung κινητό για να εμφανιστεί η εφαρμογή στο ρολόι. και σε εμένα που έχω xiaomi δεν εμφανίζεται. μπορείς όμως να στείλεις sms μέσω των επαφών (επιλέγεις επαφή και μετά πατάς το εικονίδιο του μηνύματος). δεν μπορείς να διαβάσεις παλιά sms όμως..

με βάση τα παραπάνω, έχεις samsung κινητό;

 

Στις 24/2/2020 στις 9:39 ΠΜ, asemnos είπε

Καλημερα φιλε μου,

Καλοριζικο, να το ευχαριστηθεις.

Εχει κανει τις ενημερωσεις το ρολοι; Στο δικο μου απ'οτι θυμαμαι, απλα μου ζητησαν δικαιωματα οι εφαρμογες και δουλεψαν τα παντα με την πρωτη. Δεν εκανα κατι ιδιαιτερο. Μηπως ειναι θεμα ios;

Τι κινητό έχεις?

@christos4 καλησπέρα

Εμένα στις επαφές δεν μου εμφανίζει κανένα εικονίδιο για να στείλω sms

21 ώρες πριν, asemnos είπε

Ναι, το S10+.

είναι samsung για αυτό...

Εμένα στις επαφές δεν μου έχει το εικονίδιο ότι μπορώ να στείλω μήνυμα. Τι μπορεί να φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να υπάρχει ασυμβατότητα με το ios τότε.. Ίσως κάποιος που να έχει iPhone και το ρολόι (ή κάποιο άλλο tizen ρολόι) να μπορεί να το επιβεβαιώσει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, christos4 είπε

Μπορεί να υπάρχει ασυμβατότητα με το ios τότε.. Ίσως κάποιος που να έχει iPhone και το ρολόι (ή κάποιο άλλο tizen ρολόι) να μπορεί να το επιβεβαιώσει..

Σε ευχαριστώ @christos4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Samsung Galaxy Active 2 είναι συμβατό με iphone. Μπορείς να δεχθείς και κάνεις κλήσεις από και προς το κινητό.

Μπορείς να διαβάσεις στο  ρολοι τα sms που λαμβάνεις, τα μηνύματα στο viber, τα email κτλ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να απαντήσεις από το ρολόι σε κανένα από τα παραπάνω (τα sms , τα μηνύματα στο viber, τα email κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά, ειδα ενα smartwatch https://www.skroutz.gr/s/24357332/Haylou-LS02-48mm-Μαύρο.html  αυτό συγκεκριμένα, γίνεται  το θέλω για μέτρηση βημάτων και καρδιακούς παλμούς, δεν με ενδιαφέρει να είναι σαν τηλέφωνο, επειδή η εφαρμογή που εχει είναι αυτή εδω https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liesheng.haylou&hl=en&gl=US  βλέπω πολλά σχολεια που λένε ότι αποσυνδέεται συνέχεια ή δεν μπορούν να συνδεθούν. Τώρα αμα δεν συνδεθεί με την εφαρμογή δεν λειτουργεί καθόλου; τα βήματα και την απόσταση τα κραταει σε κάποια μνήμη ή πρέπει να είναι και η εφαρμογή μαζί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...