Προς το περιεχόμενο

Η Sony ανακοίνωσε το Xperia L4 με οθόνη 21:9 και τριπλή κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, svartevarg είπε

Ως απάντηση παραθέτω αυτό που είπε ο @jack124

Κοίτα, ναι, υπάρχει ενα δίκιο σε αυτό που λέει ο φίλος. Από την άλλη, ένας... σεβάσμιος?, μεγαλουτσικος?, αριθμός των καταναλωτών βλέπει brands και όχι specs. Είναι cheapιά από πλευράς της Sony? Αναμφισβήτητα. Αλλά δεν παύει να είναι μηχάνημα με ομαλή/smooth χρήση, με όμορφο design, και γνωστή μάρκα. Προφανώς και όχι για κάποιον που... "ψάχνεται" ή ειναι power user. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kostasfalcon είπε

Όσο πάνε και τα κάνουν πιο μακρόστενα. Σε 6.2 ίντσες τι κινηματογραφικη εμπειρία μπορεις να έχεις. Επίσης σε όλα τα υπόλοιπα η τόσο στενή οθόνη για μένα είναι τεράστιο πρόβλημα. 

Και για να καταλάβω. Η αγορά ζητάει τόσο μακρόστενες οθόνες? 

Έχεις απόλυτο δίκιο. Κι εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί τις κάνουν τόσο μακρόστενες. Τι εξυπηρετεί εκτός από το scroll down στο fb. Μάλλον γι αυτό τα προορίζουν τα κινητά σήμερα. Θα προτιμούσα μία 16:10 όπως το 1ο Note.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, galaxynote είπε

Έχεις απόλυτο δίκιο. Κι εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί τις κάνουν τόσο μακρόστενες. Τι εξυπηρετεί εκτός από το scroll down στο fb. Μάλλον γι αυτό τα προορίζουν τα κινητά σήμερα. Θα προτιμούσα μία 16:10 όπως το 1ο Note.

Το 18/9 Mi Max3 μου το θεωρώ οριακά αποδεκτό. Από εκεί και πάνω σοκοφρετες που όσο ψηλωνουν θέλουν δεύτερο χέρι για τον χειρισμό τους, οπότε πάει το επιχείρημα του ευκολοτερου χειρισμού.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21:9 στύλ σοκοφρέτα-τηλεκοντρόλ.Θα κρατήσω ως ενθύμιο το κινητό μου που είναι 16:9 γιατί δεν πρόκειται να ξαναβγεί κινητό σε 16:9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/2/2020 στις 8:58 ΜΜ, AtiX είπε

Μια εταιρία είχαμε που δεν είχε notch πάει και αυτή...

Πικρή πραγματικότητα.

Ήταν ο μόνος λόγος που την συμπαθούσα παρόλο το απίστευτο 21/9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το ανταγωνισμος της ειναι η ξιαομι, τουλαχιστον να εχει αντιστοιχη τιμολογιακη πολιτικη. Μην παει να δωσει τετοια συσκευη με πανω απο 200€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...