Προς το περιεχόμενο

Για άλλη μια φορά το Πλαίσιο μας απογοητεύει


Nighthope

Προτεινόμενες αναρτήσεις

TI enoeis me eswse ??? me eswse dld apo tis laspologies pou tha aradiazes? isws... ligo omws me endiaferei... thewrw oti se ayto to post fenete pios ehei dikio kai pios adiko...

genika, an kapios koitaksi pisw ta post sou (kai se alla topic) fenete oti den eise tipota allo apo enan eksypnakia o opios psaxnei eykairia na thn "pei" se alla melh gia na fanei eksypnos.

NA XAIRESAI TO MYALO SOU!

H egyhsh einai 1 etos, kai to OC to kaneis sto telos otan XREIAZETE. twra (AKOMA KAI META APO ENA ETOS pezoun ola mia xara se 1024x768... otan den tha pezoun, tha arhisw na thn kaiw sta OC gia na pezoun...

 

PS2. EKAPSA THN 9100 sto O/C alla mhn to peite ston GV, giati meta den tha me SWZEI (???) TIPOTA! :shock: :shock:

 

PS3. THA EPREPE NA NTREPESAI! (AKOU EKEI ME ESWSE TO PS... SIGA MH MAS DEIREIS KIOLAS...)

 

Den katalabenw giati sou dinw shmasia... apologoumai kiolas se enan Gv... :X :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 211
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

ps

sini9os to O/C to kanoune oi an9ropoi otan paroun to proion etsi oste an tous xalasei na to alla3oun me tin egyisi ...

 

TO overclock DEN EPITREPETAI MESA STHN EGYHSH. Etsi kaneis esy gia na sto allaksoun mesa sthn egyhsh kai meta kathese kai kateigoreis allous, na apologithoun an tous xalase to anemistiri PRIN h META to O/C...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ps

sini9os to O/C to kanoune oi an9ropoi otan paroun to proion etsi oste an tous xalasei na to alla3oun me tin egyisi ...

 

TO overclock DEN EPITREPETAI MESA STHN EGYHSH. Etsi kaneis esy gia na sto allaksoun mesa sthn egyhsh kai meta kathese kai kateigoreis allous' date=' na apologithoun an tous xalase to anemistiri PRIN h META to O/C...[/quote']

 

to overclock EPITREPETAI mesa stin eggiisi otan fourfourizei to anemistiri :D

 

re spiro den pame gia ypno leo ego ... 3:30 ta 3imeromata ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nixta. ehw ke na programmatisw ayrio gamwto. (kai oxi tipota allo... tha grafw java, kai tha foyrfoyrizei to anemistiri sthn LIWMENH apo to O/c ati 9100 mou... Bebea den anhsyxw... einai mesa sthn egyhsh opote tha mou thn allaksoune sto plaisio me mia 9800pro...) :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai gia opion den katalave, htan mia apegnwsmenh prospatheia kai twn dio mas, na anebasoume ton arithmo twn post mas !!!!!

a re woozy treme... :P :P :P

 

PS.Diaole. den kserw ti me epiase, mallon ehw neyra shmera... Kolhse sthn MARW o NIKOS... (mallon giayto!) :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai gia opion den katalave, htan mia apegnwsmenh[/b'] prospatheia kai twn dio mas, na anebasoume ton arithmo twn post mas !!!!!

 

to katalaves eee ?

 

gamoto pote den kataferno na koimi9o pio noris apo tis 4:00 ...

 

ps

oxi kai m@lakeia ta post mou ...

 

to oti pigaineis tin karta sou sto plaisio gia to fourfouri (Apr 14, 2003) kai meta 3 imeres (Apr 17, 2003 ) eisai perifanos gia tin karta sou kai gia to megalo overclock pou sikonei sistinontas tin anepifylakta kai se alla atoma, den simainei ka9olou oti prin tin vlavi den ekanes overclock ...

 

alla an to les esy se pistevo ...

e3alou paei 4:00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@gv: καλά με συγχωρείς που ασχολήθηκα να απαντήσω σοβαρά στο τοπικ. Την επόμενη φορά θα γράφω παπ@ριες (λαικ γιου ντου) και θα κάνω πως δεν καταλαβαίνω τι γίνεται γύρω μου. Ειρωνίες τυπου πάρε ζιροξ και παράτα μας θα δείχνουν και τη διαφορά επιπέδου των απαντήσεών μας. Αυτα για το "επι προσωπικού". ---- Και για να μη τρελαθούμε, η γραφική υλη για την (προ καιρου) δουλειά μου κοστιζε οσο και οι αναβαθμίσεις τα αναλώσιμα και τα γκατζετακια που αγοράζουμε για τα πισια μας.

 

Επίσης: προβληματικο <> χαλασμένο αρα δεν είπα δεν δουλευει ειπα προβληματίζει, μπερδεύει, κουράζει --- η ελλ. γλώσσα ειναι δυ΄σκολη για παιδια προσχολικής ηλικιας.

 

 

Στα σοβαρά:

Τον τζιρο τον αυξησε γιατι μπηκε στο ΧΑΑ, τραβηξε χρημα με το τσουβάλι και ευτυχως αρκετά τα έδωσε για να φτιάξει μαγαζιά στου βοιδιού το κέρατο οπου βασίλευαν τα μικρο-μπακαλο-μαγαζα. Επίσης πρόσθεσε ενα κάρο προιόντα, εξυπνα διαλεγμένα μπορω να πω, ετσι τράβηξε κόσμο και ευτυχως λεω παλι,

ξεφυγε η νοοτροπία της αγοράς PC (αλλα και των κινητών και της γραφικής υλης) απο το παλιο καλο "ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ" , συνήθως μπακάλικο με πισι, λακέρδα & καλσονακια για ευσωμες.

 

Δεν χρειάζεται ειδικές γνώσεις για να καταλάβεις οτι στο πλαίσιο θα βρεις σε τιμή "ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ", ορισμένα μοντέλα που τα αποφεύγει ο ψαγμένος χρήστης (πολλοι φίλοι κυκλοφορούν εδω στο insomnia). Αλλο ενα παράδειγμα: μοσχοπουλάει mobo ενός χρόνου για νεο μοντέλο, γιατι αυτος που θα αγοράσει πχ. τον P4-2.6 δεν ξέρει οτι δεν δέχεται 3.2 CPU ---- Θα μου πεις ποιος ασχολείται , ολοι αγοράζουν ευκαιριακα και μετά κλαίνε τα λεφτά τους ή απλως πουλάνε μούρη στους γυρω αδαεις συγγενεις.

 

 

 

Εχω πολυ ελευθερο χρόνο γιατι με ταιζει ο μπαμπας μου , εχω κάθομαι τρωω πινω χ..ω και κοιμάμαι. ΤΟ κατάλαβες ή να κάνω και κακα; Σε ποιο πλαισιο δουλευεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KWSN_Men mipos eisai antagonistis tou plaisiou ? :D

 

opos kai na einai den mporeis na les oti 9es kai na vgazeis dika sou symperasmata ...

 

esy apo pou 3ereis oti to plaisio poulaei deuteris dialogis pramata ?

 

Μπα, δεν ασχολούμαι με τον χώρο. Ούτε καν υπάλληλος είμαι σε μαγαζί του χώρου. Και προφανώς δεν κερδίζω τίποτε...

 

Που το ξέρω; Βουήζει όλη η αγορά από τις επιστροφές που έχει, από τις πηγές που τα φέρνει κτλ κτλ κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mipos telika to anemistiraki ta epai3e apo overclocking (xoris parapano psi3i) kai oxi giati to plaisio fernei ellatomatikes partides ...

 

les na diavazoun oi tou plaisiou ta post mas ? :lol: :lol:

 

 

χαχαχα απαιχτη δικαιολογία! μπραβο ΑΝ διαβάζει κάποιος απο το Πλαισιο σιγουρα βρηκαν ατομο για τη θέση του "Fidia & Moufes Director", θέλει πολυ ταλέντο αυτη η δουλειά! Μου θυμιζει εναν τυπο που είχαμε στην παλια δουλειά μου και εβρισκε κατι ΑΠΙΘΑΝΕΣ δικαιολογιές οταν κάτι δεν δούλευε: πχ. ειναι ασύμβατο το χαρτί που βάζουμε στον εκτυπωτή και τρώει μελάνι κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(kai oso lew na mhn emplekomai se syzhthseis giati eimai akraios ....panta mpainw sto trypaki.)

den ebrisa kanenan' date='apla dieykrinizw to poso kollimena einai merika atoma.apo thn prwth stigmh to hksera oti mono kai mono poy tha yposthriksw tha peite oti eimai apo ekei.oxi den eimai.kai oso gia toys kaloys....den exw oyte ston egefalo oyte sto podi.egw milaw se openmind atoma panta.me toys alloys egw den asxoloyme apla.

oso gia sena file poy eipes kati gia port bebe......den to katalaba.an mporeis gine ligo pio dieykrinistikos.[/quote']

 

Δηλαδή συγγνώμη, μαζί την παίζαμε και ξέρεις ότι είμαι μαλάκας; Γιατί εφόσον λες ότι δε με βρίζεις, σημαίνει ότι γνωρίζεις ότι είναι γεγονός.

 

Αφού είσαι λοιπόν openminded άτομο(μιλάς που μιλάς αγγλικά, μίλα τα σωστά), και είσαι και τόσο large τύπος που αφιλοκερδός υποστηρίζεις επιχειρήσεις που βγάζουν δισεκατομμύρια, ζήτα και συγγνώμη για τα λόγια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eprepe na ta epistrepseis...

 

LL Neo den eipe to paidi gia "ypsila" pososta elatomatikwn proiontwn. Anefere oti kata thn metafora mporei kapoio meros ths partidas na vgei elatomatiko.

 

Από εκεί και πέρα' date=' δε καταλαβαίνω γιατί πρέπει για να ζήσουν 1000 Έλληνες το Πλαίσιο να κλέβει εκατοντάδες χιλιάδες. Αλλά βέβαια. Στην Ελλάδα οι μειοψηφίες κάνουν κουμάντο, όχι οι πλειοψηφίες... [/quote']

 

Klevei ekatontades xiliades??? Na prosexeis ti katageleis... an ekleve ekantontades xiliades tha tous eixan piasei. Den pas kamia volta apo ton eisagelea na ta katageileis ? I na enimeroseis esto tis antiprosopeies ?

 

Tespa to symperasma pou vgainei apo oles tis selides, einai oti oi perissoteroi pelates einai ikanopoiimenoi... kai o pelatis exei panta dikio...

 

Να μιλήσω με ένα παράδειγμα.

 

Ένα κατάστημα ρούχων για λόγους κόστους εισάγει μόνο του και πουλάει ρούχα β' διαλογής. Ρίχνει τις τιμές ένα 5% κάτω από τους ανταγωνιστές και πουλάει κανονικά. Στους πελάτες του δεν λέει τίποτα και όταν κάποιος που και που πέρνει από την αρχή χαμπάρι το ελάττωμα του προϊόντος το αλλάζει με προθυμία και με 10 συγγνώμες. Ο πελάτης μένει ικανοποιημένος από την αντιμετώπιση και το κατάστημα βγάζει τα άντερά του λόγω της εξεφτελιστικής τιμής που αγοράζει τα εμπορεύματα, όσες επιστροφές και να έχει...

 

Και λέω εγώ. Το κατάστημα αυτό μπορεί να μην πουλάει μαϊμούδες, άρα είναι νόμιμο, αλλά κατά πόσο κλέβει τους πελάτες του που πληρώνουν για να πάρουν κάποια ποιότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...