Προς το περιεχόμενο

Η Apple απαγορεύει στους κακοποιούς των ταινιών να χρησιμοποιούν iPhone


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, Realakias είπε

Άμα είναι έτσι τότε τι θα δώσει η κακιά μητρια στην Χιονάτη? Μήλο Samsung? 😝

 

Ωχχ λες να κάνει μήνυση η Apple στους Αδελφούς Γκριμ (ναι το ξέρω ότι έχουν πεθάνει) και στην Disney για δυσφήμιση του μήλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, bmwXR είπε

ο Bruce Banner θα έχει iphone το οποίο θα μεταμορφώνεται σε xiaomi όταν γίνεται Hulk

Γιαυτό δεν ήθελαν να διαρρεύσει αυτή η πληροφορία. 

Στο μεταξύ το "photoshop" της εικόνας του άρθρου είναι made in insomnia?

Επεξ/σία από Νυσταγμένος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ulb είπε

Θεωρώ ότι αν μια παραγωγή αγοράσει Apple προϊόντα και δεν τους τα παραχωρήσει η Apple για διαφήμιση, κάτι τέτοιο προφανώς δεν ισχύει, σωστά;
Διαφορετικά με πιο δικαίωμα μπορούν να ασκήσουν τέτοια εξουσία;

Ρε πάτε καλά εδώ μέσα όλοι; H APPLE ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΝΕΙ για να εμφανίζονται τα προϊόντα της, δεν είναι τα στουντιο ταινιών fanboys του Insomnia να τη διαφημίζουν τζάμπα. Αυτό που εννοεί προφανώς το άρθρο, είναι ότι πολιτική της είναι να μη δίνει λεφτά για διαφήμιση για να το κρατάει ο κακός, αλλά δίνει λεφτά μόνο για να το κρατάει ο "καλός".

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, bmwXR είπε

ο Bruce Banner θα έχει iphone το οποίο θα μεταμορφώνεται σε xiaomi όταν γίνεται Hulk

Μάλλον σε Huawei για να δικαιολογήσουν και τον αποκλεισμό της!χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, gala1973 είπε

μαλλον δεν εχουν ακουσει οτι δεν υπαρχει αρνητικη διαφημιση ... αλλα παλι τι ξερω εγω απο marketing ε?

Αυτό ισχυει για τις μικρες εταιριες (any publicity good publicity), η Αpple δεν εχει αναγκη.

Θυμαμαι πριν μερικα χρονια η ελληνικη κυβερνηση ειχε διαμαρτυρηθει για μια ταινια με θεμα αεροπειρατειας που εδειχνε την Ολυμπιακη Αεροπορια. Κατά τη γνωμη σου κακως διαμαρτυρηθηκε? Θα επρεπε κι άλλες ταινιες να ταυτισουν την ΟΑ με αεροπειρατειες?

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, rus είπε

Αυτό ισχυει για τις μικρες εταιριες (any publicity good publicity), η Αpple δεν εχει αναγκη.

Θυμαμαι πριν μερικα χρονια η ελληνικη κυβερνηση ειχε διαμαρτυρηθει για μια ταινια με θεμα αεροπειρατειας που εδειχνε την Ολυμπιακη Αεροπορια. Κατά τη γνωμη σου κακως διαμαρτυρηθηκε? Θα επρεπε κι άλλες ταινιες να ταυτισουν την ΟΑ με αεροπειρατειες?

Θυμάσαι ποια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια απορία στα όρια της λογικής .... Το πλήρωσα το αγόρασα είναι Δικό ΜΟΥ ... Από εκεί και πέρα γιατί θέλει η apple και η κάθε Sapple να μου πει τι θα το κάνω ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...