Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, djkokalis είπε

Παιδιά καλησπέρα και καλή χρονιά. Μπορεί να έχει απαντηθεί σε προηγούμενα post αλλά ρωτώ ξανά για update.

Έχω ενεργή συνδρομή μέχρι 18/1 ultimate

1) ισχύει ακόμη η προσφορά για αναβάθμιση με 1€ σε ultimate έως 3 έτη εφόσον έχω ενεργοποιήσει την προσφορά στο παρελθόν; Πρέπει να περιμένω να λήξει η ενεργή συνδρομή μου για να το ενεργοποιήσω; 
 

2) επειδή θέλω να κάνω gameshare, με το gameshare μοιράζεται και η ultimate με game pass? 
 

ευχαριστώ 

  1. 19/1 θα κάνεις τις οδηγίες του 3ου post.
  2. Μάλλον ναι
4 λεπτά πριν, malias4 είπε

Αν εχεις ενεργη συνδρομη ultimate η θα περιμενεις να ληξει η θα αγορασεις ea play 12μηνη στα 21-22€ κ θα παρεις 4 μηνες εξτρα ultimate. Οποτε 5.5€ ο μηνας περιπου . Αν εχει ληξει τοτε ναι κανεις πχ 2 12μηνες κ μετα με το 1€ γινονται ολα ultimate

*13€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, djkokalis είπε

Ευχαριστώ θερμά για τις απαντήσεις. Ποια είναι φθηνότερη (έστω και μέσω Vpn) gold που έχετε βρει;

Μια μόνο δοκιμασμένη επιλογή έχεις. Gold Brazil - 3o post.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-live-gold-12-months-xbox-live-key-brazil

https://www.gamivo.com/product/xbox-live-gold-12-month-brazil

 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα καλή χρονιά σε όλους

Να ρωτήσω επειδή είμαι νέος στο xbox έκανα με επιτυχία την αγορά με το ultimate  από το 3ο post . Υπάρχει κάποιο αντίστοιχο guide για αγορά παιχνιδιών από άλλα region με gift card’s η Vpn ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mimis12 είπε

Καλησπέρα καλή χρονιά σε όλους

Να ρωτήσω επειδή είμαι νέος στο xbox έκανα με επιτυχία την αγορά με το ultimate  από το 3ο post . Υπάρχει κάποιο αντίστοιχο guide για αγορά παιχνιδιών από άλλα region με gift card’s η Vpn ?

Ο μόνος τρόπος να αγοράσεις παιχνίδια από άλλo store (χώρα),  είναι να έχεις αγοράσεις για αυτή τη χώρα gift card , να την έχεις περάσει στο λογαριασμό σου ώστε να έχει χρήματα για αγορά στο λογαριασμό σου, και μετά να πάρεις παιχνίδι από το store αυτής της χώρας.

Χρήματα από χώρα σε χώρα δεν μεταφέρονται. Οι προπληρωμένες κάρτες είναι μόνο για 1 χώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλ

4 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Ο μόνος τρόπος να αγοράσεις παιχνίδια από άλλo store (χώρα),  είναι να έχεις αγοράσεις για αυτή τη χώρα gift card , να την έχεις περάσει στο λογαριασμό σου ώστε να έχει χρήματα για αγορά στο λογαριασμό σου, και μετά να πάρεις παιχνίδι από το store αυτής της χώρας.

Χρήματα από χώρα σε χώρα δεν μεταφέρονται. Οι προπληρωμένες κάρτες είναι μόνο για 1 χώρα.

ευχαριστώ για την άμεση απάντηση  . Για τον  τρόπο αυτό  έχουμε κανένα guide ? που να έχει trusted  sites για αγορές καρτών  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη ετοιμαζομαι και εγω σιγα σιγα να κανω την αγορα  της ultimate με τις 2/ 12μηνες 

Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Με το που θα μου ερθουν οι κωδικοι(απο cd keys η eneba)ειναι καλυτερο να αγορασω?

Δευτερον αγοραζουμε τις συνδρομες που αναφερετε πανω σαν worldwide  για ελλαδα?Πρεπει να προσεξω τιποτε αλλο?

Και τελος οταν βαλω τον πρωτο κωδικο απενεργοποιουμε την αυτοματη ανανεωση?για να περασουμε και την επομενη?

Με 3/12μηνες gold  πιανει το κολπο η οχι?

Με τον οδηγο στην πρωτη σελιδα, μου εβγαλε στο προφιλ μου, οτι εχω συνδρομη ultimate game pass μεχρι τον ιουνιο/του 23

Ελπιζω να το εκανα σωστα.

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, mimis12 είπε

Μάλ

ευχαριστώ για την άμεση απάντηση  . Για τον  τρόπο αυτό  έχουμε κανένα guide ? που να έχει trusted  sites για αγορές καρτών  ?

Όχι δεν υπάρχει οδηγός και δεν νομίζω να ασχολείται κανείς να αγοράζει από αλλα stores . Gift cards Μόνο απο usa μπορεις να βρεις σχετικά εύκολα 

5 ώρες πριν, spartan29gr είπε

 

Με τον οδηγο στην πρωτη σελιδα, μου εβγαλε στο προφιλ μου, οτι εχω συνδρομη ultimate game pass μεχρι τον ιουνιο/του 23

Ελπιζω να το εκανα σωστα.

Αφού έβαλες 2 έτη και 6 μήνες, σωστά θα τα έκανες! 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Όχι δεν υπάρχει οδηγός και δεν νομίζω να ασχολείται κανείς να αγοράζει από αλλα stores . Gift cards Μόνο απο usa μπορεις να βρεις σχετικά εύκολα 

Αφού έβαλες 2 έτη και 6 μήνες, σωστά θα τα έκανες! 

Εύκολα βρίσκεις και για το βραζιλιάνικο που μας ενδιαφέρει αφού οι τιμές είναι χώμα σε σχέση με τα υπόλοιπα stores

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, funkyjohny είπε

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! Εγώ που είμαι νέος στο pc gaming τι μου προτείνετε να αγοράσω για να έχω και τίτλους xbox? 

Διάβασε 1ο και 3ο post στο τρέχον θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Διάβασε 1ο και 3ο post στο τρέχον θέμα

Φιλε μου με γεια το κουραγιο σου, πρεπει να εχεις αντιγραψει περιπου 200 φορες την ρηση:

"Διάβασε 1ο και 3ο post στο τρέχον θέμα"

Με το που το βλεπω λεω οπα ο σφιγας παλι! 😋🤪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...