Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, malias4 είπε

Στα 22€ το βραζιλιανικο 12αμηνο gold !!'

ποτε δεν το εχω δει τοσο χαμηλα οσοι χρειαζεστε ορματε 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

Χρειάζεται η διαδικασία της 1ης σελίδας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για όποιον ενδιαφέρεται και έχει ήδη ενεργοποιημένη συνδρομή Ultimate μπορεί με να προσθέσει 2 μήνες με 15,09€. Θυμίζω ότι η απλή συνδρομή game pass όπως έιναι αυτή που ποστάρω μετατρέπεται σε 2 μήνες ultimate. Στα 7,5€ ο μήνας λοιπόν.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/3-month-xbox-game-pass-xbox-one?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6,39€ για 1 μήνα το ultimate. Stack-άρονται οπότε μπορούμε να αγοράσουμε και να τα προσθέσουμε. Δεν αφορά νέους χρήστες https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/1-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα είναι πολλά τόσα χρήματα για παιχνίδια που δεν κρατάς για πάντα. Εκτός αν παίζεις όλη μέρα στο gamepass οπότε παω πάσο, τα βγάζεις τα λεφτά του. 5 ευρώ το μήνα μαξ θα δινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, kostasgpa είπε

Για μένα είναι πολλά τόσα χρήματα για παιχνίδια που δεν κρατάς για πάντα. Εκτός αν παίζεις όλη μέρα στο gamepass οπότε παω πάσο, τα βγάζεις τα λεφτά του. 5 ευρώ το μήνα μαξ θα δινα.

Υπάρχουν οδηγίες που με 3 ευρώ το μήνα έχεις και pass και gold . ....

Άσε που και τα 7 ευρώ το μήνα δεν είναι πολλά.

Τόσο πληρώνουμε και για Netflix

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, kostasgpa είπε

Για μένα είναι πολλά τόσα χρήματα για παιχνίδια που δεν κρατάς για πάντα. Εκτός αν παίζεις όλη μέρα στο gamepass οπότε παω πάσο, τα βγάζεις τα λεφτά του. 5 ευρώ το μήν

Η συνδρομή εχει 13 ευρω το μήνα.  Τα 6 και 7 ευρώ ειναι πολύ πολύ καλά. Πρέπει να μάθουμε πλέον σε αυτή τη χώρα οτι δεν είναι  όλα τσάμπα. Ακομα και οταν ενα παιχνίδι μας αρέσει πολύ  και περνάμε ωρες ευχαρίστησης πρεπει να τιμάμε τον developer και μα το αγοράζουμε.  Και εγω το netflix το μοιράζομαι με άλλους  3  και παει στα 3.5ευρώ τον μήνα. Και 5 να ητανε παλι θα τα έδινα γιατι αξίζει για το περιεχόμενο που έχει, όπως και το game pass αξιζει τα 6-7 ευρώ με αυτα που προσφέρει. Ο καθένας έχει την άποψη του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dskoul είπε

Υπάρχουν οδηγίες που με 3 ευρώ το μήνα έχεις και pass και gold . ....

Άσε που και τα 7 ευρώ το μήνα δεν είναι πολλά.

Τόσο πληρώνουμε και για Netflix

Κοίτα, η διαφορά είναι ότι στο Netflix βλέπω υλικό που αν το νοίκιαζα (ούτε καν αγόραζα) στο video club θα μου κόστιζε ο κούκος αηδόνι. Αντίθετα στο gamepass παίζω 2 παιχνίδια το μήνα μαξιμουμ που αν τα αγόραζα σε προσφορά θα τα κράταγα για πάντα και θα βγαινε το ίδιο σε κόστος. 13 ευρώ για gamepass δεν δίνω, τα 80 ευρώ που δωσα για 3 χρόνια, ναι είναι καλή τιμή. Επίσης με εκνευρίζει που φεύγουν τα παιχνίδια και τρέχω να τα μισοτελειώσω πριν φύγουν και δεν προλαβαίνω. Στο Netflix φεύγουν οι σειρές ενώ είσαι στη μέση; Δε νομίζω.

2 ώρες πριν, SKRUTZ είπε

 Πρέπει να μάθουμε πλέον σε αυτή τη χώρα οτι δεν είναι  όλα τσάμπα. 

Δεν σου πε κανείς να ναι τσάμπα, σου πα 13 ευρώ για παιχνίδια που δεν κρατώ για πάντα και μπορεί να φύγουν δεν δίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει οτι φευγουν τα παιχνιδια καμμια φορα πολυ γρηγορα στεκει.

Αλλα πχ αν κανουμε το κολπο με το vpn για 2 χρονια κοστιζει 65€ αν εχεις κανει ηδη την προσφορα με το ενα ευρω. Αλλιως ειναι 51€ !

Οποτε πχ τα first party της ms μπαινουν day one κ δεν φευγουν , αυτο σημαινει οτι πχ το forza 8 με το που βγει δεν θα εκανε ενα 60αρι ; Μονο με ενα παιχνιδι εβγαλες τα λευτα που εδωσες για 2 χρονια !! Και μετα σου μενουν κ Hallo , Gears , Ori,  fh5 κτλ κτλ χωρια ολα τα αλλα που θα μπαινοβγαινουν

Ειναι win win για μενα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως φαίνεται έχει υπάρξει και φορά που το 1 ετος gold Brazil είχε 22€. Με 67€ δηλαδή μπορούσε να έχει κάποιος νέο χρήστη για 3 χρόνια! Δεν βλέπω λόγο κάποιος να μην έχει πάντα 2 χρήστες. 

Τον κύριο που θα εχει saves και θα κατεβαζει παιχνίδια και τον 2ο που θα έχει μόνη την ενεργή συνδρομή και μόλις τελειώσει , μετά απο κάποια χρόνια, να φτιάχνει άλλον νέο χρήστη μόνο για συνδρομές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται για ΕΑ access 12 months από 25€ που έχει στο store, εδώ μπορείτε με 19,81€ με Paypal. Η λίστα με όλα τα παιχνίδια που προσφέρει εδώ.

τα 0,58€ τα αφαιρεί με οποιονδήποτε κωδικό από τους: Legit, MB3, UNIKORN, VSKI, FBCODE, γενικά υπάρχουν εκατοντάδες κωδικοί στο web που κόβουν 3% στην Eneba.

image.png.b6656487c9cbb6d51468b38035105131.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα.θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι εάν γνωρίζετε φυσικό.λοιπον έχω συνδρομή gamepass ultimate.ολα οκ μέχρι εδώ.το πρόβλημα μου είναι όταν βάζει το gold παιχνίδια του xbox 360  δώρο ας πούμε δεν μπορώ να τα κατεβάσω.παταω στο παιχνίδι και μου λέει "see price"πατάω και σε αυτό και  μετά μου βγάζει το παιχνίδι "συνέχεια"πατάω πάλι αλλά κάτι με τον λογαριασμό ότι δεν επαρκεί εάν θυμάμαι καλά.ενω έχω συνδρομή του gamepass ultimate λογικα δεν θα έπρεπε να κατεβάζει και τα παιχνίδια του 360?του xbox one τα παιχνίδια δεν έχω θέμα μια χαρά.τι φταίει? σίγουρα κάτι εγώ δεν κάνω σωστά.σας ευχαριστώ.

Παιδιά καλησπέρα.θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι εάν γνωρίζετε φυσικό.λοιπον έχω συνδρομή gamepass ultimate.ολα οκ μέχρι εδώ.το πρόβλημα μου είναι όταν βάζει το gold παιχνίδια του xbox 360  δώρο ας πούμε δεν μπορώ να τα κατεβάσω.παταω στο παιχνίδι και μου λέει "see price"πατάω και σε αυτό και  μετά μου βγάζει το παιχνίδι "συνέχεια"πατάω πάλι αλλά κάτι με τον λογαριασμό ότι δεν επαρκεί εάν θυμάμαι καλά.ενω έχω συνδρομή του gamepass ultimate λογικα δεν θα έπρεπε να κατεβάζει και τα παιχνίδια του 360?του xbox one τα παιχνίδια δεν έχω θέμα μια χαρά.τι φταίει? σίγουρα κάτι εγώ δεν κάνω σωστά.σας ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Saturn 1974 είπε

 

Παιδιά καλησπέρα.θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι εάν γνωρίζετε φυσικό.λοιπον έχω συνδρομή gamepass ultimate.ολα οκ μέχρι εδώ.το πρόβλημα μου είναι όταν βάζει το gold παιχνίδια του xbox 360  δώρο ας πούμε δεν μπορώ να τα κατεβάσω.παταω στο παιχνίδι και μου λέει "see price"πατάω και σε αυτό και  μετά μου βγάζει το παιχνίδι "συνέχεια"πατάω πάλι αλλά κάτι με τον λογαριασμό ότι δεν επαρκεί εάν θυμάμαι καλά.ενω έχω συνδρομή του gamepass ultimate λογικα δεν θα έπρεπε να κατεβάζει και τα παιχνίδια του 360?του xbox one τα παιχνίδια δεν έχω θέμα μια χαρά.τι φταίει? σίγουρα κάτι εγώ δεν κάνω σωστά.σας ευχαριστώ.

Αφιέρωσε λίγο χρόνο και διάβασε αυτό το post. Έχουν απαντηθεί όλες οι βασικές απορίες που υπάρχουν, όπως κ η τωρινή σου, και θα κερδίσεις αρκετό χρόνο από το να ψάχνεις:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...