Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Να πούμε πάντως και ένα ευχαριστώ στην MS που μας αφήνει να κάνουμε fit ακριβώς στα 3 χρόνια με τους 4 μήνες του ΕΑ!

Πολύ σωστός. έβαλα και εγώ μία ΕΑ και έφτασα μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2023.

Αν συνεχίσουμε να βρίσκουμε κωδικούς για ΕΑ τότε κάθε 4 μήνες θα βάζεις με 22-23 ευρώ μια 12μηνη ΕΑ και θα είσαι πάντα στα 3 χρόνια ultimate.

Εγώ για παράδειγμα έχω βάλει υπενθύμιση μετά τις 16 Ιανουαρίου να βάλω μία 12μηνη για να φτάσω ακριβώς τα 3 χρόνια ultimate.

image.png.32eb95aaad650a92067082ce62d784dd.png

Επεξ/σία από SKRUTZ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, SKRUTZ είπε

Πολύ σωστός. έβαλα και εγώ μία ΕΑ και έφτασα μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2023.

Αν συνεχίσουμε να βρίσκουμε κωδικούς για ΕΑ τότε κάθε 4 μήνες θα βάζεις με 22-23 ευρώ μια 12μηνη ΕΑ και θα είσαι πάντα στα 3 χρόνια ultimate.

Εγώ για παράδειγμα έχω βάλει υπενθύμιση μετά τις 16 Ιανουαρίου να βάλω μία 12μηνη για να φτάσω ακριβώς τα 3 χρόνια ultimate.

image.png.32eb95aaad650a92067082ce62d784dd.png

 

1 ώρα πριν, jokul7 είπε

Να πούμε πάντως και ένα ευχαριστώ στην MS που μας αφήνει να κάνουμε fit ακριβώς στα 3 χρόνια με τους 4 μήνες του ΕΑ!

Επειδή με ενδιαφέρει η ΕΑ- τα παιχνίδια δλδ- μπορείτε να μου πείτε τι παιζει, πως δουλεύει αυτό?

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, skskre είπε

 

Επειδή με ενδιαφέρει η ΕΑ- τα παιχνίδια δλδ- μπορείτε να μου πείτε τι παιζει, πως δουλεύει αυτό?

Ευχαριστώ 

Όταν έχεις game pass έχεις και όλα τα παιχνίδια του ΕΑ play. Αν αγοράσεις 12μηνη ΕΑ κάρτα για xbox στην μετατρέπει σε 4 μήνες ultimate (αν έχεις ήδη ultimate).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Όταν έχεις game pass έχεις και όλα τα παιχνίδια του ΕΑ play. Αν αγοράσεις 12μηνη ΕΑ κάρτα για xbox στην μετατρέπει σε 4 μήνες ultimate (αν έχεις ήδη ultimate).

Με το ultimate παίζεις τα παιχνίδια της ΕΑ? Το EA pass δίνει κάτι παραπάνω?

Δεν έχω Χbox αλλά με ενδιαφέρει για το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, skskre είπε

Με το ultimate παίζεις τα παιχνίδια της ΕΑ? Το EA pass δίνει κάτι παραπάνω?

Δεν έχω Χbox αλλά με ενδιαφέρει για το pc.

Ναι παίζεις κανονικά. Δεν δίνει κάτι παραπάνω το ΕΑ pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, SKRUTZ είπε

Για όποιον ενδιαφέρεται το cdkeys έχει βγάλει σε πολύ καλή τιμή σε σχέση με άλλα site τις Gift card απο Βραζιλία, που μπορούμε να τις χρησιμοποιήσουμε για αγορές παιχνιδιών.

Οι τιμές των παιχνιδιών από το Βραζιλιάνικο store είναι σχεδόν στην μισή τιμή από τα Ευρωπαικά.

https://www.cdkeys.com/xbox-live/gift-cards-points?region=Brazil

image.png.e3ff7f41576a6882ad89f36bcc9f50e6.png

Να ρωτήσω διάβασα σε ενα απο τα thread για την διαδικασία αγοράς όπου καταχωρείς την gift card κατά την αγορά και προχωράς κανονικά.

Εγω πχ. κοιτάω το CP2077 το οποίο είναι στα 249 BRL αρα με κάποιο τρόπο πρέπει να εχω περάσει απο πρίν τις 2 κάρτες (200+50) πριν προχωρήσω στην αγορά. Γίνεται αυτό ή αυτή η πατέντα λειτουργεί για αγορές μικρότερες-ίσες με 200 BRL που είναι η μεγαλύτερη κάρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bad_freddy είπε

Να ρωτήσω διάβασα σε ενα απο τα thread για την διαδικασία αγοράς όπου καταχωρείς την gift card κατά την αγορά και προχωράς κανονικά.

Εγω πχ. κοιτάω το CP2077 το οποίο είναι στα 249 BRL αρα με κάποιο τρόπο πρέπει να εχω περάσει απο πρίν τις 2 κάρτες (200+50) πριν προχωρήσω στην αγορά. Γίνεται αυτό ή αυτή η πατέντα λειτουργεί για αγορές μικρότερες-ίσες με 200 BRL που είναι η μεγαλύτερη κάρτα?

Βάζεις την μια και δεν προχωράς στην αγορά αλλά πας πίσω και ξανακάνεις το ίδιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους δεν έχουν ενεργή καμία συνδρομή γιατί δεν παίρνουν μια ετησία(ή παραπάνω) xbox live gold και μετά να την μετατρέψουν σε game pass ultimate όπως αναφέρετε στο 3 ποστ?

Και πιο φτηνά θα τους έρθει και δεν θα χρειάζεται να βάζετε ένα κάρο ετήσιες ea access συνδρομές για να στις μετατρέψει απλά σε 4 μήνες xbox game pass ultimate.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Για όσους δεν έχουν ενεργή καμία συνδρομή γιατί δεν παίρνουν μια ετησία(ή παραπάνω) xbox live gold και μετά να την μετατρέψουν σε game pass ultimate όπως αναφέρετε στο 3 ποστ?

Και πιο φτηνά θα τους έρθει και δεν θα χρειάζεται να βάζετε ένα κάρο ετήσιες ea access συνδρομές για να στις μετατρέψει απλά σε 4 μήνες xbox game pass ultimate.

πριν 2 σελιδες τα ιδια σου ελεγαν καποιοι 😁🤣😆😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ένα καινούριο account οπότε, σύμφωνα με το 3ο post, aγοράζοντας 2 τέτοιες https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-eu-cd-key

παίρνω άλλους 2 δώρo -1 κάθε κάρτα - + τους 3 μήνες Ultiimate με 1$ και καταλήγω με 29μήνες ULTIMATE?

Και αν θέλω να γλυτώσω ~20€ πάω Brazilian και παίρνω αυτή 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, skskre είπε

Έκανα ένα καινούριο account οπότε, σύμφωνα με το 3ο post, aγοράζοντας 2 τέτοιες https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-eu-cd-key

παίρνω άλλους 2 δώρo -1 κάθε κάρτα - + τους 3 μήνες Ultiimate με 1$ και καταλήγω με 29μήνες ULTIMATE?

Και αν θέλω να γλυτώσω ~20€ πάω Brazilian και παίρνω αυτή 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

 

Ναι σε ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ την παρέα. Νέος στο χώρο, αγόρασα πριν λίγες μέρες Xbox για το γιο μου κι έχω με την αγορά της συσκευής το Game pass για 1 μήνα και το Live Gold για 14 ημέρες. Βλέπω την προσφορά για το Ultimate με 1e και +2 μήνες δωρεάν.

Δηλαδή θα πληρώσω 1e και θα έχω για 3 μήνες το Ultimate. Μετά τους 3 μήνες μπορώ να το διακόψω ή θα με χρεώσει 12,99;

Please μη μου πείτε για vpn κλπ, τα διάβασα αλλά είμαι νέος στο χώρο όπως είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Ant-onis είπε

Χαιρετώ την παρέα. Νέος στο χώρο, αγόρασα πριν λίγες μέρες Xbox για το γιο μου κι έχω με την αγορά της συσκευής το Game pass για 1 μήνα και το Live Gold για 14 ημέρες. Βλέπω την προσφορά για το Ultimate με 1e και +2 μήνες δωρεάν.

Δηλαδή θα πληρώσω 1e και θα έχω για 3 μήνες το Ultimate. Μετά τους 3 μήνες μπορώ να το διακόψω ή θα με χρεώσει 12,99;

Please μη μου πείτε για vpn κλπ, τα διάβασα αλλά είμαι νέος στο χώρο όπως είπα.

Ναι με 1€ θα πάρεις 3 μήνες. 

Αν δεν θες να σε χρεώσει όμως τον 4ο μήνα 13€, θα πρέπει να το απενεργοποιησεις. 

Φάε λίγη ώρα ώρα να διαβάσεις και να καταλάβεις το 3ο post, αξίζει οικονομικά τον κόπο. 

Αν δεν καταλαβαίνεις τα vpn, θα δώσεις +20€ και θα αγοράσεις ευρωπαϊκές συνδρομές. Τα γράφει και αυτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...