Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold

sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ισχύει ακόμα η μετατροπή του xbox live gold σε game pass ultimate έτσι δεν έχει αλλάξει κάτι?

Και πλέον η φτηνότερη ετήσια συνδρομή xbox live gold είναι από japan και όχι από Brazil.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 2,7k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Επειδή συνεχώς γίνονται οι ίδιες ερωτήσεις, θα μαζέψω εδώ τις πιο κοινές μετά από 150 σελίδες σε αυτό το θέμα, να τις βρίσκει κάποιος σε ένα σημείο. Για να συγκεντρωθούν χρειάστηκαν πολλές10άδες

Στη συνέχεια περιγράφεται, πως μπορεί κάποιος να πάρει κάτι παραπάνω από 2 χρόνια (27 μήνες για την ακρίβεια) Ultimate συνδρομής με 61€. Υπάρχουν 2 τρόποι για τη συνδρομή των 2 ετών. Με 61€ και τη χρή

Ας γράψω υπερ-αναλυτικά όλες τις δυνατές επιλογές αγοράς συνδρομής που υπάρχουν. Να σημειωθεί πως η μέγιστη συνδρομή που μπορούμε να έχουμε σε κάθε περίπτωση, είναι 36 μήνες (3 έτη). Αν προσπαθήσ

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, The_Judas είπε

Είναι το Hitman 2 στο gamepass ή όχι;

Mου το εμφανίζει στον λογαριασμό μου αλλά το είχα αγοράσει και το είχα παίξει παλιότερα στο pc και μου έκανε εντύπωση, γιατί συνήθως το serial key είναι αποκλειστικά για pc ή xbox...

https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass/games

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, The_Judas είπε

Είναι το Hitman 2 στο gamepass ή όχι;

Mου το εμφανίζει στον λογαριασμό μου αλλά το είχα αγοράσει και το είχα παίξει παλιότερα στο pc και μου έκανε εντύπωση, γιατί συνήθως το serial key είναι αποκλειστικά για pc ή xbox...

Ήταν σίγουρα παλιά. Δεν θυμάμαι όμως αν ήταν στο pass ή στα παιχνίδια που δίνει με το gold

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
58 λεπτά πριν, leo066 είπε

Ήταν σίγουρα παλιά. Δεν θυμάμαι όμως αν ήταν στο pass ή στα παιχνίδια που δίνει με το gold

Απ' ότι βλέπω δεν είναι στο gamepass αλλά είναι στον δικό μου λογαριασμό. Είναι περίεργο γιατί εγώ το είχα αγοράσει για pc.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μόλις έβαλα κι εγώ συνδρομή για 3 χρόνια με 91 ευρώ. Ευχαριστώ θερμά τον χρήστη @sphinxgrγια τον αναλυτικό οδηγό και την βοήθεια του.

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Είτε την αγοράσουμε από cdkeys ή από eneba , την ίδια διαδικασία ακολουθούμε , σωστά ???

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, bill987 είπε

Είτε την αγοράσουμε από cdkeys ή από eneba , την ίδια διαδικασία ακολουθούμε , σωστά ???

Ναι.

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, ViktorasDem είπε

Λειτουργεί ακόμα αυτό που κάνει το ultimate gass pass me 1 ευρώ? 

Ναι.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παίδες μια βοήθεια, έχω κάνει την αγορά από cdkeys και είμαι στο βήμα του κινητού:

Μπαίνω μέσω tunnelbear -> βάζω Βραζιλία -> μπαίνω chrome (αφού έχω κάνει εκκαθάριση ιστορικού) -> πατάω redeem.microsoft.com και με βάζει να κάνω login στα ελληνικά!!!  

Δεν προχώρησα στο login , δεν έπρεπε να είναι σε άλλη γλώσσα ???

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, bill987 είπε

Παίδες μια βοήθεια, έχω κάνει την αγορά από cdkeys και είμαι στο βήμα του κινητού:

Μπαίνω μέσω tunnelbear -> βάζω Βραζιλία -> μπαίνω chrome (αφού έχω κάνει εκκαθάριση ιστορικού) -> πατάω redeem.microsoft.com και με βάζει να κάνω login στα ελληνικά!!!  

Δεν προχώρησα στο login , δεν έπρεπε να είναι σε άλλη γλώσσα ???

Αν έχεις ενεργό Tunnel Bear και είσαι συνδεδεμένος σίγουρα στο σωστό λογαριασμό, στη Microsoft, προχώρα κανονικα.

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.