Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, lak10 είπε

εγω εχω ηδη game pass ultimate μεχρι 9/8/2023  και ea access μεχρι 15/8/2023 δεδομενου οτι ισχυει ο περιορισμος των 36 μηνων τι θα γινει στην περιπτωση μου?

σε 2-3 μήνες που θα γίνει η αλλαγή δεν θα έχεις θέμα. Ούτως ή αλλως δεν μπορείς να κάνεις και πολλά όποτε μην το ψάχνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

σε 2-3 μήνες που θα γίνει η αλλαγή δεν θα έχεις θέμα. Ούτως ή αλλως δεν μπορείς να κάνεις και πολλά όποτε μην το ψάχνεις

Λογικα θα χασω το υπολοιπο ea access γιατι και μετατροπη να γινει παλι θα υπερβαινω τους 36 μηνες. Φοβαμαι μην γινει κανενα κολλημα και τρεχω να βγαλω ακρη με το support

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lak10 είπε

Λογικα θα χασω το υπολοιπο ea access γιατι και μετατροπη να γινει παλι θα υπερβαινω τους 36 μηνες. Φοβαμαι μην γινει κανενα κολλημα και τρεχω να βγαλω ακρη με το support

γιατι σας πιανει η πλεονεξια απο τωρα ; 

την κουπα του πυθαγορα δεν την εχετε υποψη σας ;;; 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις έκανα παραγγελια... και τα keys δεν ήρθαν ποτέ. Αντιθέτως μου έκαναν επιστροφή χρημάτων. Πιθανόν να μην μπορεί να συνεχιστεί το stackαρισμα με gold. 

Επεξ/σία από toutsos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, toutsos είπε

Μόλις έκανα παραγγελια... και δεν μπορω να βρω τα cd keys. Μπορει καποιος να με κατατοπήσει;

Τι εννοείς?! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρετε αν το EA play που είναι στο Utlimate πακέτο ισχύει και για pc?

Μόλις ενεργοποίησα το gamepass for pc και το ultimate δεν μου προσφέρει κάτι τρομερό (αφου δεν έχω κονσόλα) αλλά τώρα με το ea play είναι καλή ευκαιρία

Στη περίπτωσή μου περιμένω να λήξει και στακάρω μέχρι 3 χρόνια gold συνδρομή και μετά το γυρνάω σε ultimate σωστά;

 

edit: Μόλις διάβασα ότι το ea play θα δίνεται δωρεάν και στην συνδρομή gamepass for pc!!!! Άρα δε χρειάζεται ultimate

https://www.pcgamer.com/ea-play-will-be-added-to-xbox-game-pass-for-pc-at-no-extra-cost/

 

Επεξ/σία από Anni}{ilator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Anni}{ilator είπε

Ξέρετε αν το EA play που είναι στο Utlimate πακέτο ισχύει και για pc?

Μόλις ενεργοποίησα το gamepass for pc και το ultimate δεν μου προσφέρει κάτι τρομερό (αφου δεν έχω κονσόλα) αλλά τώρα με το ea play είναι καλή ευκαιρία

Στη περίπτωσή μου περιμένω να λήξει και στακάρω μέχρι 3 χρόνια gold συνδρομή και μετά το γυρνάω σε ultimate σωστά;

edit: Μόλις διάβασα ότι το ea play θα δίνεται δωρεάν και στην συνδρομή gamepass for pc!!!! Άρα δε χρειάζεται ultimate

https://www.pcgamer.com/ea-play-will-be-added-to-xbox-game-pass-for-pc-at-no-extra-cost/

Μια συνδρομή θα υπάρχει πλέον με ένα μόνο ένα όνομα. Ουσιαστικά πάει για κατάργηση το Ultimate και το gold

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Μια συνδρομή θα υπάρχει πλέον με ένα μόνο ένα όνομα. Ουσιαστικά πάει για κατάργηση το Ultimate και το gold

Δεν νομίζω.

Αν κάποιος θέλει να έχει μόνο το game pass χωρίς online?

Εγώ πιστεύω απλά θα υπάρχουν μόνο 2 το xbox game pass που θα έχει τα παιχνίδια του game pass αλλά χωρίς το online και το game pass ultimate που θα έχει και το online κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν είχα βάλει πριν κανά χρόνο το Ultimate με το 1 ευρώ και τώρα έχω Game Pass για PC ισχύει ακόμα το κόλπο με τη Gold και τη μετατροπή σε Ultimate ή χρειάζεται νέο λογαριασμό;

Αυτή τη στιγμή μου δίνει την επιλογή να αναβαθμίσω σε Ultimate το Game Pass για PC με ένα ευρώ.

Επεξ/σία από Merdock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Δεν νομίζω.

Αν κάποιος θέλει να έχει μόνο το game pass χωρίς online?

Εγώ πιστεύω απλά θα υπάρχουν μόνο 2 το xbox game pass που θα έχει τα παιχνίδια του game pass αλλά χωρίς το online και το game pass ultimate που θα έχει και το online κομμάτι.

Το online με χρέωση καταργείται. Θα είναι δωρεάν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Merdock είπε

Αν είχα βάλει πριν κανά χρόνο το Ultimate με το 1 ευρώ και τώρα έχω Game Pass για PC ισχύει ακόμα το κόλπο με τη Gold και τη μετατροπή σε Ultimate ή χρειάζεται νέο λογαριασμό;

Αυτή τη στιγμή μου δίνει την επιλογή να αναβαθμίσω σε Ultimate το Game Pass για PC με ένα ευρώ.

Η ερώτηση ουσιαστικά είναι, αν έχει game pass για Pc και αγοράσεις Gold τι γίνεται?

Θεωρώ θα έχεις 2 ανεξάρτητες παράλληλες συνδρομές. Μετά μπορείς να βάλεις απο πάνω Ultimate με 1€ και εκεί που λήγει 11/2022 για παράδειγμα το Gold, να λήγει μετά την αγορά του Ultimate, 12/2022.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...